Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 8. P. Zdráhal (Demel, P. Straka), 30. Demel (P. Straka), 43. Jarůšek (P. Zdráhal, Estephan) – 17. J. Ondráček, 60. M. Hanzl (Gulaš, Vondrka)

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 30. Roberts Bukarts (A. Solovjov, Dej), 40. Lakatoš (A. Solovjov, Roberts Bukarts), 58. Plášil (M. Kalus) – 50. P. Mueller (Meluzín), 58. Zaťovič (R. Holland, Vincour)

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 53. Kohout (T. Mikúš, Plutnar), 58. T. Rachůnek, 58. T. Mikúš (Vondráček, O. Beránek)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 16. Lev (Orsava, F. Pavlík), 39. Koukal (Blain, Nedomlel), 54. Smoleňák (McCormack) – 5. F. Chlapík (M. Řepík), 24. M. Řepík (F. Chlapík, Sobotka), 28. F. Chlapík (Vitouch, A. Polášek), 29. M. Řepík (D. Kaše, Radek Jeřábek), 31. Moravčík (Vitouch), 43. Sobotka (F. Chlapík), 48. F. Chlapík (R. Horák, Matuškin), 57. Matuškin (TS)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 8. Filippi (Gríger, Ordoš), 39. J. Vlach (P. Jelínek), 40. Gríger (Klepiš), 48. Filippi (Ordoš, Gríger) – 2. Budík, 36. M. Lang (F. Přikryl, Schleiss)

NHL

19:00 , konec

Branky a nahrávky: 15. Craig Smith, 27. Bergeron (Grzelcyk, B. Marchand) – 20. R. Strome (Panarin, Dryden Hunt), 33. Dryden Hunt (R. Lindgren), 52. Panarin (J. Gauthier, R. Strome), 57. Lafreniere (J. Gauthier), 60. Trouba

21:30 , po prodl.

Branky a nahrávky: 21. Khaira (Hardman, Reese Johnson), 55. Hagel (S. Jones, J. Toews), 62. DeBrincat (P. Kane, S. Jones) – 1. Bučněvič (Kyrou, Faulk), 17. I. Barbašev (R. Thomas, Bučněvič)

21:30 , konec

Branky a nahrávky: 1. Provorov (Giroux), 18. Farabee, 22. Ristolainen (Frost, Atkinson) – 14. Aho (T. Teräväinen), 21. Aho (M. Nečas, Pesce), 22. Fast (Niederreiter, Cole), 26. Kotkaniemi (Jarvis, A. DeAngelo), 37. Lorentz (A. DeAngelo, Kotkaniemi), 45. A. Svečnikov (J. Staal)

21:37 , konec

Branky a nahrávky: 1. Goligoski (Duhaime, N. Sturm), 8. Zuccarello (D. Kulikov, Kaprizov), 23. Hartman (Kaprizov), 23. Zuccarello (Kaprizov, J. Brodin), 30. Merrill (F. Gaudreau, R. Pitlick), 52. Dumba (M. Foligno, R. Pitlick), 56. Kaprizov (K. Fiala) – 56. Dubois (N. Schmidt)

22:00 , konec

Branky a nahrávky: 17. Lundeström (Rakell), 31. D. Grant, 40. T. Terry (Zegras), 50. Rakell (Zegras, Milano)

23:00 , konec

Branky a nahrávky: 22. T. Wilson (Carlson, Kuzněcov), 23. Ovečkin (T. Wilson, Protas), 24. Ovečkin (Protas, Kuzněcov), 45. Ovečkin (Kuzněcov, T. Wilson) – 20. Huberdeau, 27. S. Reinhart (Weegar, Montour), 46. Verhaeghe (Forsling)

KHL

10:00 , konec

Branky a nahrávky: 25. Točickij (Peťkov), 59. Glotov

10:30 , konec

Branky a nahrávky: 37. Indrašis (Šulák) – 9. A. Makejev (P. Kulikov, Šumakov), 21. A. Makejev (Spooner, Prince), 28. P. Cormier, 55. A. Makejev (Šumakov, Gurkin), 60. S. Bočarov

13:30 , konec

Branky a nahrávky: 17. Goluběv (Jokipakka, T. Murphy), 19. N. Shore (Setdikov, T. Murphy), 28. Kručinin (Setdikov), 51. T. Murphy (Litovčenko, Česalin), 60. N. Korotkov (A. Jakovlev, Jokipakka) – 3. Gricjuk (Kaski), 8. Kaski (Sošnikov, C. Knight), 39. Cehlárik (Jemelin), 56. Šaripzjanov (C. Knight)

17:00 , po prodl.

Branky a nahrávky: 7. Georgij Ivanov – 60. Kravcov (Jarullin, Byvalcev), 64. Bailen (L. Sedlák, Těrtyšnyj)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 25. Savinainen (Nicklas Jensen, B. O'Neill), 32. Savinainen (Nicklas Jensen) – 8. S. Plotnikov (Slepyšev, Grigorenko), 47. Andronov (Dahlbeck), 63. Slepyšev (Grigorenko)

bet-at-home ICE Hockey League

18:30 , odloženo

Extraliga juniorů

15:00 , konec

Branky a nahrávky: 13. Šimek (Perička, Lang), 17. Naar (Šimek, Lang), 24. Šedivý (Šimek, Perička), 37. Pajer (Havlíček, Michal Beneš), 56. Kašpar (Budina) – 6. Jobánek (Haas, Ročák), 47. Moškoř (Wardas), 56. Geidl (Moškoř, Haas), 60. Wardas (Chovaniak, Haas)

16:15 , konec

Branky a nahrávky: 3. Adámek (Adámek), 10. Adámek (Kusak, Krajčík), 12. Bulka (Benda), 18. Kupčo (Krajčík), 23. Kusak, 40. Príhoda (Botoš) – 11. Masopust (Remta, Chlubna), 36. Chlubna (Remeš, Janoch), 51. Petrásek (Vaněk)

16:45 , konec

Branky a nahrávky: 14. Ticháček (Koštoval, Hrabík), 40. Kouba (Šimek, Koštoval), 60. Vimmer (Kočka) – 7. Vopat (Šprynar)

17:00 , konec

Branky a nahrávky: 16. Polák (Vlasák, Moravec), 16. Závora (Vlasák), 17. Polák (Moravec, Němec), 24. Závora – 8. Slusarczyk (Bystroň), 26. Bialy (Kubík, Gebauer), 60. Kotásek (Bystroň)

17:00 , odloženo

17:00 , konec

Branky a nahrávky: 31. Kaiser, 36. Kopic (Kvasnička), 41. Pavlák (Eremiáš, Marcel), 48. Ženíšek (Kopic), 57. Soukup (Dáňa)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 3. Rouha (Costa), 34. Tvrdík (Formánek, Kaplan), 57. Štetka (Kaplan), 58. Formánek – 37. Hledík (Kubíček, Špaček)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 2. Fábry (Kubánek), 31. Zembol (Fábry), 49. Bareš (Tomov, Slavíček), 50. Theimer (Zembol), 53. Červenka (Slavíček, Kalný) – 20. Vyroubal (Vostiňák, Matějka)

18:00 , po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 15. Šíma (Matuška, Stejskal), 27. Strnad (Slavíček, Němeček), 42. Matuška, rozh. náj. Slavíček – 4. Chludil (Frömel), 19. Laciga (Talafa, Luža), 22. Čechmánek (Laciga)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 12. Vyvial (Matějíček, Čermák) – 22. Šalé (I. Sedláček, Fajmon), 28. Šalé (Malý, I. Sedláček), 29. Horký (Harmim), 60. Malý (Šalé, Řehák)

Extraliga dorostu

13:30 , konec (Z)

Branky a nahrávky: 24. Kupčo (V. Aschenbrenner, Aschenbrenner), 24. Hlaváček, 40. Šátek (Holub, Holeček), 41. Mejtský (Holeček, Punda), 45. M. Šátek (V. Aschenbrenner, Petřík), 46. Šíma (Aschenbrenner) – 13. Čech (Horský), 21. Čech (Maštalířský), 23. Dudáček (Ščislák, Soušek), 54. Maštalířský (Vyhlídal, Síč), 55. Bednařík (Tůma, Prokeš)

16:00 , konec (Z)

Branky a nahrávky: 16. Titlbach, 44. Kokman (Hynek) – 18. Šachl (Sypecký), 24. Hradec (Vlasák), 40. Král (Steklý), 43. Steklý (TS), 45. Hradec (Skok)

17:00 , kontumace (Z)

Tipos Extraliga (SR)

sk 17:30 , konec

Branky a nahrávky: 7. Mašlonka (Buc, Kukuča), 23. Stripai (Regenda, Suja), 40. Buc (Bokroš, Regenda) – 26. Bubela (Ďatelinka)

sk 17:30 , odloženo

sk 18:00 , po prodl.

Branky a nahrávky: 26. Štrauch, 36. Atval (Tyczynskí), 39. Štrauch (Kuru) – 15. Uhrík (Haluška, Ventelä), 23. Obdržálek (Hovorka), 34. Petráša (Ventelä), 65. Kriška (Hovorka)

sk 19:00 , konec

Branky a nahrávky: 37. Marcinek (Hain, Kotvan), 48. Roy (Krieger, Leskinen), 49. Zuzin (Rahm) – 33. Hatala (Mišiak, Bull), 35. Langkow (Klempa, Bull)

sk 19:00 , odloženo

1. liga (SR)

sk 17:30 , konec

Branky a nahrávky: 47. Kapičák (Kluka), 58. Kluka (Gergel), 59. Bystričan (Kluka) – 46. Dírer (Toma), 47. Murček (Fafrák, Poliaček)

sk 17:30 , konec

Branky a nahrávky: 14. Hřebíček (Macek, Vybiral), 18. Safaralejev (Vybiral), 19. Mikula (Markovič, Pišoja), 22. Koyš (Drtina), 24. Mikula (Koyš, Markovič), 33. Sloboda (Jakubík, Petráš), 49. Cíger (Nahálka, Jakubík) – 7. Hrušík (Zaťko, Jakubec), 25. Lušňák (Drevenák), 56. Drevenák (Lušňák, Šefčík)

sk 17:30 , konec

Branky a nahrávky: 8. Okoličány (Holovič, Jurák), 38. Holovič (Okoličány, Jurák), 43. Kupka (Antonov, Pejkovič), 59. Holovič (Miklík, Jurák) – 12. Janáč (Kotzman, Včelka)

sk 18:00 , konec

Branky a nahrávky: 6. Maniaček (Cerda, Mikuš)

Krajská liga: Jihočeský kraj

19:00 , konec

Branky a nahrávky: 4. Suchan (Škrdleta, Růžek), 16. Bednář (Hrdel), 17. Pechánek (Hamerle, Suchan), 31. Škrdleta (Suchan, Hamerle), 40. Škrdleta (Růžek, Pechánek), 46. Hamerle (Hrdel, Škrdleta), 47. Růžek (Řezáč), 47. Suchan (Škrdleta), 50. Suchan (Hamerle, Škrdleta), 59. Březina (Řezáč) – 20. Volf (Jungbauer), 35. Slavík (Novotný), 42. Přibyl (Slavík), 51. Slavík (Procházka), 55. Slavík (Jungbauer, Suda), 55. Procházka (Jungbauer)

19:00 , konec

Branky a nahrávky: 1. Brus (Hanzal, Sičák), 1. Nedorost (Kadlec, Mrázek), 6. Kadlec (Liška, Nedorost), 8. Nedorost (Hanzal, Ťoupal), 11. Michal (Mrkvička, Nehoda), 16. Nedorost, 16. Kadlec (Ťoupal), 27. Ferebauer (Nehoda, Michal), 39. Hanzal (Nedorost, Ťoupal), 47. Mrkvička (Michal), 57. Mrkvička (Michal) – 11. Šebesta, 17. Dlouhý (Jiřinec), 25. Šebesta (Šuhaj, Křenek), 30. Šuhaj (Kouba, Šebesta), 47. Šebesta (Šuhaj)

Krajská liga: Královéhradecký a Pardubický kraj

18:00 , zrušeno

19:00 , konec

Branky a nahrávky: 1. Hemský (Martinec, Rudy), 17. Hemský (Faltys, Novák), 20. Hemský (Krejza, Martinec), 22. Prachař (Pilař), 29. Krejza (Hemský, Martinec), 39. Martinec (Novák, Hemský), 45. Rudy (Prachař, Vlček), 49. Krejza (Martinec, Hemský), 58. Pulpán (Pilař), 59. Farkas (Rudy, Škvor) – 14. Brožek (Pelán), 45. Bříza, 47. Matýs (Zdražil, Netolický), 53. Cejpek (Kulhánek)

19:15 , zrušeno

Krajská soutěž: Plzeňský kraj

nejistý datum i čas (nejistý datum i čas) , odloženo

nejistý datum i čas (nejistý datum i čas) , odloženo

Krajská soutěž: Středočeský kraj

20:00 , 3. třetina

Branky a nahrávky: 7. Hejňák (Švach), 17. Hejňák (Vorel), 21. Hošek (Macura, Křenek), 23. Křenek (Hošek, Votoupal), 25. Haspeklo (Mocek), 42. Vorel (Mocek, Švach) – 1. Karfus (Karas), 24. Staněk

Krajská liga: Vysočina

19:00 , konec

Branky a nahrávky: 8. Štěrba (Vysloužil, Machovský), 26. Hadrava Martin, 27. Votápek (Vrátný), 31. Votápek (Dvořák), 34. Marek Hadrava (Martin Hadrava, Kasalý D.), 42. Dvořák (Marek Hadrava), 51. Filip Kasalý (Marek Hadrava), 56. Marek Hadrava (Martin Hadrava) – 26. Hospodka (Kříž, Eis)

Krajský přebor: Praha

nejistý datum i čas (nejistý datum i čas) , odloženo

Liga juniorů

17:45 , konec

Branky a nahrávky: 13. Čoupek (Mrkvica), 16. Vlach (Sever, Čoupek), 23. Mrkvica (Čoupek), 28. Čoupek (Sever, Mrkvica), 31. Sever (Čoupek, Mrkvica), 37. Sever (Čoupek, Mrkvica), 49. Lajoš (Martin, Kubica) – 29. Bednařík (Čapka, Jurek)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 12. Fencl (Hanák, Hlávka), 18. Hradil (Billa, Hlávka), 22. Hradil (Hlávka, Hanák), 30. Fencl (Hradil, Hanák), 36. Kleniar (Kolařík, Fencl) – 32. Šucha (Haas)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 26. Straka (Fiala, Zych) – 44. Hrdlička (Hebek), 53. Hykl (Votava)

19:00 , konec

Branky a nahrávky: 9. Cichoň (Bauer, Ribarovski), 28. Černný (Skorčík, Tomšík), 42. Štípek (Svach), 54. Štípek, 59. Ribarovski – 5. Klatt (Palata), 10. Bartoň (Svoboda, Tomšík)

19:10 , konec

Branky a nahrávky: 60. Staněk (Heinrich) – 8. Mikula (Barčák, Macias), 12. Černý (Halata), 29. Dinmukhammed (Kelnar, Halata), 44. Chovanec (Halata, Černý), 60. Kolat (Chovanec, Dinmukhammed)

19:30 , konec

Branky a nahrávky: 6. Hrakholski (Hála), 27. Pitel (Pešek, Hollar), 27. Hollar, 39. Hrakholski (Dubský, Hála), 39. Kouba (Pitel, Pešek), 42. Kouba (Pitel) – 1. Sulík (Typolt)

Regionální liga juniorů

19:30 , konec

Branky a nahrávky: 5. Vosyka (Rubáček) – 3. Puczek (Král), 24. Buberl (Dostál), 24. Kaše (Leitner)

Liga dorostu

18:45 , konec

Branky a nahrávky: 4. Malý, 5. Legindi (Provazník), 6. Čaňo (Olma), 9. Legindi (Čaňo, Pajer), 13. Procházka (Čaňo), 18. Hladký, 25. Čaňo (Neveselý), 29. Čaňo, 30. Lancouch, 32. Lancouch (Malý), 34. Olma (Čaňo), 36. Legindi, 38. Čaňo, 43. Balog (Provazník), 44. Procházka (Lancouch), 45. Pajer (Procházka), 46. Neveselý, 48. Malý (Procházka), 50. Provazník (Balog), 50. Smola (Neveselý, Olma), 56. Malý, 59. Hladký (Lancouch), 60. Neveselý (Legindi, Pajer), 60. Malý (Balog), 60. Hladký (Lancouch)

Liga starších žáků ''A''

14:00 , konec

Branky a nahrávky: 5. Korec (Křečan), 27. Kopecký (Mandel), 57. Rolinek (Vaško) – 2. Langer (Kanca), 4. Bartovič (Krajdl), 16. Bartovič (Vápeník), 20. Bartovič (Vápeník), 30. Maxin (Krajdl, Bělohorský), 30. Bělohorský (Krajdl), 58. Bartovič (Bělohorský)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 4. Šulla (Brabenec, Kerbler), 4. Štulo (Volf, Mátl), 5. Štulo, 9. Kerbler (Brabenec), 20. Volf (Šebela, Mátl), 26. Starý, 27. Šulla (Brabenec), 29. Volf (Starý), 31. Rous (Štulo), 34. Mátl (Šulla, Kerbler), 50. Minář (Vyhlídal) – 20. Škrabola (Kočí)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 9. Burda (Všetíček), 12. Vogl, 45. Karafiát (Březina, Pazourek) – 7. Večerka (Havlík), 42. Pláňava (Chytil), 43. Pláňava, 52. Pláňava (Záhorovský), 60. Švejcar

Liga starších žáků ''B''

nejistý datum i čas (nejistý datum i čas) , odloženo

15:30 , konec

Branky a nahrávky: 3. Pítr, 14. Marek (Hračová, Vrba), 17. Pítr (Marek, Palánek), 21. Vrba (Marek), 24. Špičák, 29. Špičák, 37. Rais (Špičák), 39. Fiala (Kumstát), 56. Rais (Kumstát) – 4. Končický (Zavadil), 6. Drábek (Končický), 22. Drábek (Púr), 23. Drábek (Řípa), 29. Drábek (Zembolová), 36. Sekanina (Zembolová), 39. Drábek (Končický), 52. Drábek, 54. Vymětal (Drábek)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 2. Pek (Šikýř), 8. Vocetková (Formánek), 32. Lhota (Kříž), 35. Kříž, 36. Krátký (Pek), 37. Krátký, 52. Beň – 12. Vent, 28. Vejvoda, 34. Ulrich (Petrák), 42. Petrák (Malčánek), 44. Vejvoda

16:45 , konec

Branky a nahrávky: 2. Taliga (Jäger), 4. Popovych (Trefný), 11. Blengino (Theodore), 49. Popovych (Reisnecker) – 19. Šulan, 26. Pitter (Sokol), 50. Stejskal

17:00 , konec

Branky a nahrávky: 17. Richter, 21. Houdek (Pelikán), 40. Richter (Pelikán) – 22. Müller (Novák), 32. Hlavsa (Honisch, Hausner), 37. Müller (Špacír), 37. Tureček (Müller), 53. Novák (Tureček)

18:15 , konec

Branky a nahrávky: 20. Vykoupil (Kratejl), 22. Holík (Záveský), 33. Kratejl (Vykoupil), 50. Vykoupil (Kratejl) – 4. Nekvinda (Popadinec), 17. Štěpánek (Stříž), 18. Popadinec (Bubla), 24. Bubla, 27. Szturcek (Šulc), 28. Šulc (Bubla), 48. Štěpánek

Liga mladších žáků ''C''

14:00 , konec

Branky a nahrávky: 16. Hartl, 35. Fencl – 8. Němec (Nedzynski), 15. Němec, 23. Nedzynski (Němec), 33. Němec (Nedzynski), 45. Krupa, 58. Němec (Drozd, Krupa)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 27. Pávek (Čihák), 38. Hladík (Novák), 52. Novák (Herynk), 59. Herynk (Novák) – 3. Šejc (Čančík), 9. Fadrhonc (Filo, Volavka), 16. Čutta (Šejc), 17. Šejc (Čutta), 21. Čančík, 22. Volavka (Jančařík), 24. Čutta (Čančík), 39. Čutta (Sanejstr), 52. Šejc (Čutta, Čančík), 53. Volavka (Filo), 55. Čančík (Sanejstr), 59. Filo (Volavka), 60. Šejc (Čančík)

16:30 , konec

Branky a nahrávky: 3. Boxan, 5. Unzeitig (Matocha), 8. Žerníček (Kubíčková), 16. Kubíčková, 19. Žerníček, 20. Žerníček (Kubíčková), 32. Koutný (Kubíčková), 37. Kubíčková (Pospíšil), 38. Unzeitig (Žerníček, Krump), 42. Koutný (Unzeitig), 51. Žerníček (Kubíčková, Hovanec), 60. Landsfeld (Kubíčková)

Liga mladších žáků ''D'

13:45 , konec

Branky a nahrávky: 14. Matoušek, 32. Danko, 34. Dvořák, 53. Florýková – 3. Čep (Liptaj), 10. Musil, 48. Musil (Künstler), 60. Synek (Liptaj)

14:00 , konec

Branky a nahrávky: 20. Mudra, 42. Pešek, 53. Skokan, 57. Vlk – 1. Sedlář (Janouš), 9. Čížek (Škapa), 20. Sedlář, 22. Gottwald (Dastych), 27. Gottwald (Dastych), 46. Sedlář, 59. Sedlář

14:45 , konec

Branky a nahrávky: 7. Matějovský, 15. Zbořil (Jonák), 16. Matějovský (Fadrný), 23. Zbořil, 23. Jahn, 27. Jonák (Fadrný), 27. Fadrný (Jahn), 28. Jahn, 31. Matějovský, 53. Jahn (Jonák), 59. Pavlis (Matějovský) – 38. Míča (Muller), 58. Kořínek

15:00 , konec

Branky a nahrávky: 26. Kijonka, 26. Nevrkla (Munzar, Číp), 44. Kijonka, 47. Kijonka (Kocián) – 5. Pavelka (Holubčík), 8. Michalek (Kurz), 9. Počarovský (Holubčík), 11. Kurz (Michalek), 14. Michalek (Kurz), 18. Adamský, 18. Počarovský (Holubčík), 21. Počarovský, 23. Michalek (Holák), 44. Počarovský (Pavelka), 46. Cieslar (Nitsche), 53. Kurz (Rodek)

15:00 , konec

Branky a nahrávky: 2. Nevole (Šikl), 4. Chalupa, 4. Vopravil (Chalupa), 8. Nevole, 15. Vopravil (Ali, Šikl), 32. Vopravil (Nevole), 51. Nevole (Šikl) – 39. Juklíček (Lunga), 52. Chaloupka (Procházka), 53. Brabec (Procházka)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 2. Bíba, 2. Bíba (Fiala), 5. Bíba (Pochyba), 8. Berger (Fiala), 14. Pochyba (Berger, Bíba), 15. Bubenščikov (Fiala), 16. Bubenščikov (Kuplent), 19. Pochyba (Kuplent), 22. Bíba (Pochyba, Berger), 24. Pochyba (Bubenščikov, Berger), 25. Vlach (Bubenščikov), 34. Bubenščikov, 38. Jindra (Peter), 39. Bubenščikov, 39. Bubenščikov (Kuplent), 43. Peter (Jindra), 45. Peter, 54. Jindra (Vlach) – 10. Lauda (Zimerman), 14. Lauda (Oliver), 20. Maxim (Lauda, Oliver), 21. Sentenský, 26. Maxim (Zimerman), 32. Sentenský (Unterműller), 38. Zimerman (Bartuška), 50. Zimerman (Klíma), 52. Zimerman (Kocina), 55. Oliver (Kocina)

16:15 , konec

Branky a nahrávky: 3. Timura (Janeček), 23. Janeček (Váňa), 37. Ruda (Novák), 40. Harvilla (Janeček), 45. Timura (Chalupa), 52. Harvilla (Kašák), 53. Timura (Janeček) – 7. Starý (Losos, Ivica), 9. Kokšál (Sinkule), 15. Kříž (Losos, Ivica), 30. Kříž, 55. Sinkule (Kokšál), 56. Šefl (Kříž), 58. Sinkule, 59. Losos (Stránský)

16:30 , konec

Branky a nahrávky: 2. Chada (Šiman), 7. Brezovský (Šiman), 8. Makovec, 11. Brezovský (Chada), 15. Šiman (Makovec), 22. Brezovský (Šiman), 31. Šiman (Brezovský), 36. Šiman, 45. Chada (Šiman), 48. Chada (Appeltauer), 51. Šiman, 52. Šiman, 58. Brezovský – 5. Mařík (Kočárek, Pavlovic), 8. Fajfárek (Kočárek), 9. Mařík (Pavlovic), 17. Mařík (Pavlovic, Kočárek), 31. Pavlovic (Matička), 37. Mařík, 37. Kočárek, 52. Hradecký (Košťál), 59. Kočárek (Pavlovic, Mařík)