Třinec – Kladno 2:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Martin Růžička (A. Nestrašil), 53. Hrehorčák
K. Vary – Zlín 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Kohout (Parkkonen), 27. Kracík (Flek), 40. Jiří Kulich (T. Hanousek, Plutnar), 59. Flek (Vondráček) – 53. Ferenc (Honejsek, A. Zbořil)
Vítkovice – Mladá Boleslav 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Bernovský (Jakub Stehlík, Marosz) – 26. Fořt (Adam Raška I, Pospíšil), 46. Claireaux (Kotala, J. Dufek)
Motor ČB – Pardubice 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Abdul (Valský), 40. Vondrka (Gulaš, L. Pech) – 39. R. Kousal (A. Musil, Nakládal), 49. Anděl (Poulíček, O. Roman), 50. Blümel (Říčka, Cienciala)
Mountfield HK – Olomouc 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Lalancette (Kelly Klíma, R. Pilař), 25. F. Pavlík (Oksanen, Blain), 28. Kevin Klíma (Perret), 39. R. Pilař (Koukal), 54. Orsava (Lamper, Koukal) – 39. J. Káňa (David Krejčí)
Kometa Brno – Plzeň 2:1
18:00, po s.n. (3:1)
Branky a nahrávky: 27. P. Holík (Mallet, Gulaši), rozh. náj. P. Mueller – 38. Adamec (M. Lang)
Montreal – NY Islanders 2:6
00:00, konec
Branky a nahrávky: 56. Suzuki (D. Savard), 58. Toffoli (Dvorak, Suzuki) – 5. Nelson (Palmieri, Beauvillier), 24. Wahlstrom (Cizikas), 33. Nelson (Beauvillier, Chára), 36. Nelson (Beauvillier), 39. Pageau (Parise, Pulock), 60. Nelson (Parise, Pageau)
Ottawa – Vegas 1:5
00:00, konec
Branky a nahrávky: 36. B. Tkachuk (Zub, Batherson) – 25. W. Carrier (Dadonov, Stephenson), 32. B. Howden (Theodore, J. Röndbjerg), 33. Marchessault (N. Roy, Hague), 55. Pietrangelo (R. Smith, Martinez), 58. Marchessault (Janmark)
Florida – Washington 5:4
00:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Barkov (Duclair, Verhaeghe), 12. Ekblad, 28. Montour (Forsling, Marchment), 36. Barkov (Hörnqvist, Huberdeau), 62. Luostarinen (Forsling, S. Reinhart) – 21. Sprong (Mantha), 39. Ovečkin (Eller), 40. T. Wilson (Carlson, Ovečkin), 47. McMichael (Ovečkin, Leason)
Pittsburgh – Philadelphia 3:2
00:05, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. B. McGinn (Matheson, Aston-Reese), 32. Guentzel (D. Heinen, Marino), 62. Letang (J. Carter) – 28. Konecny (Giroux, Provorov), 58. Laughton (J. van Riemsdyk)
Toronto – Tampa 2:1
00:07, po prodl.
Branky a nahrávky: 60. Tavares (Marner, Matthews), 63. W. Nylander (Matthews, Marner) – 14. Maroon (Perry, Černák)
Boston – Detroit 5:1
00:08, konec
Branky a nahrávky: 12. Bergeron (B. Marchand, McAvoy), 31. Bergeron (B. Marchand), 39. Bergeron (B. Marchand, McAvoy), 49. M. Reilly (Lazar, T. Nosek), 56. Bergeron (B. Marchand, M. Reilly) – 48. L. Raymond (Hronek, Seider)
Calgary – Dallas 3:4
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 36. Lucic (Zadorov, Gudbranson), 39. M. Tkachuk (E. Lindholm, R. Andersson), 57. Zadorov (Kylington, Markström) – 15. Gurjanov (M. Heiskanen, R. Suter), 40. Comeau (M. Raffl, M. Heiskanen), 42. Seguin (A. Radulov, M. Heiskanen), 63. Jamie Benn (Pavelski, J. Klingberg)
Seattle – Buffalo 5:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Geekie (Wennberg, Vince Dunn), 39. Jordan Eberle (Schwartz), 42. Jordan Eberle (Wennberg, Lauzon), 49. Jordan Eberle (Schwartz), 59. Schwartz (Oleksiak, Grubauer) – 27. Tage Thompson (R. Asplund, Dahlin), 38. Okposo (Bryson, Cozens)
San Jose – St. Louis 3:5
03:30, konec
Branky a nahrávky: 8. B. Burns (Hertl, Barabanov), 18. Couture (Balcers), 25. N. Merkley (M. Ferraro, B. Burns) – 10. Saad (Bozak), 25. Bučněvič (I. Barbašev, K. Kostin), 29. Saad (R. Thomas, Perron), 32. Neal (Walman, Bozak), 59. R. Thomas (Parayko, J. Hofer)
Olomouc – Pardubice 4:3
14:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Fibigr (Handl, Kučera), 27. Handl (Tarnoczy, Kočí), 29. Ministr, 53. Fasner – 12. Rouha, 30. Formánek (Kaštánek, Pavlata), 39. Kubíček (Kaštánek)
Salzburg – Sparta 0:8
14:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Zembol (Tůma, Ducháč), 12. Slavíček (Theimer), 18. Hauser (Ducháč, M. Vitouch), 21. Slavíček (David, Tomov), 38. Senčák (Zembol, Vágner), 46. Bareš (Theimer), 50. Hauser (Krupička), 58. Šindelek (M. Vitouch, Krupička)
HC Litvínov – Kometa Brno 7:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Skuhrovec, 25. Vopat (Danielčák), 33. Slavík (Baláž, Skuhrovec), 39. Danielčák (Stehlík, Slavík), 43. Skuhrovec (Slavík, Stehlík), 51. Limanovský (Kroupa, Vopat), 59. Slavík – 9. Malý (Šalé, J.), 14. Šalé (Běhůnek, Malý), 27. Malý (Horký), 35. Šalé (Malý, Nesvadba)
Mladá Boleslav – Plzeň 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Brouček (Václavík, Němec), 12. Plíšek (Rajgl, Brouček), 12. Křepelka (Simon), 41. Snášel (Křepelka), 45. Polák (Simon, Vlasák), 58. Polák (Křepelka) – 33. Slanina (Dvořák), 37. Soukup (Kvasnička), 53. Kvasnička (Soukup, Malát)
Liberec – K. Vary 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Zajíček (Měchura), 25. Měchura (Nezbeda, Zajíček), 43. Nezbeda (Měchura) – 2. Seidler (Botoš), 7. Zolnaj (Bulka), 41. Kusak (Adámek), 53. Šmajda (Benda, Kusak), 53. Sapoušek (TS), 57. Botoš (Adámek, Vogel)
Vítkovice – Mountfield HK 0:0
17:00, odloženo
Motor ČB – Kladno 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Masopust, 10. Petrásek (Remta, Pouzar), 12. Chlubna (Remeš, Masopust), 23. Remeš (Remta, Chlubna) – 19. Staněk, 27. Hurta (Šíma), 55. Kočka (Staněk, Robovský)
Havířov – Jihlava 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Becher, 31. Fědor (Byčkov, Špaček), 37. Mastič (Kočí, Bárta), 60. Kubíček (Byčkov, Mastič) – 31. Čermák (Melenovský, Vyvial), 45. Chvátal (Jungwirth)
Třinec – Slavia 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Ramík (Haas, Pětník), 28. Ullrych (Jobánek, Haas), 30. Moškoř (Kozlík), 50. Matěj (Ramík), 50. Ullrych (Haas, Jobánek), 53. Moškoř (Wardas) – 52. Slavíček (Matuška)
Chomutov – Zlín 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Čech (T. Svoboda, Cháb), 40. Šugár (Pöschl, Pavlák) – 19. Masař (Nábělek, Riedl), 29. Pilát (Čechmánek), 29. Luža (Tomeček, Laciga), 56. Pilát, 57. Nábělek (Chludil, Riedl)
Ufa – Omsk 2:4
12:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Kadějkin (Chafizullin, Pustozjorov), 31. Alalykin (Platt, Metsola) – 11. Kaski (C. Knight, Cehlárik), 33. Kaski (Sošnikov, C. Knight), 44. Brjukvin (Kablukov, Běreglazov), 60. Dědunov (Cehlárik)
Barys – Čeljabinsk 4:5
14:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Frattin (Michajlis, D. Dietz), 30. Michajlis (Gurkov), 33. Michajlis (D. Dietz), 48. Michajlis (D. Dietz) – 20. Jarullin (Pilut), 20. Kravcov (V. A. Tkačov), 54. S. Kalinin (Jarullin, Kravcov), 56. S. Tělegin (Těrtyšnyj, V. Abramov), 63. Kravcov
Nižněkamsk – Vladivostok 5:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Chajrullin (Klok), 22. J. Popov (D. Sexton, Knot), 27. Miťakin (Klok, Bikmullin), 35. Berezin (Ansel Galimov), 47. Berezin (D. Sexton, Ansel Galimov) – 20. Mozík (Vjačeslav Ušenin, Makarenko), 27. Gračov (Obidin)
Viťaz – CSKA Moskva 5:6
15:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 11. V. Leščenko (V. Popov, Smolin), 35. Ojamäki (Jegor Voronkov, M. Aaltonen), 38. I. Zinčenko, 43. Indrašis (Audette, Ojamäki), 52. Smolin (V. Leščenko, D. Musin) – 26. Grigorenko (N. Nestěrov), 27. Grigorenko (P. Karnauchov), 34. P. Karnauchov (Grigorenko), 37. Grigorenko (Wallmark, P. Karnauchov), 55. Arťom Sergejev (Wallmark, Okulov), rozh. náj. Okulov
Riga – Soči 0:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Zorkin (Melničenko), 28. Peťkov (Garajev, A. Nikolajev), 28. Bakoš (Lipon, Melničenko)
Znojmo – Salzburg 2:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Prokoš (Luciani), 59. Brittain (Fejes, Zubov) – 7. Borzecki (Predan), 10. Maier (Predan, Brennan), 11. Huber (Leonhardt, Schreier), 28. Baltran (Nissner), 41. Schneider
Lublaň – Bratislava Capitals 0:0
19:45, odloženo
Česko – Rusko 1:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Maštalířský (Csabi) – 12. Maximov (Čalyj), 37. But (Čalyj.), 40. Muchanov (Rykov, Nedopekin), 52. Illin
Salzburg U17 – Česko U16 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Ruckdächler (Hupach, Schreiner), 23. Mazur, 37. Samanski (Mazur), 60. Sandholzer (Samanski, Veilands) – 7. Jiříček (Steklý), 10. Jung (Král), 50. Steklý (Teplý, Svozil)
Česko – Dánsko 4:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Radová (Hymlárová, Lásková), 29. Hymlárová (Radová), 36. Erbanová (Pejšová, Lédlová), 41. Mrázová (Čajanová), rozh. náj. Pátková – 61. Jensenová (Hansenová)
Košice – Michalovce 1:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 57. Tansey (Chovan, Pereskokov) – 14. Žitný (Kukuča, Galamboš), 63. Keränen (Cameranesi, Pavlin)
Trenčín – Lipt. Mikuláš 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Krajč, 30. Honzek (Minárik, Valach), 55. Paukovček (Valach) – 7. T.Urban (Hovorka, Kriška), 13. Urban (Obdržálek, Kriška)
Nové Zámky – Nitra 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 58. Hatala (Langkow, Klempa) – 16. R. Varga (Hrnka, Buček), 24. Múčka (Pupák, Švarný), 50. Rockwood (Krivošík), 60. A. Sýkora (R. Varga, Švarný)
Poprad – Prešov 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Skokan (Brejčák, Svitana), 49. Livingston (Brejčák, Skokan), 51. Šišovský (Bjalončík, Brejčák) – 25. Čacho, 27. Sýkora (Michnáč), 29. Šimun (Fekiač), 37. Lalík (Nauš, Čacho), 59. Zagrapan (Vas, Welychka)
HC Slovan – Zvolen 0:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Leskinen (Krieger, Diakov), 26. Mikúš (Zuzin, Kotvan)
Humenné – Trnava 8:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Horvát (Markuš, Pichnarčík), 16. Šimčák (Fedorko, Solomončak), 18. Borov (Horvát, Šimčák), 24. Veličkin (Solomončak, Šimčák), 38. Krajňák (Novický, Borov), 45. Horvát (Krajňák), 55. Veličkin (Frič, Markuš), 57. Šimčák (Macko)
Topoľčany – Vlci Žilina 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 28. D. Gergel, 35. Kováč (Hvizdoš) – 2. Šmída (Koyš, Safaraleev), 7. Petran (Šmída, Koyš), 14. Petráš (Hřebíček, Markovič)
Žiar nad Hronom – Pov. Bystrica 1:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Lunter (Jakúbek, Mihalík) – 17. Vilčinskij (Murtazin, Dmitriev), 63. Murtazin (Hrušík, Zaťko)
Martin – Skalica 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 23. Tiainen (Paulíny, Murček), 49. Ďurina (Toma, Burzík), 58. Tiainen (Huhtela, Charvát) – 9. Nemec (Šmach, Janáč), 33. Kotvan (Nemec), 45. Štumpf, 61. Štumpf
H. Benešov – Wolves Č. Těšín 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Vlašánek (Hlísta), 17. Mlýnek (Tichý), 42. Vrabel (Vlašánek, Fraš), 47. Vrabel (Vlašánek, Mlýnek), 57. Mlýnek (Polok), 60. Vrabel (Tůma, Tichý) – 14. Haas (Piecha, Procházka), 17. Mikler (Piecha), 38. Piecha (Haas, Michejda)
Samson České Budějovice – Radomyšl 15:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Hanzal (Rolínek, Hanzal), 4. Šulčík (Kadlec, Mrázek), 9. Hanzal (Šulčík, Hanzal), 16. Ťoupal (Mrázek), 25. Hanzal, 27. Mrázek (Liška), 40. Hanzal (Hanzal), 43. Sičák (Ťoupal, Sumerauer), 50. Ťoupal (Ferebauer), 54. Ťoupal (Sumerauer, Michal), 55. Hanzal (Rolínek), 56. Šulčík (Mrázek, Rolínek), 57. Ferebauer (Ťoupal), 58. Mrázek (Šulčík, Kadlec), 60. Hanzal (Hanzal) – 27. Řehoř (Suda, Strnad), 51. Hovora (Řehoř, Suda)
Auta&Auta Cheb – PSK 96 Cheb 6:5
(nejistý datum i čas) , po s.n.
Branky a nahrávky: 5. Petřík (Matoušek, Šebek), 11. Kassal, 13. Strecker (Kassal), 28. Belka (Neupauer), 29. Kassal, 45. Strecker (TS) – 8. Ptáček (Holý, Mičuda), 27. Brejcha (Mičuda), 33. Brejcha, 37. Lavička (Mičuda, Lavička), 38. Lavička (Žemlička)
Sokol Horní Lukavice – Chotíkov 6:12
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Švihla, 19. Zrna, 33. Zrna, 35. Lang, 37. Benedikt (TS), 40. Benedikt (Švihla) – 2. Ceperko (Draxal), 2. Ceperko (Vlček), 6. Ceperko (Baar), 9. Setikovský (Bunda), 19. Baar (Hajný, Vlček), 22. Hobl (Baar), 22. Ceperko (Vlček, Kreuzman), 23. Setikovský (Draxal), 23. Hodl (Hobl), 28. Hobl (Baar), 29. Setikovský (Bunda), 38. Ceperko (Draxal)
Rapid Plzeň – Klaus Timber 6:4
20:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Pejchar (Blecha), 5. Novotný (Pacanda, Bejček), 18. Pacanda (Pour, Děkan), 20. Pacanda, 30. Zimmermann (Pejchar), 40. Zimmermann (Děkan) – 7. Opava (Rovenský), 7. Rovenský (TS), 13. Šimsa (Spáčil, Rovenský), 32. Vrtěl
Poruba 2011 – Přerov 2:5
17:15, konec
Branky a nahrávky: 37. Kolat (Macias, Lysoněk), 50. Kolat (Dinmukhammed, Macias) – 7. Hanák (Kuchta, Hradil), 29. Švejda (Buršík, Brázda), 40. Fencl (Gréč, Hradil), 43. Kleniar (Kolařík, Němec), 56. Kleniar
Technika Brno – HK MD Šumperk 3:4
17:45, konec
Branky a nahrávky: 15. Čoupek (Sever), 18. Pospíšil (Trögner, Kubica), 28. Sever (Čoupek) – 7. Haas (Minařík, Ševčík), 18. Pánek (Šotkovský), 47. Tomiczek, 50. Netolický (Koutecký)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 4:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Straka (Pártl, Mlejnek), 24. Vacík (Pártl), 49. Kravec (Hrbek), 56. Pártl (Straka, Hrdlička) – 16. Macek (Gašpar), 47. Filip (Česnohlídek, Tomšík), 52. Česnohlídek (Kredl, Bár)
Vsetín – Warriors Brno 5:2
19:15, konec
Branky a nahrávky: 18. Horský (Sviták, Macík), 36. Horský (Sviták, Sýkora), 44. Sýkora (Broža), 51. Horský, 54. Sýkora (Sviták, Broža) – 27. Staněk (Holotík, Mareček), 41. Heinrich (Marčík, Kelbl)
Písek – Kobra 4:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Dubský (Hrakholski, Kovařík), 37. Dubský (Kříž, Kovařík), 42. Kříž (Pešek, Hrakholski), 50. Hrakholski (Kovařík, Kulvejt) – 25. Skorčík
Chrudim – Kralupy n. Vltavou 5:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Pavlík (Votava), 28. Burda (Gromadzki, Pavlík), 39. Prýl (Gromadzki, Pazdera), 41. Pavlík (Odehnal), 42. Votava (Pilař) – 56. Stupka (Sulík), 60. Hron (Sulík, Stupka)
HC Varnsdorf – Kolín 2:7
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kamenický (Boczan, Pešek), 55. Pešek (Jarábek) – 3. Svoboda (Barták), 6. Teplý (Kopecký, Kratochvíl), 29. Novotný (Hušek, Barták), 34. Teplý (Kopecký, Svoboda), 38. Teplý (Kopecký, Novotný), 40. Kopecký (Kratochvíl, Jonák), 52. Barták (Svoboda, Teplý)
Jablonec n/N – Letňany 5:1
16:25, konec
Branky a nahrávky: 8. Jakubec (Havlíček), 10. Šíma, 22. Folda (Havlíček, Čihák), 26. Jakubec (Folda), 46. Havlíček (Jakubec) – 5. Jošt (Staněk, Kalista)
Černí Vlci – Uh.Ostroh 5:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Jánoš (Siner), 15. Šimiček (Kovář), 32. Moll (Siner), 59. Lyčka (Jánoš), 60. Kovář – 22. Ančík (Hlůšek), 48. Matuškovič (Polehňa)
Čerti Ostrov – Slaný 5:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Stehlík (Vondráček), 13. Helecz (Dvořák), 17. Vondráček (Vondráček, Hrůša), 40. Stehlík (Kukačka, Helecz), 59. Vondráček (Vondráček) – 7. Gašpar, 44. Jirák (Dobrovolný, Kašpar), 57. Dobrovolný (Dolejší, Jirák)
Ledeč n. S. – Smíchov 1913 0:0
16:30, zrušeno
HC Střelci J. Hradec – Spartak Žebrák 0:0
16:30, zrušeno
Cheb – Mostečtí Lvi 5:4
17:25, konec
Branky a nahrávky: 6. Krutina (Kraclík), 21. Kala (Krutina, Kraclík), 32. Dinga, 40. Krutina, 60. Votoupal (Bubanec, Hoffman) – 9. Leitner (Nikl), 11. Haspra (Král), 44. Král, 52. Král (Pačan, Buberl)
Č. Lípa – Nový Bydžov 8:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Vondra (Gazsi, Havel), 37. Stejskal (Šlechta, Havel), 38. Stejskal (Šlechta, Havel), 40. Lorenz (Vondra), 54. Vondra (Sameš), 55. Vondra (Lorenz), 57. Stejskal (Šlechta, Lorenz), 60. Stejskal (Lorenz, Vondra) – 15. Zrzavý (Divíšek), 21. Zrzavý (Divíšek, Jiroutek), 25. Spejchal (Divíšek)
Opava – Prostějov 1913 3:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Horný, 21. Vojkůvka (Tomsa), 52. Chudoba (Hon) – 1. Černý (Slabý), 10. Pokorný (Píchal), 15. Škorpíková (Masare, Fojt), 34. Píchal (Petr, Mudrák), 46. Mašek (Masare, Černý), 57. Petr (Píchal, Fojt)
Frýdek-M. – Orli Znojmo 7:4
18:40, konec
Branky a nahrávky: 11. Říhošek (Hudeček, Holéczy), 13. Hykl (TS), 19. Hykl (Dvořák, Maňásek), 31. Hudeček (Hykl), 40. Váňa (Pniok), 48. Pniok (Piskoř, Kolder), 52. Piskoř (Kolder) – 13. Hudeček (Barták), 29. Neckař (Hudeček), 31. Černý (Miloš), 39. Hudeček (Nečas)
Nový Jičín – Třebíč 1:6
19:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Berka (Jakubů) – 38. Kotačka (Růžička), 43. Vedral (Hrbáček), 43. Michalčuk, 47. Vedral (Svoboda), 54. Kuba, 57. Krotký
Strakonice – Klatovy 1:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 59. Kozák (Koryťák, Vaněček) – 12. Turhobr (Hrach, Kosnar), 12. Grosskopf (Hlavatý, Šmíd), 22. Kosnar (Hrach), 37. Moravec (Hrach, Kosnar), 42. Kosnar, 44. Kuchárik (Jonáš), 50. Hrach (Turhobr, Kosnar)
Krkonoše – Lanškroun 4:6
19:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Mlčák (Rada, Horák), 28. Branda (Cerman, Švadlák), 54. Rada (Cerman, Vognar), 58. Rada (Vognar) – 5. Mann (Šlezingr), 11. Macháček (Šlezingr), 18. Macháček (Novotný), 43. Macháček, 49. Novotný (Hrdina), 59. Mann (Jáneš)
Chotěboř – Hvězda Praha 2:19
19:30, konec
Branky a nahrávky: 48. Stránský (Kvaček), 60. Slanař – 5. Tvrdoň (Zemchenkov), 11. Srb (Tvrdoň, Patočková), 14. Tvrdoň (Zemchenkov), 18. Srb, 18. Netrh, 20. Tvrdoň (Srb), 23. Netrh (Adamec), 31. Jurda (Procházka, Štefko), 37. Štefko (Adam, Jurda), 38. Zemchenkov, 39. Adamec (Zemchenkov), 42. Netrh (Srb, Zemchenkov), 43. Kubas (Netrh), 44. Štefko (Kuznetsov, Jurda), 45. Tvrdoň, 46. Zemchenkov (Kubas, Tvrdoň), 49. Srb (Zemchenkov, Tvrdoň), 54. Kubas, 57. Srb (Tvrdoň, Topol)
Nová Paka – Opočno 0:0
19:30, konec
Hronov – Litomyšl 6:5
19:30, probíhají nájezdy
Branky a nahrávky: 9. Kubeček (Pavelka), 25. Pavelka (Kubeček), 35. Kocián, 43. Kudrnáč (Veselý), 54. Pavelka (Kocián), 60. Pavelka (TS) – 7. Macek (Flídr), 21. Dostál (Lipavský), 22. Dostál (Lipavský), 48. Dostál (Lipavský), 50. Dostál (Stráník, Lipavský)
Frýdlant – Benátky n/J 4:5
20:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Kupec (Budka, Salač), 30. Krebs (Öszi, Jireček), 32. Salač (Kubát), 44. Čepelík (Hornická, Budka) – 2. Toman (Kredba), 17. Peca (Drbout, Hruška), 20. Hruška, 40. Drbout (Peca), 57. Němeček (Kredba)
Náchod – Choceň 4:0
20:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Obst (Sodomka, Řezníček), 14. Drbal (Králik, Láska), 41. Kubasa (Láska), 53. Lebeda (Drbal, Králik)
Velké Meziříčí B – Zubři Bystřice n. P. 11:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Vrzal (Karásek), 14. Svoboda (Staiger, Bíbr), 14. Karmazín (Vrzal), 17. Strnad (Karmazín, Vrzal), 17. Katolický (Svoboda, Bíbr), 27. Karmazín (Vejmola), 36. Vrzal (Karásek, Mašek), 39. Svoboda (Staiger), 47. Staiger (Bíbr), 48. Bíbr (Karmazín), 60. Karmazín – 5. Viktorin (Prchal), 36. Šilhán (Chytrý), 49. Šilhán, 51. Šilhán (Honek)
Pilsen Wolves – Klatovy 3:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Patejdl (Mašek), 33. Falter (Slačík), 43. Kurelović – 5. Kalivoda, 13. Uldrych
Smíchov 1913 – Kralupy n. Vltavou 5:12
18:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Leinweber (Palaščák), 17. Palaščák (Cibulka, Hoznourek), 30. Zeithaml (Bohutínský), 49. Cibulka (Leinweber, Bohutínský), 56. Hoznourek (Cibulka) – 4. Krátký (Voljanskij, Krčmář), 12. Kašák, 12. Voljanskij (Krčmář, Krátký), 23. Šimon (Bláža), 33. Krátký (Krčmář), 36. Válek (Šimon), 37. Krátký, 38. Krátký, 39. Šulc (Zima), 41. Šimon (Šulc), 42. Voljanskij (Krčmář, Válek), 45. Krátký (Kašák)
HC Boskovice – Warriors Brno 0:26
18:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Stávek (Straka), 4. Kolečkář (Straka), 6. Straka (Kolečkář, Stávek), 6. Drasal (Bílý, Ludikovský), 7. Lička (Žižka, Jindra), 11. Bílý (Řežucha, Drasal), 14. Straka (Kolečkář), 15. Žižka (Kos, Jindra), 21. Straka (Kolečkář), 23. Jindra, 26. Stávek, 26. Bílý (Drasal), 30. Baláž (Kos, Jindra), 33. Kos, 34. Řežucha (Bílý), 38. Stávek (Straka), 39. Kolečkář (Řežucha), 44. Kolečkář (Straka, Stávek), 46. Kolečkář (Brýdl, Stávek), 48. Baláž (Kolečkář), 53. Žižka (Kos), 54. Žižka (Baláž, Lička), 54. Lička (Jindra), 55. Bílý (Řežucha), 57. Žižka (Baláž), 58. Kolečkář (Straka)
Lokomotiva Č. Třebová – Moravská Třebová 6:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Brand (Telecký, Mach), 27. Kukla, 36. Flekr (Šmoldas), 37. Mach (Slezák, Kukla), 47. Slezák (Bílek, Kukla), 56. Brand (Slezák, Kukla) – 3. Blažeňák (Volk), 13. Volk (Netolický), 48. Karal (Očkaik), 48. Blažeňák
Přerov – Kometa Brno 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Dobřecký (Koudela), 43. Koudela (Kurial), 45. Dobřecký (Zelinka), 64. Koudela (Pekr) – 34. Volf (Mátl, Šebela), 38. Starý (Šulla, Vyhlídal), 41. Šebela (Mátl, Volf)
Kadaň – Chomutov 2:18
16:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Opršal (Vlk, Bernášek), 42. Smiško (Oršulák, Převor) – 2. Milička (Mooucha, Jenček), 8. Jenček (Váňa, Milička), 10. Kharboutli (Mareš), 13. Havlíček (Gelhof, Mareš), 23. Konvalinka (Mareš), 23. Gombár, 25. Mareš (Kharboutli), 25. Procházka (Havlíček, Kharboutli), 30. Gombár (Mareš, Procházka), 31. Kharboutli (Konvalinka, Havlíček), 34. Gombár (Gelhof), 34. Váňa (Havlíček), 41. Milička (Konvalinka), 54. Mareš (Konvalinka), 54. Procházka (Jenček, Mooucha), 57. Matýšek (Gombár, Gelhof), 59. Havlíček (Konvalinka), 60. Jenček (Procházka)
Přerov – Kometa Brno 0:8
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Hartl (Linka), 16. Hartl (Linka, Rous), 36. Hangstörfer (Bango, Petrčka), 39. Hartl (Linka), 39. Rous (Mičánek), 42. Bango (Petrčka), 45. Petrčka, 60. Hartl (Linka)
Roudnice – Teplice 13:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Mynaříková (Toman), 13. Toman, 14. Mynaříková (Šaffek, Kušina), 17. Mynaříková (Kušina, Fengl), 20. Mynaříková, 25. Toman (Říha), 28. Říha (Sklenář), 36. Toman, 37. Rybář (Mynaříková), 39. Pašov (Říha), 45. Šaffek (Mynaříková), 48. Kušina (Mynaříková), 57. Pašov (Toman) – 12. Dondit (Očko, Ševčík), 35. Vacková, 58. Očko (Vacková, Ševčík)