Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 10. Říčka (Košťálek), 15. R. Kousal (A. Musil, Camara), 39. Koffer, 50. O. Roman (Říčka, Cienciala), 52. Blümel (Paulovič), 57. Koffer (Hrádek, J. Kolář)

Chance liga

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 7. L. Bittner (Psota, L. Doudera), 17. L. Bittner (Jakub Stehlík, Psota), 30. Krliš (Nedvídek, L. Forman)

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 2. Hudeček (F. Kočí, Bambula), 4. Hudeček (J. Doktor, Paś), 36. L. Bednář (Bambula, Maruna), 41. Pechanec (L. Bednář, Chroboček)

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 15. Jiruš (Pabiška, Čederle), 30. Klapka, 57. Klapka (Jiruš)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 13. T. Pšenička (Vlček), 58. Daniel Krejčí (Poletín, P. Machač) – 3. M. Voženílek (Chrtek, Heřman), 29. P. Urban (Matýs, Mrňa), 44. J. Kynčl (P. Urban)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 6. Šmerha (Šik, J. Pohl), 21. Jurčík (T. Rohan, Šik), 29. Šmerha (Jurčík), 31. T. Jandus (Křemen, Hašek)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 43. Mrázek (Martin Novák, J. Kloz) – 18. Ondračka (Jonák, Rob), 36. D. Březina (Smetana, Ondračka), 58. Rob

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 1. T. Havránek (T. Harkabus, F. Seman), 5. Illéš, 12. Illéš (Lichanec), 42. Eliáš (M. Zadražil, Helt)

NHL

01:30 , konec

Branky a nahrávky: 55. Cirelli (Hedman, Stamkos), 57. Killorn (Stamkos, Cirelli) – 21. D. Heinen (J. Carter), 25. Boyle (Lafferty, D. O'Connor), 52. D. Simon (Letang, B. McGinn), 55. Blueger (Letang), 58. Rodrigues (Marino), 59. Rust

04:00 , konec

Branky a nahrávky: 4. Marchessault (Mark Stone, Stephenson), 7. Marchessault (W. Karlsson), 27. Pacioretty (Hague, Mark Stone), 49. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty) – 32. Donato (Vince Dunn, Donskoi), 33. McCann (Jordan Eberle, Schwartz), 48. Geekie (Lauzon)

KHL

16:00 , po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 10. Šumakov (Spooner, Blacker), 11. P. Cormier (S. Bočarov, Romancev), 49. Romancev, 52. Chripunov (V. Kuzněcov) – 15. Feoktistov (Glotov, Jaks), 27. Feoktistov, 41. A. Nikolajev, 53. Jakimov, rozh. náj. Glotov

18:30 , po prodl.

Branky a nahrávky: 40. M. Beljajev (Berjozkin), 62. Maxim Šalunov – 30. Stenqvist (Vovčenko, Timašov)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 33. C. Knight (Tolčinskij, Prochorkin), 40. Jemelin (C. Knight, Tolčinskij), 51. Běreglazov (C. Knight, Tolčinskij), 59. Děrgačov (C. Knight, Kaski) – 50. Michajlis (Samat Danijar, R. Starčenko)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 58. Sorkin (N. Nestěrov) – 9. Lenc (Tomášek, Galuzin), 20. Archipov (Volgin, Lenc), 22. Nikolišin (A. Gorškov, V. Butuzov), 25. V. Butuzov (Volgin, A. Gorškov), 59. Tomášek (Ljubimov)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 20. Ivan Morozov (Vey, M. Robinson), 25. Burdasov (Kuzmenko, Vey), 33. Kemppainen, 34. Kemppainen (Cicjura, Burdasov), 59. Ketov – 18. Raševskij, 26. Raševskij (Andrej Sergejev), 48. Klinkhammer (A. Pedan, Andrej Sergejev)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 36. Kemiläinen (M. Aaltonen) – 40. Agostino (Žafjarov, Miele), 51. Ilja Fedotov (Marin), 52. Čechovič (Mišarin, Lennström)

Hokejová Liga mistrů

18:00 , konec (Sk. F)

Branky a nahrávky: 34. Yogan (Valach, Urbánek) – 21. Hrehorčák, 27. Ramík (Peterek), 28. Roman (Jaroměřský, Adámek), 44. Dravecký (Michálek, Adámek)

18:05 , konec (Sk. D)

Branky a nahrávky: 27. Bristedt (Lyrenäs, Ferguson), 28. McKiernan (Larsson, Ferguson), 50. Strömgren (Bristedt, Jonsson), 50. Sjödin (Ferguson, Larsson), 52. Stål Lyrenäs (Bristedt, Strömgren), 53. Johnsson (Strömgren, Lyrenäs), 54. Larsson (Kelleher, Sjödin), 56. Sjödin (Granath, Jonsson) – 30. O´Donnell (Foget, Little), 46. Eller (Jensen, Little), 46. Eskildsen (Galbraith, O´Donnell.)

19:00 , konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 58. Akdag (Plachta) – 18. Sekáč (Krakauskas), 29. Bozon (Gernát, Bertschy), 54. Baumgartner (Marti)

19:45 , konec (Sk. D)

Branky a nahrávky: 14. Kovář (Hansson, Simion) – 3. Eckl (Varejcka), 25. Tiffels (Seidenberg), 31. Schütz (Redmond), 42. Gogulla (Redmond, Mauer), 55. Schütz (Redmond, Ehliz), 55. Lindner (Eckl)

19:45 , konec (Sk. E)

Branky a nahrávky: 31. Vedova, 33. Wolf (Werder) – 5. White (Boychuk), 22. Byron (Pföderl), 46. White (Clark), 59. Fiore

20:00 , konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 31. Register (Waller), 35. Waller (Mikkelson), 49. Dupont (Register, Mikkelson) – 7. Nyman (Pooley), 8. Tammela (Mattila), 18. Kainulainen, 31. Pooley (Nyman), 37. L. Nyman (Petman, Pooley), 60. L. Nyman

20:20 , konec (Sk. G)

Branky a nahrávky: 28. Kapel (Steffler, Würschl) – 8. Lialka (Medveděv), 55. Sislannikovs (Birijukov)

2. liga skupina Jih (ČR)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 3. Bednařík (Sýbek, Dosek), 53. Bednařík (Dosek, Matějček) – 9. Hasman (Škoda, Dančišin), 23. Matušík (Havelka), 31. Endál (Matušík), 33. Seidl (Matušík), 37. Radoš (Dančišin, Škoda), 43. Šulek (Seidl), 43. Prášek (Škoda), 54. Černý (Škoda, Seidl)

Extraliga juniorů

17:45 , konec

Branky a nahrávky: 6. T. Šilar (Daniel Badinka, Černý) – 5. Vimmer (Ticháček), 9. Ticháček (Hrabík), 25. Funk (Perný), 32. Koštoval (Kouba, Ticháček), 38. Hrabík (Vimmer), 40. Sachr (Ticháček), 50. Sachr (Vimmer, Funk), 55. Koštoval (Ticháček, Hrabík)

1. liga (SR)

sk 17:30 , po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 24. Kliment (Okoličány, Kukumberg), 28. Mrava (Litavec, Semaňák), rozh. náj. Okoličány – 12. Turian (Rufati), 49. Zlocha (Surán, Jakubec)

sk 17:30 , konec

Branky a nahrávky: 32. Cíger (Petráš, Jakubík), 35. Mikula (Petran), 51. Hřebíček (Petráš, Mikula) – 31. Uhnák (Klinecký)

sk 17:30 , konec

Branky a nahrávky: 52. Kluka (Bystričan) – 11. Borov, 19. Solomončak (Veličkin, Šimčák), 21. M. Krajňák (Novický, Horvát), 34. M. Macko (Ivanov, D. Markuš), 35. Borov (Horvát), 43. Borov (D. Markuš, Pichnarčík), 51. D. Markuš (Fedorko, Veličkin), 57. D. Markuš (M. Krajňák, Horvát)

sk 18:00 , konec

Branky a nahrávky: 56. Ondruš (Sojčík) – 45. Lunter (Trenčan), 47. Lunter (Adamčík, Gašpar)

Ostravské derby

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 17. Gelnar (Pawliczek), 19. Gola (Janiczek, Kafka), 46. Kafka (Vašenka, Sysala)

Univerzitní liga ledního hokeje

19:30 , konec

Branky a nahrávky: 44. Prachař (Kalus) – 1. Amirov (Kuchař), 10. Jindra (Kuchař, Amirov), 52. Kuchař (Amirov), 59. Bartoš (Pavel Jarý)

20:00 , konec

Branky a nahrávky: 14. Račický (Voříšek, Strakoš), 24. Plhal (Švarcberger, Šurán), 58. Jakub (Aulehla, Tomaník) – 29. Kmoníček (Faltys, Bezděk)

Krajská liga: Karlovarského a Plzeňského kraje

20:00 , konec

Branky a nahrávky: 1. Švík (Kocman, Geltner), 1. Nový (Pondělík, Martinec), 35. Koc (Hauer), 36. Matoušek (Kubeš), 36. Švík (Geltner), 38. Petr (Koc, Matoušek), 41. Kocman, 45. Pondělík (Martinec), 50. Nový (Martinec) – 4. Stejskal (Holub), 33. Kuluris (Krejsa), 38. Šťastný (Krejsa), 43. Hafijanič (Votoupal)

Krajská soutěž mužů Karlovarského kraje

19:45 , konec

Branky a nahrávky: 2. Strýček (Hubáček), 37. Špinetti (Ticháček), 40. Strýček (Marek) – 1. Petr (Neustupný), 5. Černík (Postl), 10. Petr (Vokoun), 14. Postl (Velek), 19. Rybák (Vokoun, Velek), 21. Vokoun (Rybák)

Liga dorostu

18:45 , konec

Branky a nahrávky: 1. Hruška (Kroupa), 18. Hruška, 38. Hruška, 52. Antal (Kolář, Hruška) – 15. Walter

Liga starších žáků ''B''

16:30 , konec

Branky a nahrávky: 24. Matyaštík (Hynek), 36. Matyaštík (Malý), 53. Vinklárek (Fusek, Stodůlka) – 10. Uhlík (Páže), 17. Bečka (Bureš), 29. Páže (Frömel)

17:00 , konec

Branky a nahrávky: 3. Moro (Suchý), 13. Moro (Suchý), 25. Gerstner (Chmelař, Suchý), 46. Suchý (Gerstner) – 11. Chládek, 20. Socháň (Chládek), 22. Chládek, 37. Chládek, 52. Chládek (Bína), 57. Chládek

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 8. Sinkule (Nekvinda), 11. Bubla (Smatana), 19. Štěpánek (Smatana), 20. Nekvinda (Štěpánek, Bubla), 21. Stříž (Janšta), 25. Sinkule (Bubla), 29. Bubla (Nekvinda), 38. Popadinec (Bomberovič), 40. Štěpánek (Bubla, Nekvinda), 44. Stříž (Sinkule), 45. Bubla (Štěpánek, Janšta), 53. Duchek (Nikiforov), 54. Nekvinda (Popadinec), 57. Štěpánek (Duchek) – 15. Smiško (Oršulák), 27. Opršal (Vlk), 39. Vlk

Liga mladších žáků ''D'

14:30 , konec

Branky a nahrávky: 10. Mikula (Hradil), 14. Hradil (Mikula), 28. Mikula (Pončík), 31. Kret (Martinková), 48. Hradil (Pončík), 52. Hradil (Molek), 53. Klimša (Molek, Hradil), 57. Kret (Mikula) – 12. Vopatřil, 19. Lukaštík (Čajánek, Trnavský), 34. Čajánek (Lukaštík), 50. Trnavský (Lysák), 57. Trnavský (Lysák)

15:00 , konec

Branky a nahrávky: 1. Ujváry (Fuksa, Kender), 3. Dytrych (Horáček), 14. Pokorný (Vlášek, Žampach), 16. Fuksa (Žampach), 19. Žampach (Vlášek, Pokorný), 24. Žampach (Horáček, Janouch), 32. Vlášek, 46. Žampach (Horáček), 52. Žampach (Dytrych) – 12. Poživil, 25. Sailer (Paďourek), 27. Velek (Černý), 31. Paďourek (Poživil)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 2. Sedlák (Hrubý), 7. Sinkule (Kříž), 9. Holub, 9. Holub (Koman), 14. Sinkule (Sedlák), 14. Kříž (Bertl), 16. Sinkule (Sedlák), 18. Sedlák (Sinkule), 19. Ivica (Holub), 23. Holub (Kříž), 24. Sinkule (Holub), 28. Koman (Holub, Kříž), 30. Holub (Kříž), 32. Holub (Koman), 35. Holub (Kříž, Ivica), 37. Kříž (Holub), 46. Sedlák (Hrubý), 46. Hrubý, 47. Kříž (Holub), 49. Kříž (Holub), 54. Ivica (Holub) – 12. Rajchl, 27. Maxim (Bartuška), 27. Zimerman (Žák), 34. Maxim, 38. Šindelář, 56. Rajchl (Dvořák)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 22. Tuček, 37. Kafoněk (Strnad) – 2. Fadrný (Brožík), 7. Jonák, 10. Fadrný (Otto), 11. Fadrný (Vostracký), 12. Matějovský (Jonák), 14. Jonák, 18. Matějovský (Jahn), 24. Zbořil, 25. Otto (Fadrný), 26. Fadrný (Brožík), 30. Zbořil (Fadrný), 34. Vostracký, 38. Zbořil (Fadrný), 38. Matějovský, 47. Jahn (Jonák), 48. Fadrný (Brožík), 51. Zbořil, 51. Jonák, 53. Zbořil (Matějovský), 54. Fadrný, 55. Makarius (Matějovský), 56. Zbořil (Fadrný), 57. Jahn (Jonák)

17:00 , konec

Branky a nahrávky: 9. Hejna, 23. Uhlíř (Hladík), 33. Štěpán (Trubač), 38. Uhlíř (Štěpán), 38. Štěpán (Uhlíř), 46. Uhlíř, 52. Uhlíř, 59. Uhlíř (Štěpán) – 9. Schovánek (Runštuk), 20. Sekera (Petiška), 23. Schovánek (Hlavatý), 25. Sekera, 34. Petiška (Kužela), 40. Sekera (Petiška), 40. Petiška (Runštuk), 44. Šilinek, 47. Petiška (Sekera), 56. Šilinek (Schovánek, Hlavatý)

Regionální liga juniorů

17:25 , konec

Branky a nahrávky: 24. Nechanický (Halamček), 38. Pavlišta (Dědek, Čihák), 39. Halamček (Šíma), 43. Folda (Havlíček, Šíma), 50. Folda (Jakubec), 57. Pavlišta (Grešl), 59. Folda (Jakubec) – 4. Pešek (Machálek, Pavlík), 9. Pešek (Fichtner, Vaněk), 21. Damašek (Kamenický), 33. Damašek (Pešek), 41. Pešek (Boczan), 42. Kamenický (Pešek), 52. Pešek (Pavlík), 55. Pavlík (Damašek, Veselý)

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 7. Veverka (Fúzik, Semorád), 29. Král (Filip, Adolf), 30. Pavlovský (Augustin, Sedlák), 33. Plášek (Pavlovský, Blažej), 41. Plášek (Pavlovský, Hradil), 43. Veverka (Fúzik, Peřina), 54. Král (Filip, Adolf) – 6. Chvojka (Hudec, Homola), 25. Cejpek (Chvojka), 36. Pavlata (Beneš, Homola), 44. Homola (Chvojka, Hamák)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 8. Krejza (Hemský, Lichtág), 18. Blažek (Pilař, Bradáč), 25. Vlček (Hemský, Knytl), 35. Krejza, 38. Martinec (Rudy, Prachař), 39. Hemský (Vlček, Krejza), 49. Vlček (Krejza, Hemský) – 18. Cach (Janků), 25. Kudrna

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 20. Plch (Novák), 25. Kostka (Novák), 51. Novák (Urban) – 27. Dostál (Vomočil), 38. Dvořák (Havlík), 44. Dostál (Vomočil, Ondráček), 58. Ondráček (Barkóci, Skoumal)