SHK Hodonín – Znojmo 0:0
18:00, odloženo
Žďár n/S – Vel. Meziříčí 0:0
18:00, odloženo
Kopřivnice – Val. Meziříčí 0:0
18:00, odloženo
Nový Jičín – Opava 0:0
18:00, odloženo
Chabarovsk – Kazaň 7:1
11:00, konec
Branky a nahrávky: 5. A. Kuzněcov (Korjagin), 9. V. Butuzov (Vj. Ušenin), 16. Jordán (Golubev), 37. Jordán (Gorškov, Kamalov), 40. Pjanov (Rasskazov, H. Zohorna), 53. Jordán (Rasskazov, V. Butuzov), 54. Kamalov (Gorškov, Vj. Ušenin) – 25. S. Da Costa (Žuravljov, Voronkov)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1
14:30, konec
Branky a nahrávky: 33. O. Li (Šarov, Milovzorov), 50. Puustinen (Jokipakka, Ruohomaa), 60. Milovzorov (Jokipakka) – 23. Pilut (Manuchov)
Barys – Jokerit 4:5
15:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Petuchov (Asetov, Gurkov), 37. Šestakov (Metalnikov, Lilja), 42. Lilja (Valk), 44. Videll (Asetov) – 46. Regin (O'Neill), 53. Kivistö (Tolvanen), 54. Regin (O'Neill, Lööv), 59. Lehtonen, 63. D. Sklenička (O'Neill)
Čerepovec – Soči 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Roberts Bukarts (Jo. Nättinen), 32. Roberts Bukarts (TS)
Kunlun – Magnitogorsk 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Shinkaruk (Wellman), 26. Foo (Wong, Lofquist), 33. Fram, 37. Werek (Wong), 38. Lofquist (Nikolišin), 56. Bondra (Pedan, Monachov) – 2. Švyrjov (Čibisov, Pesonen), 23. Beck, 49. J. Platonov (N. Chlystov, S. Plotnikov), 52. Pesonen (Čibisov, Martynov)
CSKA Moskva – N.Novgorod 2:3
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Kiselevič (Šalunov), 48. M. Kempe (Slepyšev, M. Robinson) – 11. Vengrižanovskij, 27. Vengrižanovskij, 62. Varnakov (Austin)
Dynamo Moskva – Minsk 5:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Volkov (Mironov, J. Zajcev), 25. Grigorjev (Šipačov), 28. Šipačov (Mironov), 60. Šipačov (Tarasov, Kagarlickij), 60. Kagarlickij – 3. Martynov (Kogaljov), 20. Šarangovič (Znacharenko, Bujnickij)
Viťaz – Ufa 4:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 31. A. Sjomin (Danforth), 36. Děrgačov (Mojsejev, Laričev), 50. Grebenščikov (V. Popov), 59. A. Sjomin (Pautov) – 18. Kadějkin (Kugryšev), 42. Kartajev, 50. Larsen (Hartikainen)
Bílina – Děčín 0:0
18:00, odloženo
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 0:0
18:00, odloženo
Hronov – Nová Paka 0:0
18:00, odloženo
Dvůr Králové n. L. – Trutnov 0:0
18:00, odloženo
Cheb – Klatovy 0:0
18:00, odloženo
Řisuty – Písek 0:0
18:00, odloženo
Kobra – Příbram 0:0
18:00, odloženo
Havlíčkův Brod – Tábor 0:0
18:00, odloženo
VUT Cavaliers Brno – HC UP Olomouc 0:0
19:40, odloženo (4)