Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

17:15, konec

Branky a nahrávky: 22. Mertl (Frodl), 35. Kracík (Jiříček), 39. Mertl (Gulaš, P. Musil), 42. Pour (Suchý, Kracík), 45. Kodýtek (Stříteský, Lang) – 9. T. Pavelka (Horák, Řepík), 40. Říčka (Zikmund, Kalina), 41. Horák (Němeček, Tomášek)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Flek (Koblasa, D. Kaše), 27. Flek (D. Kaše, Koblasa), 31. Koblasa (D. Kaše) – 9. Bernad (Zbořil), 41. R. Zohorna

17:30, konec

Branky a nahrávky: 46. P. Sedláček – 3. Burian (Bambula), 6. Navrátil (J. Knotek), 15. V. Tomeček (Bambula), 60. Olesz (Kucsera)

18:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Lenc (Filippi, Šmíd), 12. Filippi (Šmíd, Birner), 25. Gríger (Filippi, Šmíd), 33. Bulíř (Šmíd), 49. Šír (T. Hanousek, P. Jelínek), 51. Gríger (P. Jelínek), 51. Rychlovský – 7. Poulíček (Mandát, Mikuš)

Play-off NHL

02:10, po prodl. (FVk, série 2:4)

Branky a nahrávky: 5. D. Toews (Lee, Barzal) – 7. Hedman (Černák, Kučerov), 74. Cirelli (Goodrow, Killorn)

KHL

13:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Kučerjavenko (Volgin, A. Osipov) – 24. Jemelin (Činachov, Chochlačov), 38. K. Semjonov (Šumakov, K. Semjonov)

Juniorská liga akademií

16:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Bernat (Šapovaliv), 53. Funk (Sojka) – 3. Sebera (Holík), 7. Frömel (Riedl, Dřímal), 26. Sebera, 29. Luža (Sebera), 48. Frömel (Mikulík, Chludil), 53. Luža (Sebera)

16:15, konec

Branky a nahrávky: 18. Rymon, 19. Príhoda (Remeš), 22. Jiskra (Křemen, Seidler), 24. Křemen, 32. Remeš (Krajčík), 37. Novotný (Bačo, Kupčo), 44. Bačo (Rymon), 53. Adámek (Rymon, Bulka), 54. Jiskra (Novotný, Křemen), 60. Křemen (Jiskra) – 33. Smola (Adamec, Hollar)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Pavelec (Zdarsa), 20. Vyvial (Čermák, Fiala), 24. Čermák (Rašín) – 8. Ministr, 31. Tomajko (Ruda), 38. Krupa, 50. Kočí, 59. Śtědrý (Krupa)

17:00, odloženo

17:00, odloženo

17:30, odloženo

17:45, konec

Branky a nahrávky: 12. Tvrdý (Kylnar, Smička), 40. Krejsa (Beránek, Machů), 56. Vojtovič (Kylnar, Vřeský), 60. Lewandowski (Rajčan, Tvrdý)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Černý (T. Svoboda, Jiří Kulich), 24. Jiří Kulich (Černý, T. Svoboda), 59. Spudich (Matějka, Benda) – 9. Becher (Ketner, Špaček), 14. Hledík (Becher), 19. Vašenka (Pastor, Ketner), 37. Pastor (Hledík, Ketner), 43. Kočí (Mastič, Horváth), 53. Pastor (Thiel)

18:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Hauser (Prymula), 24. Klimo (Konečný), 29. Vágner (Konečný, Klimo), 40. Hauser (Tomek), 57. Vágner (Konečný) – 17. Studený (Malý, Holemý), 25. Sedláček I. (Malý, Šalé)

Extraliga juniorů

15:00, odloženo

18:30, odloženo

19:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Havel (Trupl, Holenda), 33. Pártl (Košťál, Machovský) – 38. Januška (Kučera), 54. Hájek (Kučera, Stupka), 60. Stupka (Bradáček, Januška)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Kovařík (Kurfürst, Lechnýř), 58. Brož (Kurfürst, Novotný) – 26. Tůma, 45. V. (J., Koval), 45. Hampl (Macel), 59. Tot

19:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Klíma (Blaško, Kelbl) – 8. Morávek (Bořuta), 55. Zelinka (Macias)

19:45, konec

Branky a nahrávky: 5. Apolenář (Kopčil, Vrána), 24. Bednářík (Kuchařík), 57. Svoboda (Kopčil, Apolenář) – 13. Fibigr (Drlík, Polách), 23. Fibigr (Drlík, Cekr), 27. Polách (Fibigr, Minařík), 34. Drlík, 38. Drlík (Fibigr)

20:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 24. Hykl (Langr), 26. Půlpán, 31. Hykl (Hebek), 46. Hykl (Langr, Hebek), 53. Prýl (Půlpán), 62. Prýl – 25. Výrut (Míšek, Bucek), 27. Novák (Výrut), 29. Míšek (Novák), 44. Procházka (Ksandr, Míšek), 60. Ksandr (Výrut)

Extraliga dorostu

16:35, konec (S)

Branky a nahrávky: 2. Juřička (Číhal, Marhoun), 6. Juřička (Číhal), 10. Sopotnik (Kříž), 13. Peš (Sopotnik), 17. Bulík (Báťa, Číhal), 20. Bulík (Jungwirth), 21. Bulík (Marhoun, Hrbek), 22. Juřička (Marhoun, Krejčí), 25. Marhoun, 34. Vovsík (Juřička, Jeletz), 35. Jungwirth (Číhal), 35. Marhoun (Juřička, Krejčí), 36. Kříž (Peš), 45. Jungwirth (Šabatka), 46. Sopotnik (Kříž), 52. Juřička (Matějíček, Hrbek) – 48. Bauer, 60. Čečetka

Přípravné zápasy

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Žitný (Uhnák), 38. E. Gubo (TS), 47. Klinecký (M. Macko) – 11. Barto (Paulíny), 24. Smidžár (Poliaček), 33. O. Grega (Melcher, Poliaček), 35. Barto (B. Ligas), 38. Smidžár (Poliaček)

Krajská liga: Středočeský kraj

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Sobotka (Hofmeister), 10. Hofmeister (Staněk), 20. Sobotka (Vladyka), 25. Krudenc (Hofmeister, Staněk), 27. Hofmeister (Jobek, Sobotka), 37. Sobotka (Hofmeister), 40. Krudenc (Hofmeister, Němeček), 48. Brejcha (Krudenc), 52. Sobotka (Staněk, Hofmeister), 53. Hyršl (Brejcha) – 11. Sládek (Bakule), 44. Šmerhovský (Bakule, Sládek), 55. Jícha (Bakule), 57. Sládek (Belda)

Liga juniorů

00:00, před zápasem

09:00, před zápasem

17:00, konec

Branky a nahrávky: 22. Šrédl (Ransbotyn), 24. Koukolík (Matoušek), 32. Brázda (Hanzlík), 56. Novák (Koukolík), 60. Maťák (Koukolík, Martinák) – 15. Švancar (Kadlec), 22. Zedníková (Macháč, Jalůvka)

17:45, po s.n.

Branky a nahrávky: 15. Fiala (Kohout), 19. Ludvík (Pessr), 24. Kohout (Matoušek), 51. Ludvík – 2. Březina (Mrkus), 39. Mrkus (Bartoň, Volejník), 43. Mrkus, 45. Toupal (Bartoň), 60. Diviš (TS)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Kotásek (Běhal), 15. Kotásek (Matuškovič, Běhal), 16. Schneider (Běloch), 19. Weber (Kotásek, Charvát), 26. Kotásek (Matuškovič, Weber), 28. Huňady (Marek), 30. Daněček (Marek, Huňady), 32. Marek, 50. Kotásek, 52. Kotásek (Běloch), 53. Huňady (Marek, Daněček), 60. Matuškovič (Běhal) – 4. Pospíšil (Müller, Maňoušek), 11. Pospíšil (Pospíšil), 23. Pospíšil (Müller), 42. Kvasnička (Kytka), 46. Müller (Formánek, Kvasnička), 52. Müller (Pospíšil), 56. Kvasnička, 59. Kvasnička (Müller, Pospíšil)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Bláha (Pniok), 13. Bláha (Popelář), 31. Hylský (Hrček, Pniok), 52. Kolder (Piskoř, Hudeček), 60. Zwrtek (Rýpar, Říhošek) – 5. Kužílek (Polehňa), 38. Prokeš (Stašek), 40. Uhříček (Kužílek)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Špacír, 7. Čempel (Přeček), 8. Špacír – 53. Kriščák (Mituchovič, Lyčka)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Pilný (Teplý), 16. Vaňkovský (Pilný), 18. Svoboda (Häusler), 20. Kopecký (Kratochvíl), 22. Chlubný (Svoboda), 28. Vaňkovský (Pilný), 34. Barták (Häusler), 37. Teplý (Vaňkovský, Pilný), 39. Naďo (Häusler), 45. Pilný, 45. Vaňkovský (Teplý, Valenta), 47. Pilný (Vaňkovský), 57. Valenta (Pilný, Vaňkovský)

19:00, před zápasem

19:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Hepnar (Macháček), 12. Šlezingr (Mann), 15. Bureš (Hubálek), 30. Šlezingr (Mann, Hepnar), 34. Macháček (Hepnar), 38. Macháček (Hepnar, Mann), 46. Bureš (Paclík), 46. Hubálek, 49. Markytán, 55. Macháček (Hepnar) – 33. Meluzin (Procházka), 54. Myslikovjan (Procházka, Meluzin)

19:45, konec

Branky a nahrávky: 8. Pulda (Bulva, Petrus), 13. Bulva, 16. Pulda (Krejžík, Petrus), 16. Bulva (Pulda), 19. Darsa (Špaldoň, Miška), 22. Bulva, 24. Kotek (Darsa), 43. Pulda – 48. Simon (Javorek, Kadlec)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Hošpes (Dudek, Lipenský), 32. Pirkl (Fiala), 48. Pirkl (Švub, Dvořák) – 15. Pachl (Doležal, Jindra), 47. Štola (Boštík)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Kubelka (Hladík), 53. Klazar – 6. Mařík, 13. Doležal (Pechar, Hradil), 22. Luka (Pešek), 26. Racek, 27. Hradil (Doležal), 36. Doležal (Hradil), 41. Doležal (Adam), 43. Musil (Racek), 45. Kapal (Musil), 46. Hradil (Mařík), 60. Luka (Štefan), 60. Adam

20:15, konec

Branky a nahrávky: 1. Brož (Říha), 5. Špirk (Brož, Říha), 8. Říha, 21. Říha (Blažek), 22. Holomoj, 27. Brož (Říha), 30. Holomoj (Jelínek), 36. Říha (Kobes, Brož), 49. Říha (Mašek), 50. Jelínek (Holomoj), 56. Říha, 60. Toupal (Jelínek) – 18. Venclíček (Vykysalý), 25. Stloukal, 60. Stloukal

Liga dorostu

16:30, konec

Branky a nahrávky: 20. Stejskal (Macko), 22. Szegecs (Stejskal, Bogar), 24. Kubečka, 31. Mendlík (Konesz), 33. Mendlík, 52. Mrozek (Piperek, Mendlík) – 11. Lerch (Matějka), 20. Lerch (Matějka), 29. Lerch (Matějka, Chaloupka), 34. Kural, 36. Matějka (Hanák)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Jína (Rybář), 5. Vološín (Shpilka), 21. Riedel (Vološín), 34. Vološín (Shpilka), 38. Vološín, 55. Shpilka (Rybář), 58. Várady (Vološín, Shpilka) – 8. Bříza, 27. Veselý, 30. Vaněk (Boczan)

17:45, konec

Branky a nahrávky: 16. Florýk, 18. Florýk (Svoboda), 45. Florýk, 54. Svoboda (Tománek), 58. Tatýrek (Florýk) – 22. Kriegiel (Kaufman), 34. Kriegiel

18:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Pavlík (Gubisch), 14. Pavlík (Obadal), 19. Šánek, 23. Šánek, 55. Vaněk (Gubisch) – 28. Holík (Stupka), 52. Hrdý (Herman), 54. Šulák (Stupka)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Martinů (Kantor, Bartoň), 53. Bartoň (Kantor) – 13. Razima (Zukal), 23. Lagron (Pospíšil, Fišer), 40. Lagron (Fišer), 53. Pospíšil (Fišer), 59. Razima (Majerčík)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 23. Bon (Řezníček, Kudrnáč), 34. Bon (Lejdar, Gutsu), 45. Osborn (Zachariáš, Osborn)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Isaev (Tejkl), 39. Vaníček (Páv) – 19. Hulej, 25. Štrop (Pejša), 28. Havlíček (Pejša, Horejš)

Liga mladších žáků ''D'

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Pavelka, 8. Pavelka, 11. Baudyš (Pavelka), 11. Umlauf (Kotyk), 12. Pavelka (Baudyš), 14. Ducháček, 15. Šretr (Pavelka), 19. Pavelka (Šretr), 23. Umlauf (Kotyk), 29. Šretr (Pavelka), 29. Umlauf (Bartosz), 35. Šretr, 43. Pavelka (Navrátil, Šretr), 51. Ducháček (Bašta), 56. Pavelka (Šretr), 56. Kotyk (Baudyš), 59. Bartosz (Baudyš), 60. Šretr (Pavelka) – 3. Vondruška (Suchan), 7. Doksanský (Kubálek), 34. Mottl (Suchan), 34. Vondruška (Mottl), 43. Vondruška (Tomek), 46. Adam (Vondruška), 55. Šrámek (Mottl)