Menu

Hokej »

Chance Liga

17:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Jiruš (Čederle, P. Krejčí), 45. Průžek (A. Dlouhý, Pařík), 51. Kolmann (D. Špaček, Hrabík), 57. Hrabík – 25. M. Zadražil (Čachotský)

18:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 9. M. Novák (Žálčík, Drtil), 18. Hrníčko (Žálčík), 19. Mrázek (Matyáš, Bartoš), 22. Vachutka (T. Kaut, T. Jandus), 48. Chlán (Hrníčko, Žálčík), 58. M. Novák (Matyáš) – 7. Šťovíček (Nedvídek), 23. Szathmáry (Ferda), 54. L. Chalupa (Krliš)

18:00, po s.n. (0:3)

Branky a nahrávky: 5. P. Svoboda (TS), 16. Pšenička (Klikorka, Cienciala), 59. Tůma (Houška, Vala) – 9. J. Káňa (T. Jáchym), 30. Korkiakoski (Kozák), 48. Endál (Žovinec), rozh. náj. Korkiakoski

18:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Kverka (D. Tůma, Kadeřávek), 14. Gut (Šik), 15. Kverka (Vracovský, T. Rohan), 19. Kropáček (Šik, D. Mikyska), 30. T. Rohan (Kropáček), 30. D. Tůma (Kverka, Prymula), 36. Kverka (D. Tůma, Vracovský), 43. Osmík (Prymula, Klodner), 44. Kropáček (Klodner, Osmík), 44. Vracovský (D. Mikyska), 46. Tureček (Kverka, D. Tůma), 55. T. Rohan (Kverka, Kadeřávek) – 25. Toman (Poizl), 38. Jícha (Marcel, Válek), 41. Procházka (J. Holý, Marcel), 45. Hašek (Čermák), 52. Procházka (Koffer, Miškář)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 26. Kabelka (Tadeáš Král, Uhlík), 54. Tadeáš Král (Řezáč, P. Kratochvíl) – 28. R. Szturc (Adamský, Lytvynov), 47. L. Bednář (R. Szturc, Lytvynov), 65. R. Szturc (Mrkva)

18:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Š. Bláha (Pitule, Hajný), 41. Melka (Kubík, Kehar) – 8. Kuťák (Kružík, Jaroslav Bednář), 10. Vlček (Vampola), 19. Vampola (Gaspar), 60. Jaroslav Bednář (Kružík)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Šafránek (Jankovský), 36. Husa (Šafránek), 60. Zumr (L. Krejčík)

Play-off NHL

02:00, po prodl. (FVk, série 3:2)

Branky a nahrávky: 24. Hedman (Coleman, L. Schenn) – 16. Pulock (Leddy, Barzal), 93. Eberle (Lee)

KHL

11:00, konec

Branky a nahrávky: 10. S. Těreščenko (V. Vasiljev, Gorškov), 40. Pjanov (Fajzullin, Jakupov) – 56. Ellis (Vitásek, Paršin)

14:30, konec

Branky a nahrávky: 25. Milovzorov (O. Li), 29. Menšikov (V. Komarov, Sannikov) – 13. Tarasov (Šipačov), 19. Jaškin (Šipačov), 52. Jaškin (Tarasov, Hietanen), 60. Jaškin (Čajkovský, Bočarov)

Přípravné zápasy

sk 17:30, konec

Branky a nahrávky: 10. Kukumberg (Klema, Ševčík) – 17. J. Zlocha (J. Ďurkech, Jakubec)

Liga dorostu

18:15, konec

Branky a nahrávky: 7. Szmek (Kapitanov), 12. Kuchař (Kapitanov), 17. Berski, 25. Maňásek (Stuchlík, Kuchař), 36. Fluksa (Váňa, Berski), 52. Szmek (Trnka, Kapitanov) – 21. Záhumenský (Wendelin, Petruška), 60. Vlach (Vavrečka, Wendelin)

Liga starších žáků ''A''

09:00, před zápasem

18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Šťastný (Svozil), 8. Šťastný (Ondřiš), 10. Šťastný, 12. Přeslička (Dobša), 24. Ondřiš (Tsubera), 24. Dobša (Svozil), 30. Galnor (Svozil), 32. Přeslička (Galnor), 35. Přeslička (Galnor), 40. Galnor (Polame), 44. Galnor, 50. Dobša (Přeslička, Galnor) – 25. Malý (Kósa)

Liga starších žáků ''B''

18:30, konec

Branky a nahrávky: 52. Košíček (Vaněk, Vitkovič) – 7. Fišer (Liška), 19. Ryba (Fišer), 21. Furmánek (Stets), 30. Fišer, 54. Furmánek (Fišer)

Liga mladších žáků ''C''

16:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Ryšavý, 21. Pekr (Kováč), 29. Pekr (Ryšavý), 37. Pekr (Ryšavý), 43. Ryšavý – 5. Chlubný (Polák), 6. Brychta, 25. Vágovszký (Novotný, Řezník), 55. Charvát (TS)