Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Redlich (O'Donnell, Machač), 37. Zikmund (Austin, Vampola), 52. Jágr (Machač, Redlich), 60. Lakos – 18. Buchtele (Forman, Pech), 29. Buchtele (Forman, Tomáš Dvořák)

Chance Liga - o účast v předkole

17:30, po s.n. (3:2)

Branky a nahrávky: 13. Nedvídek (Szathmáry), 53. Bittner (Psota, Furch), rozh. náj. Psota – 4. R. Szturc (Klimša, Hrachovský), 19. Kafka (Stuchlík, Tomi)

Erste Bank Eishockey Liga

19:15, konec

Branky a nahrávky: 11. Erdély (Sarauer, Stipsicz), 20. Yogan (Sarauer, Girard), 43. Erdély (Kuralt, Sarauer), 55. Campbell (Sarauer)

KHL

15:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Fatějev (Tridčikov), 30. Menšikov (Podkorytov, Stěpanov) – 53. Kozun (Rožkov, Matuškin)

17:10, konec

Branky a nahrávky: 16. A. Kosticyn (Kovyršin), 24. A. Kosticyn (Gragnani), 28. A. Kosticyn (Pavlovič, Elliott), 37. Pavlovič (Spooner, Elliott) – 2. J. Zajcev (Brjukvin, Alexejev), 6. Mironov (Pulkkinen), 17. Jaškin (Indrašis)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Platt, 21. Dawes (Sexton, Macek), 59. Gurkin (Dawes, Holland)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Alexandr Popov (Tolčinskij), 8. Slepyšev (Kaprizov), 18. Blažijevskij (P. Karnauchov, Mamin), 24. Grigorenko (Sekáč), 24. Tolčinskij (Alexandr Popov), 30. Kaprizov (Grigorenko)

17:30, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 10. V. Lajunen (Jormakka, Jeřábek), 22. Grebenščikov (P. Černov, Arťuchin), 38. V. Lajunen (Makejev, Byvalcev), 48. Jormakka (Jo. Nättinen), rozh. náj. Grebenščikov – 26. Beljajev (Alexejev), 27. Kraskovskij (Děnisenko, Darjin), 57. Kajumov (Rafikov, Alexejev), 60. Beljajev

DHL Superpohár

14:00, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 13. Šapovaliv (Staněk, Urban), 29. Hašek, 60. Urban (Šapovaliv) – 16. Hasil (Petrák), 56. Janča

16:00, konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 23. Rossmy, 47. Jiruš (Strnad, Aubrecht), 53. Trunda (Rossmy, Charvát), 58. Had (Aubrecht) – 56. Piskač (Brož)

17:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 49. Borecki, 51. Hänelt (Obu) – 14. Petriska (Vacík, Dudycha), 16. Moravčík (Dotter, Závora), 25. Petržílka (Sýkora)

17:00, konec (Sk. D)

Branky a nahrávky: 15. Dufek, 16. Studený (Sedláček), 26. D. Vašíček (Mlčák), 31. Pigl (Holemý, Sedláček), 51. Kunc (Holemý, Brabenec), 59. Svoboda (Kunc, Studený) – 11. Rozlílek (Kostka, Bucek), 15. Rouha (Antoníček, Tobiáš), 21. Rozlílek (Kostka, Antoníček), 24. Kaštánek (Costa, Blažej)

17:30, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 9. Gracholskij (Pouzar, Anderle), 11. Gracholskij (Pouzar, Pavlát), 27. Silný (Masopust, Doktor), 38. Schwartz (Čížek, Pavlát), 46. Krcho (Silný, Doktor)

17:30, konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 25. Síla (Morong), 60. Tecl (Morong, Síla)

REDSTONE Extraliga juniorů

18:15, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 19. Harkabus (Tot, Šindelář), 56. Stuchlý (Šindelář), 58. Šindelář (Štěpánek, Harkabus)

ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

16:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Kovár (Čech, Vostiňák), 37. Spudich, 46. Rindoš (Czingel, Poch) – 2. Paleček (Formánek, Špinka), 17. Štetka (Nekvinda, Formánek), 45. Formánek (Hebek), 48. Pavlata (Kloz, Formánek), 50. Hebek (Formánek, Pavlata), 54. Chabada (Formánek), 57. Burda (Paleček)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 46. Putz, 49. Vodlan (Dvořák, Putz) – 19. Ševčík, 38. Jecho (Tomeček, Mojžíš), 42. Mojžíš (Kráčalík, Čapka), 60. Frömel (Jecho)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 35. Kadár (Brouček, Vyhlídal), 57. Skuhrovec (Vopat), 60. Skuhrovec (Hora, Kočárek) – 19. Horváth (Kremnický, Becher)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 22. Hrabík (Holeček), 23. Sojka (Chrenka), 36. Kohlíček (Ullrych, Sojka) – 13. Dymák (Krejčí, Besmák)

17:30, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 1. Zembol, 58. M. Vitouch – 38. V. Polák, 53. Polák (Rajgl), rozh. náj. V. Polák

18:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Príhoda (Houdek, Kupčo), 17. Sapoušek (Bulka, Kupčo), 25. Šmajda, 32. Bulka (März), 33. Kupčo, 45. März (Botoš), 47. Dorot (Kupčo, Botoš) – 34. Pigl (Fajmon), 44. Pigl (Němec, Sever)