SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Ševčík, 32. Jurča (Luža, Balán), 33. Ševčík (Luža, Balán), 63. Balán – 4. Musil (Kliment, Mikeš), 10. Mikeš (Plachý, Voříšek), 50. Holenda (Kliment)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Bureš (Heinrich, Kališ), 16. Pleva (Gregar, Wasserbauer), 17. Heinrich (Bureš, Kovářů), 18. Wasserbauer, 33. Bureš (Kovářů, Kališ), 37. Jícha (Kunstmüller, Prokš), 40. Kovářů (Černohorský, Bureš)
Šumperk – Kopřivnice 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Vachutka (Drtil), 23. Vachutka (Sedlák, Milfait), 40. Spratek (Gewiese, Hroch), 49. Drtil (Jaroš, Milfait), 58. Sedlák (Milfait), 59. Sedlák (Gewiese, Spratek) – 21. Ollender (Sluštík)
Opava – Val. Meziříčí 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Wolf (Černý), 24. Peterka (Pawliczek, Hendrych), 53. Herman (Wolf, Pawliczek) – 22. Ďurkáč., 52. Seidler (Vaněk), 57. Pořízek, 63. Pořízek
Boston – Calgary 2:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Marchand (McAvoy) (TS), 54. Wagner (Kuraly, P. Lindholm) – 12. M. Tkachuk (Backlund, Mangiapane), 34. Monahan (J. Gaudreau), 35. Monahan (M. Tkachuk, E. Gustafsson), 59. Backlund, 60. Backlund
Montreal – Vancouver 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Byron (Domi), 8. S. Weber (Tatar, Danault), 41. Weal (Domi) – 16. Horvat (J. T. Miller, Q. Hughes), 36. Edler (Virtanen, Gaudette), 46. Virtanen (T. Myers, Gaudette), 62. Toffoli (Horvat, Edler)
Tampa – Toronto 3:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Kučerov (Stamkos, Hedman), 32. Maroon (Paquette, Shattenkirk), 48. Gourde (Shattenkirk, Goodrow) – 13. Muzzin (Spezza, F. Gauthier), 17. Tavares (Barrie, Matthews), 33. Tavares (W. Nylander), 35. W. Nylander (Marner, Barrie)
Philadelphia – San Jose 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Aube-Kubel (J. van Riemsdyk, Niskanen), 24. K. Hayes (Laughton, Konecny), 30. Konecny (K. Hayes), 44. K. Hayes (Laughton, Konecny) – 7. Kellman (Middleton, Heed), 49. Gregor (Sörensen)
Washington – Winnipeg 4:3
01:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 2. Ovečkin (Kuzněcov, Orlov), 11. J. Vrána (Oshie, Orlov), 34. Hathaway (Dowd, Pánik), rozh. náj. Ovečkin – 39. Ehlers (Eakin), 49. Connor, 57. Scheifele (Ehlers)
NY Islanders – NY Rangers 3:4
01:08, po prodl.
Branky a nahrávky: 38. Pageau (Pulock, Jo. Bailey), 55. Eberle (Barzal, Lee), 60. B. Nelson (D. Toews, Barzal) – 18. Panarin (R. Lindgren, DeAngelo), 28. McKegg (Lemieux, Fox), 50. B. Howden (Br. Smith, R. Lindgren), 61. Zibanejad (Panarin)
Carolina – Dallas 1:4
01:10, konec
Branky a nahrávky: 23. Aho (Slavin, Svečnikov) – 1. Seguin (Ja. Benn), 18. Hintz (Gurjanov, J. Klingberg), 20. Dickinson (Hintz, Oleksiak), 34. Gurjanov (Hintz, Dickinson)
Detroit – New Jersey 1:4
01:40, konec
Branky a nahrávky: 50. Filppula (Bertuzzi, D. Larkin) – 2. J. Anderson (Wood, Mermis), 27. Bratt (Zacha, N. Gusev), 29. Palmieri (J. Hughes, Severson), 54. N. Gusev (Zacha, Müller)
Nashville – Ottawa 3:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Blackwell (Ekholm, Johansen), 26. Ellis (Mikael Granlund), 30. Arvidsson (Järnkrok, Ellis) – 5. Chabot (Sabourin, Hainsey), 19. Chlapík (Balcers, Hawryluk)
Minnesota – Columbus 5:4
02:00, konec
Branky a nahrávky: 2. E. Staal (Fiala), 20. Donato (Suter, Pateryn), 33. M. Koivu (Hartman), 40. M. Koivu (Donato, Hartman), 50. Fiala (E. Staal, Brodin) – 14. N. Foligno (Nyquist, Harrington), 42. Bemström, 44. Dubois, 57. Werenski
St. Louis – Chicago 6:5
02:10, konec
Branky a nahrávky: 1. B. Schenn (Schwartz, Perron), 28. Thomas (Perron, Sanford), 44. R. O'Reilly (B. Schenn, Schwartz), 45. Sanford (Thomas), 50. Faulk (R. O'Reilly, Pietrangelo), 54. Sanford (Thomas) – 11. Keith (J. Toews), 15. C. Murphy (J. Toews), 22. P. Kane (Keith, D. Kubalík), 46. Highmore (Kämpf, A. Nylander), 49. Saad (D. Strome, Dach)
Arizona – Florida 1:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson) – 32. Vatrano (Hoffman, Ekblad), 49. Hoffman (Huberdeau, Barkov)
Anaheim – Edmonton 4:3
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Milano, 14. Deslauriers (Ja. Larsson, Del Zotto), 53. Henrique (Heinen, Manson), 63. Milano (Henrique, Getzlaf) – 30. Ennis (Athanasiou, McDavid), 45. Draisaitl (Nugent-Hopkins, McDavid), 56. Athanasiou (Ennis, McDavid)
Chabarovsk – Barys 5:0
10:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Vj. Ušenin (A. Kuzněcov), 17. Vj. Ušenin (Jazkov, Vitásek), 46. T. Zohorna (Vitásek), 49. Jordán (Jazkov), 60. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, A. Kuzněcov)
Vladivostok – Nižněkamsk 2:3
10:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Korosteljov, 19. Bakoš (Achijarov, Ljungh) – 27. Enlund, 42. Porjadin, 57. Chajrullin (P. Kulikov)
Novosibirsk – Riga 4:2
13:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Ruohomaa (Jokipakka), 50. I. Makarov (Šaškov, K. Alexejev), 51. Šarov (Jokipakka, Ilja Morozov), 56. Romancev (Jokipakka, J. Peltola) – 12. Ashton (Marshall, Protapovič), 21. Marshall (Lipsbergs)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Bečvář (Kuběna, Drašar), 21. Mical (Smolka, Kýhos), 33. Mála (Nedrda, Kýhos), 57. Smolka (Urbánek, Kýhos) – 42. Hoskovec (Franc, Matějíček), 46. Svoboda (Brokeš), 60. Tondr (Půhoný, Svoboda)
Jablonec n/N – Bílina 10:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Nevyhoštěný (Bouřil), 11. Pavlů (Nevyhoštěný, Nezbeda), 19. Nezbeda (Pavlů, Nevyhoštěný), 25. Pavlů (Kačírek, Nezbeda), 28. Král (Homolka, Frk), 30. Pulec (Nevyhoštěný, Jursa), 34. Pavlů (Nevyhoštěný), 38. Kačírek (Nezbeda, Nevyhoštěný), 41. Nezbeda (Nevyhoštěný, Pavlů), 57. Nevyhoštěný (Pulec, Nezbeda) – 5. Pavlíček (Procházka), 23. Dubrovin (Kolíček, Mašek), 35. Procházka (Kučera), 46. Kučera (Mašek), 49. Procházka (Pokorný, Kobes), 54. Šmejc (Mašek)
Trutnov – Vrchlabí 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Fedulov (Kubinčák, Janoušek), 31. Planý (Starý, Skvrně), 35. Krsek (Vácha), 58. Krsek (Poul, Tatar) – 18. Bednář (Niko, Urban), 23. Chalupa (Hozák), 32. Bednář (Sýkora, Urban)
Řisuty – Děčín 4:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Patyk (Potěchin, Petráš), 39. Paršakov (Novák A.), 52. Janeček (Holub, Keszi), 53. Patyk (Petráš, Kolářík) – 5. Zicho (Kuchynka), 24. Zajan (Sýkora, Volráb), 27. Faigl (Kuchynka, Oliverius), 40. Loukota (Málek, Kuchynka), 63. Volráb (Zajan)
David Servis – Příbram 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Krtek (Prospal), 27. Marek (Hřebejk, Krtek), 31. Beránek (Prospal), 39. Prospal (Beránek, Dudáček) – 42. Josefus (Rohlík), 58. Tlačil (Kutlák)
Tábor – Písek 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Šulek (Seidl, Matušík), 14. Matušík (Seidl, Šulek), 36. Blažek (Dančišin, Prášek), 46. Šulek (Černý), 47. Seidl (Černý, Heřman), 49. Blažek (Havelka, Černý), 54. Šulek (Matušík, Seidl), 59. Březina (Bárta), 60. Blažek – 15. Matějka (Bednařík, Arnošt), 19. Matějka (Bednařík, Arnošt)
Kolín – Klatovy 3:2
18:07, konec
Branky a nahrávky: 25. Michal Procházka, 33. Radek Jelínek (Jan Stehlík), 54. David Šafránek (Lukáš Havelka, Marek Němec) – 11. Štěpán Hanzlík (Václav Krliš), 35. Kamil Hajšman (Jakub Procházka)
Skalica – Spišská N. Ves 4:3
17:00, po s.n. (1:0) (Sk. A)
Branky a nahrávky: 27. Jaša (Janík, Mikéska), 31. Šmída (Štumpf), 53. Horváth (Šmída), rozh. náj. Pulščák – 5. Findura (Tyčynski), 36. L. Novák (Kövér), 37. Findura (M. Chovan)
Dubnica – Bratislava Capitals 4:5
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 13. Ďuriš (Homer, Kristín), 15. Lantoš (Nemček, Čakajík), 22. Nemček (Fabuš), 52. Kristín (Ďuriš) – 19. Hudec (Bohunický, Kalináč), 23. Bohunický (R. Varga), 31. Selleck (Slovák, Kružík), 43. Hudec, 46. Selleck (Biro, Sloboda)
Martin – Topoľčany 4:2
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Dírer (Tabaček), 11. Videlka (Róth, Zlocha), 14. Zlocha (Rusina, Nauš), 44. Poliaček (Cíger, Matejka) – 21. Miklík (Tomčák, Novák), 37. Pätoprstý (Ďurčo, Novák)
Pov. Bystrica – Trnava 3:4
18:00, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. P. Ligas (Nahálka, Drevenák), 36. Rufati (Drevenák), 59. Augustín (L. Ďurkech, Drevenák) – 17. Bobál (Klema), 31. Ševčík (Dávid Baránek, Lindeman), 32. Bobál (Klema), 61. F. Hudec (Schmidt)
Levice – Žilina 1:7
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 7. Mrázik (S. Socha) – 6. Markovič (M. Minárik), 12. Valášek (Macek, Prášil), 37. S. Rehák (Prášil, R. Petrovický), 39. M. Minárik (Húževka, Markovič), 54. Markovič (M. Minárik, Dubeň), 56. M. Minárik (Ondruš), 60. Markovič (M. Minárik, Surán)
Nový Bydžov – Třebechovice p. O. 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Eis (Kubišta, Chára), 21. Nedbal (Eis, Kubišta), 29. Chára (Kubišta, Eis), 29. Jebavý (Černý), 31. Hlaváček (Kubišta), 32. Černý (Jebavý), 38. Jebavý (TS) – 26. Filip (Wolf, Klemenc), 39. Šeda (Hanousek)
Hronov – Náchod 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Petr (Matouš), 20. Matouš (Maršík, Petr), 29. Hylena (Hašek), 45. Kellner (Matouš) – 47. Oppelt (Srba)
Nový Jičín – Wolves Č. Těšín 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Štěpjak (Hudec, Zedník), 56. Chvostek (Zedník) – 3. Foltyn (Piecha), 8. Malyjurek (Altera), 13. Široký (Piecha), 18. Foltyn (Piecha, Haas), 56. Foltyn (Piecha)
Orlová – Studénka 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Grepl (Tomis, Korec), 47. Dang (Tomis), 60. Rosůlek (Korec, Dang) – 8. Sluštík (Trubka, Rosypka)
Krnov – Frýdek-M. "B" 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Weiss (Kostovský, Kysela) – 19. Ševčík (Vacula), 33. Valíček (Vančo-Minařík, Valíček), 41. Mičulka, 46. Puzoň (Heralt), 52. Valíček (Heralt)
SK Karviná – Bohumín 4:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Holý (Kytka), 36. Holý (Kytka), 50. Fejko (Malík), 60. Juhász (Holý) – 19. Kropka (Kameníček)
Litomyšl – Česká Třebová 1:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Dvořák (Švec) – 6. Vaňo (Prachař), 6. Křečan (Filip, Hemský), 25. Křečan (Pažourek, Filip), 57. Vaňo (Velinský, Pirkl), 58. Holík (Korhoň, Plášek)
Světlá nS – Hlinsko 4:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Včela (Dolinský), 4. Kohout (Blažek, Kořínek), 20. Kohout (Včela, Včela), 36. Svoboda (Špatenka) – 16. Dítě, 33. Hudec (Vlček, Dítě), 50. Nečas (Plachý, Pelán)
Chotěboř – Moravská Třebová 4:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Hospodka (Vantuch, Kraučuk), 35. Suchý (Dvořák, Eis), 38. Svoboda (Dvořák), 49. Hospodka (Svoboda, Eis) – 1. Pavlovský (Čikl, Augustin), 24. Řehulka (Holub, Čikl), 27. Marek (Řehulka, Muselík)
Chrudim – Choceň 1:2
18:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 2. Novák (Plch, Novotný) – 54. Novák (Martinec), 60. Prachař (TS)
Boskovice – Kroměříž 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Krejčiřík (Hnilička, Strýček), 11. Špok (Bednář), 29. Hasoň (Šebek, Pelikán), 33. Benýšek (Špok), 61. Stehlík (Skácel, Krejčiřík) – 3. Vaněk (Holík), 22. Osina, 27. Vaněk (Holík, Jelínek), 50. Kristek (Osina)
Uh.Ostroh – Uh.Brod 8:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Flora (Stránský), 29. Galuška (Juračka, Mika), 31. Stránský (Galuška, Rauš), 37. Klimovič (Antonovič), 47. Mika (Rauš), 48. Klimovič (Kučera, Žabčík), 50. Galuška (Stránský, Flora), 52. Stránský (Galuška, Rauš)
Uničov – SHKM Hodonín 4:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 29. Šimo (Žajgla), 39. Žajgla (Čuřík), 55. Šimo (Handl, Fryč), 59. Handl (Šimo) – 28. Směřička (Lidák), 37. Kuba (Peš, Tomi), 39. Peš (Lidák, Směřička), 50. Tomi (Peš), 61. Lidák (Dufek)
Velké Meziříčí B – Břeclav 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Střecha (Salát, Burian), 36. Strnad (Báňa), 43. Strnad (Křenek, Vlašín), 55. Křenek (Strnad, Vlašín), 57. Křenek (Strnad), 57. Barák (Střecha) – 14. Svoboda (Papp, Juránek), 19. Lokaj (Schweitzer, Rutkovský), 26. Lokaj, 31. Průdek (Zháňal, Gabriška)
V.Popovice – Slaný 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Culka (Rejna), 18. Medřický (Černý, Petráček), 21. Mareček (Synáč), 53. Mareček (Hrubant, Synáč), 54. Freisler (Vacek) – 27. Kulich (Tuček), 28. Zilcher (Frolík, Nekvinda), 47. Sekerka (Kulich)
Čáslav – Lev Benešov 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Pipek (Barbora), 17. Křišťan (Janata, Špelda), 21. Kraučuk (Špelda), 25. Křišťan (Janata, Špelda), 49. Barbora (Navrátil), 59. Křišťan (Janata, Špelda) – 25. Fedoročko (Sládek, Kaňka), 29. Starec (Kaňka, Sládek)
Kralupy n. Vltavou – Kolín B 5:3
18:15, konec
Branky a nahrávky: 12. Roubal (Šarše), 29. Bradáček, 35. David (Verbík), 56. Háva (Cafourek, Kaprál), 60. Kaprál (Soukup) – 31. Kysela (Kadlec), 36. Pešek (Hyšpler, Kadlec), 45. Kadlec (Kadlec)
Mělník – Vlašim 8:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Janele (Cicvárek), 15. Litera (Šubrt, Novotný), 20. Šubrt (Litera, Prejza), 22. Vernek (Litera), 26. Novotný (Vernek, Litera), 42. Šubrt (Vernek, Litera), 43. Havel, 49. Macek (Janele) – 24. Kratochvíl, 29. Svoboda (Herwig, Kučera), 45. Šindelář (Kucharčík, Matějka)
Uh.Brod – Opava 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 44. Fuga – 6. Haasová (Kovačič), 25. Horný (Zouhar), 57. Backa (Pásek, Kovačič)
Soběslav – Tábor 7:6
20:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 7. Houdek (Novák), 10. Novák (Houdek), 16. Slabý, 26. Čížek (Novák), 37. Šrubař (Štěcha), 56. Korytar (Novák, Himpan), 60. Čížek (TS) – 8. Knobloch (Duda, Růžička), 16. Komma (Chocholoušek), 27. Řezáč (Komma), 28. Duda, 29. Štekr (Přívozník), 59. Přívozník (Řezáč, Adamec)
Opočno – Lokomotiva Č. Třebová 12:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kubišta (Krejzl), 7. Zámečník (Krejzl), 8. Kubišta (Zámečník), 10. Havlíček (Zámečník), 22. Zámečník (Volf), 27. Zámečník, 30. Zelený (Peňáz), 44. Hvězda (Kubišta), 45. Zámečník (Kubišta), 52. Zámečník (Volf), 55. Peňáz (Zelený), 55. Peňáz (Zelený) – 3. Verner (Palán), 14. Novotný (Fiala), 15. Palán (Fiala), 33. Pachl, 60. Palán (Verner)
Bílina – Klášterec nO 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Klobouček (Pospíšil), 14. Klobouček (Chlán), 33. Dobek (Pospíšil, Hušák), 47. Klobouček (Gimmler), 47. Hušák (Pospíšil, Lifka), 51. Lifka, 56. Vozár (Klobouček) – 39. Kalová (Dautovský), 47. Kroupar, 53. Kalová
Třebíč – Warriors Brno 4:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Čermák (Hájek), 2. Čermák (Hájek), 2. Čermák (Hájek), 12. Budín (Zamazal, Bláha), 12. Budín (Zamazal, Bláha), 12. Budín (Zamazal, Bláha), 31. Zamazal (Zamazal), 31. Zamazal (Zamazal), 31. Zamazal (Zamazal), 32. Beneš (Budín), 32. Beneš (Budín), 32. Beneš (Budín) – 3. Dočekal (Modl), 3. Dočekal (Modl), 3. Dočekal (Modl), 9. Křípal, 9. Křípal, 9. Křípal, 14. Modl, 14. Modl, 14. Modl, 19. Křípal (Modl), 19. Křípal (Modl), 19. Křípal (Modl), 32. Šlahora, 32. Šlahora, 32. Šlahora, 47. Ludikovský, 47. Ludikovský, 47. Ludikovský, 47. Ludikovský, 52. Modl, 52. Modl, 52. Modl, 52. Modl, 58. Kolečkář (Raušer), 58. Kolečkář (Raušer), 58. Kolečkář (Raušer), 58. Kolečkář (Raušer)
Mountfield HK – Kolín B 7:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Dunda (Síla), 14. Dunda (Síla), 14. Dunda (Síla), 32. Vencl (Síla), 32. Vencl (Síla), 32. Vencl (Síla), 35. Mach, 35. Mach, 35. Mach, 38. Vencl (Mach, Mráz), 38. Vencl (Mach, Mráz), 38. Vencl (Mach, Mráz), 48. Šimek, 48. Šimek, 48. Šimek, 51. Vencl, 51. Vencl, 51. Vencl, 55. Klíma, 55. Klíma, 55. Klíma – 9. Schönauer (Žaloudek, Houžvička), 9. Schönauer (Žaloudek, Houžvička)
Mountfield HK – Kolín B 8:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Novotný (Vencl, Černý), 13. Novotný (Vencl, Černý), 13. Novotný (Vencl, Černý), 21. Prachař (Novotný), 21. Prachař (Novotný), 21. Prachař (Novotný), 35. Novotný (Frolík), 35. Novotný (Frolík), 35. Novotný (Frolík), 36. Vaněk (Fejfar, Kulhánek), 36. Vaněk (Fejfar, Kulhánek), 36. Vaněk (Fejfar, Kulhánek), 42. Pánek (Páleník, Šichan), 42. Pánek (Páleník, Šichan), 42. Pánek (Páleník, Šichan), 46. Páleník (Šichan), 46. Páleník (Šichan), 46. Páleník (Šichan), 53. Páleník, 53. Páleník, 53. Páleník, 55. Kulhánek (Forejtek), 55. Kulhánek (Forejtek), 55. Kulhánek (Forejtek)
Motor ČB B – Tábor 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Nedorost (Rottner, Matoušek), 28. Nedorost, 58. Nedorost (Smejkal, Mařík) – 10. Kostka (Bačo)
Černí Vlci – Vlci Č. Těšín 10:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Vik, 2. Polášek (Vik, Marek), 6. Polášek (Vik), 13. Vik (Machač), 14. Vanduch (TS), 39. Machač, 44. Koliba, 50. Vanduch (Sušeň, Devera), 52. Vik, 58. Koliba – 10. Šenkýř, 43. Prunner (Šenkýř), 49. Šenkýř, 57. Prunner
Zlín – Zlín 8:8
16:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Jünger, 8. Štramberský (Mikulka), 14. Coufalík, 16. Riedl (Hoferek), 18. Prášil (Cekota), 21. Reisch (Marek), 24. Cekota (Provazník), 30. Novotný (Pavlíček), 31. Hoferek (Lukaštík), 33. Prášil (Cekota), 44. Pažout, 48. Provazník (Cekota), 48. Reisch, 52. Reisch (Duba), 56. Pažout (Ernst), 57. Štramberský