Menu

Hokej »

Chance Liga - o pořadí v play-off

17:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Maruna (Baláž, Malina), 58. Kotala (O. Procházka, E. Němec), 60. Kotala (Chroboček) – 59. Kubeš (Hejcman, Moučka)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Rehuš (Teper), 20. R. Vlach (Hunkes), 45. Kudělka (J. Drtina), 49. Procházka (Jeřábek) – 19. Veber (Šmerha, Kuťák)

Chance Liga - o účast v předkole

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 4. Čachotský (TS), 21. Fronk (J. Pohl), 24. Čachotský (J. Pohl), 50. Jiránek (Anděl, Poletín), 53. Pekr (Bukač), 63. Skořepa (Čachotský) – 6. J. Michálek (Stuchlík, Przybyla), 15. Kafka (Klimša), 18. Mikulík (Haman, Kafka), 47. Martynek (J. Michálek, Jenáček), 59. R. Szturc (Martynek, Bartko)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Wágner (M. Zabloudil, J. Müller) – 14. Račuk (Žálčík), 21. Žálčík (Hrníčko), 31. M. Novák (Husa), 36. Nouza (M. Novák, T. Jandus), 47. Hrníčko (Nouza, Račuk), 56. Žálčík (Račuk)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Švec (T. Rohan, Grim), 28. Švec (Kadeřávek) – 14. Nedvídek (Šťovíček), 16. Šťovíček (Vodný), 39. Ferda (Malec, Kowalczyk), 41. Laš (Psota, Bittner), 60. Psota (Laš, Bittner)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Filip (Svoboda, Mareš), 38. Severa (Mrňa, M. Vágner), 42. Filip (Svoboda), 60. Kordule (Hasman) – 27. Böhm (A. Dlouhý), 49. A. Dlouhý (Rychlovský, Žůrek)

2. liga skupina Sever (ČR)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Bečvář (Kuběna, Drašar), 21. Mical (Smolka, Kýhos), 33. Mála (Nedrda, Kýhos), 57. Smolka (Urbánek, Kýhos) – 42. Hoskovec (Franc, Matějíček), 46. Svoboda (Brokeš), 60. Tondr (Půhoný, Svoboda)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Nevyhoštěný (Bouřil), 11. Pavlů (Nevyhoštěný, Nezbeda), 19. Nezbeda (Pavlů, Nevyhoštěný), 25. Pavlů (Kačírek, Nezbeda), 28. Král (Homolka, Frk), 30. Pulec (Nevyhoštěný, Jursa), 34. Pavlů (Nevyhoštěný), 38. Kačírek (Nezbeda, Nevyhoštěný), 41. Nezbeda (Nevyhoštěný, Pavlů), 57. Nevyhoštěný (Pulec, Nezbeda) – 5. Pavlíček (Procházka), 23. Dubrovin (Kolíček, Mašek), 35. Procházka (Kučera), 46. Kučera (Mašek), 49. Procházka (Pokorný, Kobes), 54. Šmejc (Mašek)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Fedulov (Kubinčák, Janoušek), 31. Planý (Starý, Skvrně), 35. Krsek (Vácha), 58. Krsek (Poul, Tatar) – 18. Bednář (Niko, Urban), 23. Chalupa (Hozák), 32. Bednář (Sýkora, Urban)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 10. Patyk (Potěchin, Petráš), 39. Paršakov (Novák A.), 52. Janeček (Holub, Keszi), 53. Patyk (Petráš, Kolářík) – 5. Zicho (Kuchynka), 24. Zajan (Sýkora, Volráb), 27. Faigl (Kuchynka, Oliverius), 40. Loukota (Málek, Kuchynka), 63. Volráb (Zajan)

2. liga skupina Střed (ČR)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Krtek (Prospal), 27. Marek (Hřebejk, Krtek), 31. Beránek (Prospal), 39. Prospal (Beránek, Dudáček) – 42. Josefus (Rohlík), 58. Tlačil (Kutlák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Šulek (Seidl, Matušík), 14. Matušík (Seidl, Šulek), 36. Blažek (Dančišin, Prášek), 46. Šulek (Černý), 47. Seidl (Černý, Heřman), 49. Blažek (Havelka, Černý), 54. Šulek (Matušík, Seidl), 59. Březina (Bárta), 60. Blažek – 15. Matějka (Bednařík, Arnošt), 19. Matějka (Bednařík, Arnošt)

18:07, konec

Branky a nahrávky: 25. Michal Procházka, 33. Radek Jelínek (Jan Stehlík), 54. David Šafránek (Lukáš Havelka, Marek Němec) – 11. Štěpán Hanzlík (Václav Krliš), 35. Kamil Hajšman (Jakub Procházka)

2. liga skupina Východ (ČR)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 9. Ševčík, 32. Jurča (Luža, Balán), 33. Ševčík (Luža, Balán), 63. Balán – 4. Musil (Kliment, Mikeš), 10. Mikeš (Plachý, Voříšek), 50. Holenda (Kliment)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Bureš (Heinrich, Kališ), 16. Pleva (Gregar, Wasserbauer), 17. Heinrich (Bureš, Kovářů), 18. Wasserbauer, 33. Bureš (Kovářů, Kališ), 37. Jícha (Kunstmüller, Prokš), 40. Kovářů (Černohorský, Bureš)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Vachutka (Drtil), 23. Vachutka (Sedlák, Milfait), 40. Spratek (Gewiese, Hroch), 49. Drtil (Jaroš, Milfait), 58. Sedlák (Milfait), 59. Sedlák (Gewiese, Spratek) – 21. Ollender (Sluštík)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 16. Wolf (Černý), 24. Peterka (Pawliczek, Hendrych), 53. Herman (Wolf, Pawliczek) – 22. Ďurkáč., 52. Seidler (Vaněk), 57. Pořízek, 63. Pořízek

KHL

10:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Vj. Ušenin (A. Kuzněcov), 17. Vj. Ušenin (Jazkov, Vitásek), 46. T. Zohorna (Vitásek), 49. Jordán (Jazkov), 60. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, A. Kuzněcov)

10:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Korosteljov, 19. Bakoš (Achijarov, Ljungh) – 27. Enlund, 42. Porjadin, 57. Chajrullin (P. Kulikov)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 31. Ruohomaa (Jokipakka), 50. I. Makarov (Šaškov, K. Alexejev), 51. Šarov (Jokipakka, Ilja Morozov), 56. Romancev (Jokipakka, J. Peltola) – 12. Ashton (Marshall, Protapovič), 21. Marshall (Lipsbergs)

DHL Superpohár

17:00, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 6. Bartoš (Kroupa, Bártek), 48. Kroupa (Stehlík, Skuhrovec) – 2. Rozhon (Křemen), 9. Rozhon (Křemen), 12. Křemen (Bačo, Jiskra), 19. Záruba (Bačo, Jiskra), 20. Kořán (Rozhon), 28. Novotný, 30. Bačo (Novotný), 39. Konášek (Jiskra), 59. Černý (Adámek, Stejskal)

ELIOD Extraliga dorostu - o udržení

17:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Václavský (Zelinka), 18. Fasner (Stratil, Ruda), 60. Přidal (Ruda) – 47. Zdarsa (Valach, Nevšímal)

1. liga (SR)

sk 17:00, po s.n. (1:0) (Sk. A)

Branky a nahrávky: 27. Jaša (Janík, Mikéska), 31. Šmída (Štumpf), 53. Horváth (Šmída), rozh. náj. Pulščák – 5. Findura (Tyčynski), 36. L. Novák (Kövér), 37. Findura (M. Chovan)

sk 18:00, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 13. Ďuriš (Homer, Kristín), 15. Lantoš (Nemček, Čakajík), 22. Nemček (Fabuš), 52. Kristín (Ďuriš) – 19. Hudec (Bohunický, Kalináč), 23. Bohunický (R. Varga), 31. Selleck (Slovák, Kružík), 43. Hudec, 46. Selleck (Biro, Sloboda)

sk 18:00, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 4. Dírer (Tabaček), 11. Videlka (Róth, Zlocha), 14. Zlocha (Rusina, Nauš), 44. Poliaček (Cíger, Matejka) – 21. Miklík (Tomčák, Novák), 37. Pätoprstý (Ďurčo, Novák)

sk 18:00, po prodl. (Sk. B)

Branky a nahrávky: 4. P. Ligas (Nahálka, Drevenák), 36. Rufati (Drevenák), 59. Augustín (L. Ďurkech, Drevenák) – 17. Bobál (Klema), 31. Ševčík (Dávid Baránek, Lindeman), 32. Bobál (Klema), 61. F. Hudec (Schmidt)

sk 18:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 7. Mrázik (S. Socha) – 6. Markovič (M. Minárik), 12. Valášek (Macek, Prášil), 37. S. Rehák (Prášil, R. Petrovický), 39. M. Minárik (Húževka, Markovič), 54. Markovič (M. Minárik, Dubeň), 56. M. Minárik (Ondruš), 60. Markovič (M. Minárik, Surán)