Třinec – Zlín 2:1
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 51. M. Stránský (P. Vrána), rozh. náj. M. Stránský – 13. Šlahař (Okál)
Litvínov – Mountfield HK 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Pospíšil (F. Lukeš, V. Hübl), 23. F. Lukeš (Pospíšil, V. Hübl) – 28. Klíma (Eklund, Jergl), 40. Smoleňák (F. Pavlík), 46. Smoleňák (Šalda, R. Pavlík)
Liberec – Plzeň 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Bulíř (Ordoš, Šmíd), 35. A. Musil (Marosz), 44. L. Hudáček (Birner, Derner), 60. Ordoš (P. Jelínek, Šmíd) – 3. Pour (Vráblík)
Columbus – Ottawa 4:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. N. Foligno (Dubois, Nyquist), 33. N. Foligno (Jenner, Gavrikov), 50. Matteau (Harrington, Stenlund), 65. Bemström (Werenski, Jenner) – 11. Co. Brown (Tierney, Ch. Jaroš), 30. Co. Brown (Anisimov, Reilly), 50. White (Hawryluk, Peca)
Litomyšl – Šumperk 2:3
18:00, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 1. Večeřa (Jakubec), 27. Kašpar (Lichtag, Myška) – 2. Horký (Blaháček, Kaplan), 27. Haluza (Poledna), 62. Polách (Blaháček)
Novosibirsk – Magnitogorsk 4:1
13:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Šarov (Ilja Morozov, Děmidov), 23. Piganovič (Puustinen, Šarov), 32. Milovzorov (Šaškov), 49. Puustinen (Šarov) – 43. J. Birjukov (Potěchin, Vereščagin)
Čerepovec – Soči 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Chochlov (J. Morozov, Kapustin), 5. Kinrade (Jakimov), 22. Petunin – 16. Točickij (Mosaljov, J. Alexandrov), 37. Mosaljov (Ellis, Točickij)
Kazaň – Ufa 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. V. Tichonov (Azevedo, K. Petrov), 34. Pedan, 37. A. Galimov (Galijev) – 11. Manninen (Larsen, Omark), 26. Manninen (Gimatov, Hartikainen)
N.Novgorod – Jokerit 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Schroeder (Žafjarov), 9. Rattie (Belevič, Bočarov), 13. Urakov (D. Iljin) – 12. Nicklas Jensen (Kontiola)
Minsk – Jaroslavl 3:5
17:10, konec
Branky a nahrávky: 18. Pavlovič (Prince, Spooner), 46. Spooner (Gragnani), 53. Elliott (Spooner) – 6. Nakládal (J. Averin), 20. Kudrjavcev (Svitov), 42. Děnisenko (Tkačjov, S. Da Costa), 49. Daryin (Beljajev, Ivanov), 59. Iljenko (Nakládal, Svitov)
Dynamo Moskva – Čeljabinsk 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Tarasov (Čajkovský), 33. Pulkkinen (Čajkovský, Tarasov), 64. Brjukvin (Igumnov, J. Zajcev) – 10. Bailen (Hyka, Isajev), 59. An. Popov (Calof)
CSKA Moskva – Petrohrad 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Kaprizov (Slepyšev, M. Kempe) – 22. Ketov (S. Plotnikov, Ožiganov), 39. Koskiranta (Bengtsson, A. Bělov), 39. Zub (Chafizullin), 60. Kuzmenko
Omsk – Jekatěrinburg 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Beck (Franson, Bobkov), 29. Šumakov (Franson, K. Semjonov) – 2. Alexej Vasilevskij (Dawes, Macek), 28. Sexton, 36. Holland (Dawes, Sexton), 60. Alexej Vasilevskij
Viťaz – Spartak Moskva 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Grebenščikov (Arťuchin, Voronkov), 14. Grebenščikov (Jo. Nättinen, Pautov) – 12. Zlobin (Chochlačov), 18. Gončarov (Nikišin, Nikoncev), 41. Daugavinš (Hersley, Fjodorov), 42. Daugavinš (Kulik, Hersley)
Michalovce – Nitra 5:4
17:30, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 12. Giľák (Šimun), 33. Šimun (Pukka, Spilar), 34. A. Štrauch (Safaraleyev, Galamboš), 39. Giľák (Šimun), 64. Pukka (Korhonen, Galamboš) – 48. Horn (Fominykh, McNally), 56. Morrison, 58. A. Kollár (Morrison), 60. Buček (Scheidl, Csányi)
Detva – MAC Budapešť 2:5
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 23. Gašpar (Gachulinec), 54. Podešva (Surový, Mons) – 31. Klempa (Sofron, Bodó), 37. Pitt (Macaulay, Bugár), 39. Stretch (Macaulay, Sofron), 50. Macaulay (Sofron, Stretch), 60. Kreisz (Sofron)
Trenčín – Poprad 6:3
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 16. Paukovček (Hecl), 21. Sojčík (Valach, Mikyska), 34. Špirko (Sádecký), 41. Brodeur (Sádecký, Paukovček), 48. Bokroš, 60. Brodeur – 6. Richard Huna (Semaňák, Ulrych), 11. Lapšanský (Dalhuisen, Handlovský), 19. Ulrych (Svitana, Zagrapan)
Zvolen – Košice 2:5
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 9. Mikúš (Kolenič, Trotter), 40. Zuzin (Trotter, Corrin) – 14. Faith (Suja, Jokeľ), 20. Skokan (Rapáč, Mich. Chovan), 38. Růžička (Rapáč, J.Sukeľ), 56. Bortňák (Jokeľ), 56. J. Sukeľ
Banská Bystrica – HC Slovan 4:3
18:00, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 10. V. Stupka (M. Bartánus), 23. P. Maier (G. Gabor, M. Fafrák), 55. M. Bubela (M. Kriška, M. Bartánus), 64. M. Kriška (M. Bartánus, J. Southorn) – 12. R. Bondra (Z. Pance), 25. E. Šedivý (P. Ziga, R. Bondra), 35. B. Carson (M. Sersen)
Nové Zámky – Miskolc 3:4
18:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 6. Šille (Števuliak, Andrisík), 7. Rogoň (Obdržálek, Hain), 51. Števuliak (Šille, Obdržálek) – 13. P. Kiss (Wehrs, Beach), 49. Valchař (Beach, Beauviller), 52. Beauviller (Valchař, Beach), 59. Szirányi (Galanisz)
BO Ostrava – HC MUNI 9:4
20:00, konec (20)
Branky a nahrávky: 5. Gola (Sysala), 10. Dýrr (Smrčka, Fejko), 15. Kovalski (Sysala, Gřesík), 36. Plášek (Kosina, Moravčík), 36. Adamczyk (Fejko), 39. Gelnar (Moravčík), 44. Dýrr (Smrčka), 51. Sysala (Kovalski), 60. Gelnar (Fejko) – 2. Vomočil, 34. Strakoš, 47. Vomočil (Krejčí, Bustin), 57. Říčka (Tomaník, Biolek)
Soběslav – Benátky n/J B 3:4
17:40, konec
Branky a nahrávky: 5. Pauš (Korytar), 7. Čížek (Himpan, Máca), 59. Houdek (Korytar) – 14. Douša (Najč), 19. Novák (Vyskočil), 35. Novák (Douša, Najč), 39. Douša (Najč, Novák)
Karlovy Vary B – Plzeň 1929 B 8:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Šlechta (Bubanec, Zeman), 18. Galla (Bulka), 30. Smýkal (Bubanec, Dorot), 32. Zolnaj (Zeman), 34. Král (Hofmann), 51. Galla (Král), 53. Bubanec (Skuhravý, Dorot), 55. Ondrejka (Bubanec, Zolnaj) – 11. Turhobr (Hrach, Hlavatý), 60. Kreuzman (Hrach)
Sparta – Mladá Boleslav 5:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Porubský (Halbych), 20. Žemlička (Potoma), 24. Žemlička (Poláček), 32. Porubský (Halbych), 58. Skuratov (Byakov) – 33. Šindelář (Sporysch), 37. Hlinský, 55. Šindelář (Sporysch, Lisler)
Frýdlant – HC Turnov 5:2
17:45, konec
Branky a nahrávky: 26. Salač, 32. Hoť (Kašpar, Louda), 52. Štefkovič, 53. Hoť, 55. Štefkovič (Hoť) – 15. Lamač (Cigla), 45. Koubus (Lamač)
Vlci Č. Těšín – Prostějov 1913 1:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Majdak (Nowak) – 15. Hruban (Kotlán), 27. Lukáš (Holub), 28. Koutný (Lukáš), 31. Šindler (Koutný, Hruban), 38. Mojžíšek (Hozman, Holub), 43. Mojžíšek (Koutný), 54. Tománek (Blahoušek)