Litvínov – K. Vary 6:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Pospíšil (F. Lukeš), 32. Gerhát (M. Hanzl), 32. Trávníček (Jurčík, Válek), 47. V. Hübl (F. Lukeš, Kudla), 53. V. Hübl (Pospíšil, Gerhát), 56. Kudla (V. Hübl, Mahbod) – 14. T. Mikúš (Kohout, O. Beránek), 19. Stříteský (T. Rachůnek, Gríger), 48. Kohout (Eminger, T. Mikúš), 50. Černoch (V. Polák, Koblasa)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:2
16:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 7. Ševc (Jeglič, Šťastný), 39. Šťastný (Dlapa), rozh. náj. Jeglič – 2. Smoleňák (F. Pavlík, Eklund), 58. Cingel (M. Chalupa, Smoleňák)
Plzeň – Kladno 8:5
16:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kantner (Mertl, Gulaš), 11. Čerešňák (P. Zdráhal, Pulpán), 27. Kodýtek (Straka, Pulpán), 41. Gulaš (Kantner, Čerešňák), 49. Jánošík (Gulaš, Jank), 56. Pulpán (P. Zdráhal, Kodýtek), 57. L. Kaňák, 60. Kodýtek (Pour, Kantner) – 6. Š. Bláha (T. Kaut, Hajný), 10. Vampola, 18. O'Donnell (Austin), 42. J. Strnad (Machač, Melka), 48. Stach (Jágr, Zikmund)
Kometa Brno – Olomouc 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Zaťovič (O. Němec, Mueller), 41. Plekanec (L. Horký) – 22. P. Musil (Nahodil, J. Knotek), 31. Nahodil (P. Musil), 47. Olesz, 50. J. Káňa (Irgl)
Pardubice – Liberec 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Vondrka (Poulíček, S. Zacharčuk) – 10. L. Hudáček (M. Zachar), 53. Ordoš (Graborenko, L. Krenželok), 54. L. Hudáček (Bulíř, P. Jelínek), 58. Ordoš (L. Krenželok, P. Jelínek)
Toronto – Carolina 3:6
01:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kerfoot (Muzzin, Kapanen), 34. Tavares (Barrie, W. Nylander), 36. Engvall (Barrie, Kapanen) – 26. Wallmark (B. McGinn), 30. Niederreiter (Nečas, Gardiner), 31. Foegele (Edmundson, J. Staal), 34. T. Teräväinen (Svečnikov, Aho), 41. Foegele, 44. Nečas
Ottawa – Montreal 0:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Domi (Byron), 11. Domi, 38. Byron (Kovalčuk)
NY Rangers – San Jose 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Fast (Panarin, R. Strome), 38. Zibanejad (Panarin), 47. Fast (Trouba, R. Strome) – 18. J. Thornton (Meier, Ferraro), 34. J. Thornton (Burns, Labanc)
Nashville – Columbus 4:3
02:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 1. Johansen (Blackwell, Ellis), 11. Mikael Granlund (F. Forsberg), 39. Sissons (F. Forsberg), rozh. náj. Grimaldi – 21. Jenner (Gerbe, Matteau), 25. Robinson (Lilja, Gavrikov), 38. Bemström (Nutivaara, D. Savard)
Arizona – Tampa 7:3
02:10, konec
Branky a nahrávky: 18. Garland (Ljubuškin, Ekman-Larsson), 19. Keller (Goligoski, Stepan), 26. Söderberg, 32. Richardson (Hall), 53. Keller (Crouse), 55. Garland (Schmaltz, Hall), 59. Stepan (Garland, Keller) – 4. Cirelli (Killorn, C. Gaunce), 29. Palát (C. Gaunce, Gourde), 31. B. Point (Stamkos, Kučerov)
Vegas – Florida 5:3
04:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Nosek (Reaves, Holden), 33. W. Carrier (Stephenson), 40. Pacioretty (Theodore), 41. R. Smith (Marchessault, Stastny), 59. R. Smith (Stastny, Nosek) – 4. Hoffman (Pysyk, Trocheck), 21. Dadonov (Barkov, Yandle), 46. Saarela (Hoffman, Dadonov)
Vancouver – Boston 9:3
04:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Stecher (Motte, Beagle), 12. Horvat (J. T. Miller, Toffoli), 26. Gaudette (Q. Hughes), 35. Pearson (Eriksson, T. Myers), 36. Eriksson (Horvat, Edler), 41. E. Pettersson (J. T. Miller, Stecher), 52. Toffoli (J. T. Miller), 54. Toffoli (Q. Hughes), 59. Virtanen (Edler, Stecher) – 8. Pastrňák (Grzelcyk), 47. Pastrňák (Krug, Marchand), 49. Wagner (Grzelcyk, Kuraly)
Los Angeles – Colorado 1:2
04:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 5. Wagner (TS) – 37. Graves (Landeskog, Cole), rozh. náj. Donskoi
Washington – Pittsburgh 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. J. Vrána, 42. T. Wilson (Bäckström), 45. Hagelin (Eller, Carlson), 51. Oshie, 60. Hagelin (Bäckström, Oshie) – 35. Hörnqvist (Letang, Malkin), 36. Crosby (Zucker, M. Pettersson), 49. Malkin (Rust)
Dallas – Chicago 2:1
21:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Pavelski (Radulov), 37. Seguin (Perry, Ja. Benn) – 28. D. Kubalík (P. Kane, Keith)
Buffalo – Winnipeg 2:1
21:05, konec
Branky a nahrávky: 10. Okposo (Girgensons, Jokiharju), 48. Okposo (Montour, Girgensons) – 17. Wheeler (Harkins, Scheifele)
NY Islanders – San Jose 4:1
23:08, konec
Branky a nahrávky: 7. Lee (Barzal, Eberle), 22. Lee (Barzal, D. Toews), 38. D. Toews (B. Nelson), 58. Jo. Bailey (Lee, B. Nelson) – 11. Gambrell (R. Šimek, Meier)
Žďár n/S – Kralupy n. Vltavou 1:2
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 50. Štola (Malenovský) – 36. Marek (Klapka, Hájek), 51. Januška (Zedek, Drozda)
Kobra – Havlíčkův Brod 2:6
12:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 28. Janiurek (Šálek), 44. Mucha (Ksandr, Káninský) – 7. Vacík (Musil, Pejchal), 37. Musil (Kerber, Cachnín), 44. Košťál, 49. Cachnín (TS), 59. Krejčí (Cachnín, Musil), 60. Machovský (Havel, Košťál)
Přerov – Litomyšl 6:0
13:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 12. Borot (Dřímal), 14. Borot (Hradil, Šabršula), 25. Borot (Paťava, Kleiner), 35. Fencl (Petr, Kleiner), 48. Zmeškal (Dřímal, Borot), 56. Kolařík
Poruba – Vsetín 0:6
13:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 3. Klímek (Baďura), 10. Pospíšil (Apolenář, Frimel), 14. Pospíšil (Baďura), 24. Baďura (Pernický, Klímek), 31. Vrána (Vašenka, Apolenář), 49. Vavřík (Baďura, Pernický)
Chabarovsk – Nižněkamsk 0:8
08:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Chafizov (Šarifjanov, Bikmullin), 24. Enlund (Chajrullin), 33. Enlund, 35. Enlund (Šaripzjanov, Chajrullin), 39. Z. Mitchell (An. Sergejev), 51. Šaripzjanov, 53. An. Sergejev (Semjonov, Bikmullin), 53. Šaripzjanov
Magnitogorsk – Ufa 1:2
13:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 43. Mozjakin – 47. Gimatov (Kadějkin, Burmistrov), 64. Manninen (Omark)
Jokerit – Petrohrad 1:6
15:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Lehtonen (Nicklas Jensen, Haapala) – 10. K. Marčenko (Tokranov), 31. Ivan Morozov (Podkolzin), 35. Ketov (Zub, Chafizullin), 49. M. Aaltonen (K. Marčenko, Chafizullin), 59. K. Marčenko (Podkolzin), 59. Koskiranta (Kuzmenko, Burdasov)
Kazaň – Minsk 5:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Pedan (Wikstrand, Azevedo), 48. M. Gluchov (Ljamkin), 52. K. Petrov (Azevedo), 54. V. Tichonov, 58. Zaripov (Galijev, Jarullin) – 24. Prince, 38. A. Kosticyn (Stefanovič), 43. Pavlovič (Kovyršin, A. Kosticyn), 57. Prince (Spooner)
Dynamo Moskva – Spartak Moskva 2:1
15:30, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 6. V. Kuljomin (Muranov), rozh. náj. Brjukvin – 45. Nikoncev (Fjodorov)
Znojmo – Linz 6:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. McRae (Berisha), 5. Matuš (Bartoš, Doherty), 20. Matuš, 21. Flick (Luciani, Svoboda), 57. Svoboda (Flick), 60. Svoboda (Luciani) – 10. Schofield (Umicevic, Lebler), 13. Cijan (Roach), 27. Schofield, 33. Schofield (Umicevic)
Košice – Poprad 1:3
15:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 51. Sukeľ (Milý) – 25. Dalhuisen (Larkin, Svitana), 48. Svitana (TS), 59. Zagrapan (Svitana, Mar. Chovan)
Banská Bystrica – Trenčín 5:1
16:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 22. Lamper (Bartánus, Cardwell), 31. Hohmann (TS), 37. Hohmann (Southorn, Hickmott), 45. Šoltés (Bartánus, Hričina), 60. Hričina (Bartánus, Stupka) – 30. Hecl (McCormack)
Nitra – Nové Zámky 4:0
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 7. Minárik (Sloboda), 18. Minárik (Čaládi), 19. Horn (Fominych, Scheidl), 55. Morrison
HC Slovan – Zvolen 5:0
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 17. Kytnár (Bačik, Šedivý), 7. Abdul (Carson, Zigo), 17. Meszároš (Štajnoch, Abdul), 42. Zigo (Štajnoch, Meszároš), 49. Pance (St Pierre)
Michalovce – Detva 10:2
17:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 1. Lalancette (Šimun, Pukka), 8. Phillips (Hančák, Mašlonka), 9. T. Török (Hvila, Pukka), 30. Mašlonka (Linet, Galamboš), 34. A. Štrauch (Giľák), 34. Šimun, 38. Korhonen (Šimun, Ventelä), 48. Pukka (Lalancette, Korhonen), 50. Hvila (Šimun, Török), 59. Šimun – 42. Ščurko (T. Klíma, Mons), 45. Ščurko (T. Klíma, Turan)
Miskolc – MAC Budapešť 2:0
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 47. Galanisz, 60. Valchař (Beauvillier)
HC 2009 Nýrsko – Tango Klatovy 4:0
09:15, konec
Branky a nahrávky: 21. Muchka (Kopačka), 21. Kajinek, 29. Kopačka (Kopelent), 39. Kopačka (Muchka)
Choceň – Chrudim 1:2
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 60. Martinec (Krejza, Štefka) – 28. Novák, rozh. náj. Novotný (TS)
Moravská Třebová – Chotěboř 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Čikl (Augustin, Pavlovský), 42. Augustin (Pavlovský, Marek), 48. Augustin (Faltus, Čikl), 63. Rajnoha (Langr, Faltus) – 23. Dvořák (Eis, Lacina), 30. Suchý (Kraučuk), 35. Hospodka (Kříž)
Česká Třebová – Litomyšl 4:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Holík (Korhoň, Šejba), 28. Hemský (Křečan, Filip), 50. Vaňo (Pražák, Vlk), 55. Pirkl (Velinský, Vaňo)
Hlinsko – Světlá nS 5:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 35. Vlček (Homola, Hudec), 44. Pelán (Vácha, Skotar), 52. Hron (Beneš), 57. Chvojka (Vlček), 65. Beneš (Plachý, Hudec) – 1. Bradáč (Včela, Doležal), 2. Špatenka (Štros), 18. Blažek (Šíma, Dolinský), 53. Kohout
Žižkov Praha – Hvězda Praha 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Hamhalter (Knápek), 40. Táborský (Fojt) – 3. Veselý (Nacházel), 20. Erbrt (Malý, Chládek), 32. Nacházel, 33. Chvála (Nacházel)
Slavia – Sparta 14:8
09:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Janoušek, 8. Malacha (Janoušek), 14. Bobek (Benýšek), 25. Rosenbaumová, 31. Malacha (Janoušek), 31. Rosenbaumová (Malacha), 34. Novák (Marek), 39. Malacha (Janoušek), 39. Janoušek (Malacha), 46. Mikš, 47. Janoušek (Malacha), 50. Rosenbaumová (Janoušek), 53. Janoušek (Malacha), 55. Mikš (Bobek) – 1. Kolupaev, 18. Platil (Stefaňuk), 20. Stefaňuk, 25. Soukup (Platil, Stefaňuk), 26. Stefaňuk (Platil), 44. Douda (Heřman), 60. Platil (Stefaňuk), 60. Platil (Stefaňuk)
Motor ČB B – Veselí nLuž. 13:8
09:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Máče, 12. Láf, 13. Vostracký (Walter), 15. Vostracký (Záviš), 27. Kosař (Láf), 28. Kosař, 35. Kosař (Láf), 46. Vostracký (Šnajdr, Sedlář), 49. Vostracký (Šnajdr), 50. Záviš (Láf), 51. Walter, 54. Kosař, 58. Záviš – 9. Pekař, 27. Nevšímal (Cháb), 28. Cháb (Volf), 29. Volf (Nevšímal), 43. Pekař (Hamršmíd), 43. Cháb, 54. Pekař (TS), 57. Nevšímal (TS)
HC Vimperk – Tábor 10:10
12:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Skalický (Remeš), 6. Bušek (Tesař), 10. Lácha (Kramlová), 27. Voldřichová, 28. Kolafa (Paule, Čužna), 34. Bušek (Voldřichová), 36. Tesař (Bušek, Voldřichová), 48. Čužna (TS), 53. Bušek (Tesař), 55. Stöhr (Voldřichová, Tesař) – 3. Fabišík (Severa), 10. Zátopek (TS), 13. Severa (Hořejší), 18. Švadlena (Hrobský), 31. Fabišík (Hořejší), 31. Fabišík (Hořejší), 32. Švadlena (Susko, Hrobský), 35. Švadlena (Susko), 39. Janoušek, 58. Čaněk (Susko)
Strakonice – Č. Krumlov 3:8
12:45, konec
Branky a nahrávky: 14. Živnůstka (TS), 27. Živnůstka (TS), 48. Živnůstka (Malec) – 7. Tobiáš (Shrbený, Chalupka), 22. Tobiáš (Shrbený), 25. Shrbený, 25. Tobiáš (TS), 31. Shrbený (Chalupka), 34. Shrbený (TS), 44. Neubauer (Marian), 60. Meškán (Neubauer)
Opočno – HK Jičín 0:0
09:00, konec
HK Jičín – Rychnov nad Kněžnou 0:0
10:00, konec
Rychnov nad Kněžnou – Opočno 0:0
11:00, konec
Frýdlant – Jablonec n/N 2:19
10:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Závěta, 47. Závěta (Čeněk) – 7. Kulda (Mencl), 12. Kulda, 15. Kulda, 16. Kyzivát (Kulda), 16. Kyzivát (Šourek), 18. Kulda (Elis), 19. Kyzivát (Bleša), 22. Šimůnek (Resl), 24. Bleša (Elis), 26. Mencl, 27. Bleša (Kulda), 34. Šourek, 43. Kulda, 44. Kulda, 45. Bleša, 49. Šourek (Kyzivát), 52. Šourek (Kulda), 53. Elis (Resl), 54. Mlejnek (Mencl)
Lomnice n/P – HC Turnov 3:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 34. Hladík (Zembol, Mizera), 41. Zembol (Mizera), 59. Zembol – 14. Kubín (Randák), 16. Feštr (Soumar), 32. Šulc (Kubín), 37. Kubín (Telyčko, Křeček), 39. Kubín (Telyčko), 52. Křeček
Poruba – Krnov mládež 14:3
14:45, konec
Branky a nahrávky: 4. Myšík (Pompe), 6. Opat, 8. Veselý, 19. Myšík (Lamacz), 23. Veselý, 25. Veselý, 28. Opat (Uher), 29. Opat (Recman), 31. Veselý, 37. Myšík (Uher, Veselý), 40. Myšík (Pelikán), 44. Myšík (Pompe, Lamacz), 58. Pelikán, 60. Lamacz – 35. Gunther, 40. Jarolím (Krváč), 41. Krváč
Orlová – Nový Jičín 2:9
14:45, konec
Branky a nahrávky: 29. Rašo, 56. Hašek (Slezák) – 4. Řehák, 6. Posád, 10. Řehák, 14. Holáň, 18. Hájek, 38. David, 42. Hájek (Holáň), 45. Posád (Holáň), 57. David (Řehák)
Kopřivnice – Opava 4:12
15:15, konec
Branky a nahrávky: 38. Paseka (Ocásek), 39. Hlinka (TS), 40. Paseka (Ocásek), 47. Rohan (Krupníková) – 2. Celta, 14. Trupar (Vincker), 17. Vincker (Celta), 18. Mička (TS), 26. Vincker (Lebeda), 29. Vincker, 38. Celta (Lebeda), 45. Uvíra, 48. Tesař (TS), 53. Muczka (Trupar), 57. Mička (Uvíra), 60. Trupar
Polička – Chrudim 8:3
10:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Chmel (Husák), 3. Švejda (Jirouš), 4. Tichý, 39. Švejda (Šimon), 43. Švejda (Jirouš, Vetešník), 46. Stýblová (Husák), 47. Pentek (Tichý, Jirouš), 49. Švejda (Jirouš) – 19. Velinský (Salfický), 48. Velinský (Dlouhý), 49. Peřina
Litomyšl – Hlinsko 4:6
10:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Andrle, 35. Hajro (Novotný), 45. Janecký, 56. Novotný – 3. Fiala, 4. Fiala, 38. Fiala, 45. Pešek, 51. Bříza (Fiala), 59. Fiala
Lokomotiva Č. Třebová – Moravská Třebová 5:3
10:45, konec
Branky a nahrávky: 26. Vítek, 30. Altenburger (Babka), 34. Teplý, 39. Altenburger (Babka, Maršík), 52. Bezděk (Vrbický, Vítek) – 3. Muselík (Chlup), 37. Sekáč, 51. Holub
Choceň – Lanškroun 8:3
11:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Pávek, 7. Dialog, 30. Pávek (Macháček, Šmerdová), 39. Pávek (Dialog), 44. Pávek (Sháněl), 49. Macháček (Pávek), 57. Pávek (Láska), 60. Pávek (Láska) – 22. Minář (Černohorský), 28. Schlegel, 55. Gildainová (Černohorský)
Kutná Hora – Mladá Boleslav 2:3
10:45, konec
Branky a nahrávky: 28. Hykš (Sovová), 57. Socha (Sovová) – 26. Havlas, 27. Vraný, 53. Macháček
PZ Kladno – Slaný 9:10
11:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Rejthar (Klempíř), 4. Melančin (Zeman), 29. Rejthar, 36. Rejthar, 45. Zeman (Melančin), 47. Zeman, 53. Rejthar, 54. Melančin, 56. Rejthar (Melančin) – 3. Ambrožewicz, 10. Kříž (Novák), 12. Vosmík, 12. Šelicha, 15. Kříž, 22. Kříž, 28. Kraus, 42. Kříž, 46. Vosmík, 52. Kraus (Pospíšil)
Černošice – Kralupy n. Vltavou 10:5
11:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Flossmann (Steciv), 4. Plesník (Davídek), 22. Tvrdík, 28. Plesník (Kincl), 31. Tvrdík (Novák), 42. Plesník (Novák), 44. Tvrdík (Arnold, Trachta), 49. Novák (Pravda, Flossmann), 50. Trachta (Sedlář, Tvrdík), 51. Davídek – 31. Štajer (Svoboda, Brádler), 32. Štajer (Pospíšil, Tureček), 38. Tureček, 54. Pospíšil, 57. Štajer (Svoboda)
Vlašim – Lev Benešov 5:4
12:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Jalovecký (Jaeger, Želivský), 7. Želivský (Jalovecký, Kocáb), 31. Želivský (Jalovecký), 34. Albrecht, 38. Jaeger – 12. Kaňka (Vovsík), 27. Vovsík, 29. Švancar (Vovsík), 51. Vovsík (Dvořáková)
Zlín – Vsetín 5:6
12:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Pažout (Duba), 14. Prášil (Pažout), 18. Marek (Ernst), 18. Cekota, 60. Riedl (Pažout) – 11. Koňařík (Drozd), 15. Drozd, 15. Nedzynski (Spitzer), 17. Koňařík (Nedzynski), 28. Karola (Šedlbauer), 37. Karola (Koňařík)
Kroměříž – Zlín 6:4
13:15, konec
Branky a nahrávky: 20. Mišurec (Palička, Netopil), 24. Trnavský (Vrbecký, Harásek), 41. Harásek (Mišurec, Palička), 52. Mišurec, 56. Vrbecký (Marcoň), 60. Maček – 5. Provazník (Hoferek), 36. Reisch (Coufalík), 48. Štramberský (Čajánek), 52. Hoferek (Coufalík)
Steppe Eagles – HC Sparta Litoměřice 4:4
08:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Merkulov (Zabolotnii, Muraev), 34. Burlov, 44. Vasilev (Burlov), 45. Zabolotnii – 18. Damašek (Šimek), 23. Fišera (Hendrych, Vít), 45. Fišera (Damašek), 45. Hendrych
HC EuroCarps – Dikobrothers 1:4
09:45, konec
Branky a nahrávky: 24. Demchenko (Zakharchuk) – 1. Kasochnikov (Yuzhakov), 14. Kasochnikov (Yuzhakov), 22. Zholya, 30. Kasochnikov (Yuzhakov, Ishonin)
HC Sparta Litoměřice – HC EuroCarps 10:3
12:45, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 3. Kampf, 3. Šimek (KAMPF), 10. Damašek, 11. Damašek (Slaboch), 13. Šimek (Kejmar), 17. Kurtin (Kampf), 19. Kampf (Šimek), 20. Damašek, 37. Kurtin (Kampf, Šimek), 44. Šimek (Kampf) – 35. Demchenko, 36. Zakharchuk, 45. Odnosumov (Zakharchuk)
Steppe Eagles – Dikobrothers 3:2
14:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 9. Totushkin (Bobin), 27. Totushkin (Burlov), 39. Zabolotnii – 24. Yuzhakov (Kasochnikov), 30. Kolesnikov