Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Chmielewski (Marcinko, M. Stránský), 34. M. Doudera (Hrňa, M. Kovařčík) – 20. Mallet (Lakatoš, Trška), 38. Schleiss (Hruška, Štencel), 50. Dočekal (T. Kubalík, Štencel)

15:30, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 33. Mahbod (M. Hanzl, Jarůšek), 37. Trávníček (Jurčík, Janus) – 38. Šťastný (R. Zohorna), 60. R. Zohorna (Jeglič, Ševc), rozh. náj. J. Stránský

16:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Bulíř (Šmíd, Birner), 20. Birner (Šmíd, Bulíř), 37. L. Hudáček (Birner, Lenc), 39. L. Hudáček (Lenc, Knot), 49. Lenc (Bulíř, L. Hudáček) – 3. Machač (Barinka, Redlich), 12. Austin (Melka), 35. Stach (O'Donnell), 51. Redlich (Austin)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Kudrna (Vitouch, Blain), 17. Dvořáček (Vitouch), 29. Buchtele (Forman, Pech), 30. Tomáš Dvořák (V. Růžička, Kudrna), 39. Dvořáček (Kudrna), 52. Sukeľ (V. Růžička, Rousek) – 20. Černoch (T. Mikúš), 36. Vondráček (Koblasa, Černoch), 40. Šafář (M. Rohan, Bednář)

16:30, konec

Branky a nahrávky: 26. Vráblík (Rob, Gulaš), 27. Rob (Jánošík, Mertl), 37. Kantner (Přikryl, Pour)

16:30, konec

Branky a nahrávky: 4. S. Zacharčuk (Tybor, J. Kolář), 20. Poulíček (Vondrka, J. Kolář), 52. Tybor (Vondrka, J. Kolář) – 24. Buchta (Okál, Kubiš), 37. Claireaux (Dufek)

Erste Bank Eishockey Liga

17:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Broda (Snuggerud, Lattner), 39. Lammers – 5. Luciani (Sova, Svoboda), 10. Svoboda (Burlon, Luciani), 35. Bowles (Luciani, Bořuta), 60. Bořuta

NHL

*22:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Killorn (Shattenkirk, Sergačjov), 15. Paquette (T. Johnson, Maroon), 23. Verhaeghe (Hedman, Gourde), 53. B. Point (Stamkos, Kučerov), 60. Kučerov (Stamkos) – 29. Provorov (Giroux, Couturier), 56. J. van Riemsdyk (Niskanen, Sanheim), 57. Giroux (Provorov, Konecny)

*22:00, konec

Branky a nahrávky: 49. Huberdeau (Ekblad, Barkov) – 16. A. Larsson (Nugent-Hopkins, Yamamoto), 41. Draisaitl (Yamamoto, Nugent-Hopkins), 59. Nurse, 60. Yamamoto (Draisaitl)

*23:18, konec

Branky a nahrávky: 44. Gambrell (Burns, Suomela), 60. M. Karlsson (Goodrow, Vlasic)

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 2. Armia (Domi, Lehkonen), 24. Weal (Suzuki, Chiarot), 27. Cousins (Mete) – 30. Janmark (Pavelski), 36. Seguin (J. Klingberg, Pavelski), 50. Comeau (Cogliano), 63. Seguin (J. Klingberg)

01:00, konec

Branky a nahrávky: 37. Co. Brown (Naměstnikov, Tierney), 50. Goloubef (Chabot, B. Tkachuk) – 5. Matthews (Hyman, Dermott), 22. Muzzin (Kerfoot, Liljegren), 32. W. Nylander (Tavares), 59. Marner (Matthews)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 40. Girard (Rantanen) – 15. Toffoli (Iafallo, J. Ryan), 60. Toffoli (Kopitar), 60. Toffoli (Kopitar, Iafallo)

04:00, konec

Branky a nahrávky: 3. S. Bennett (Dubé, Lucic), 13. S. Bennett (Dubé, Kylington), 31. E. Lindholm (J. Gaudreau, Kylington), 55. E. Lindholm (J. Gaudreau, M. Tkachuk) – 1. J. Toews (D. Kubalík, Koekkoek), 10. D. Kubalík (J. Toews, P. Kane), 25. Saad (P. Kane, E. Gustafsson), 26. A. Nylander, 38. DeBrincat (D. Strome, Dach), 39. A. Nylander (Highmore), 57. P. Kane (J. Toews), 59. Dach (Caggiula, C. Murphy)

04:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Dvorak (Garland, Goligoski), 46. Kessel (Chychrun, Keller), 60. Crouse (Stepan, Chychrun) – 38. Hagelin (Boyd, Pánik)

04:30, konec

Branky a nahrávky: 40. R. Smith (Marchessault, Schmidt)

18:42, konec

Branky a nahrávky: 8. Hörnqvist (Lafferty, Agozzino), 15. Letang (Crosby, Hörnqvist), 23. Hörnqvist (Agozzino), 28. Crosby (M. Pettersson, Zucker), 32. Hörnqvist (B. Tanev, Blueger) – 6. Filppula (Bertuzzi)

21:30, konec

Branky a nahrávky: 50. Zibanejad (Panarin, R. Strome) – 20. McAvoy, 39. Coyle, 60. Bergeron (Marchand)

22:10, po prodl.

Branky a nahrávky: 1. T. van Riemsdyk (Slavin, Aho), 26. Aho (Slavin), 55. Aho (Svečnikov, T. Teräväinen) – 7. Draisaitl (Khaira, Nurse), 35. Yamamoto (Draisaitl, Klefbom), 36. J. Archibald (Benson), 64. J. Archibald (Draisaitl)

23:15, konec

Branky a nahrávky: 31. E. Pettersson (Q. Hughes, B. Sutter) – 6. Henrique (N. Ritchie, Ja. Larsson), 13. D. Grant (Getzlaf, Fowler), 28. Henrique (Terry), 46. Steel (D. Shore), 54. Guhle (D. Grant)

REDSTONE Extraliga juniorů

11:45, po prodl. (Sk. A)

Branky a nahrávky: 5. Cimburek (Pejzl), 39. Pejzl (Dubovčí, Hledík) – 25. Vacík (Košťál, Pártl), 55. Cachnín (Musil), 65. Krejčí (Cachnín, Musil)

12:15, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 1. Janiurek (Černý), 24. Výrut (Suda), 35. Káninský (Ksandr, Mucha), 41. Mucha (Ksandr, Káninský), 57. Výrut – 31. Malenovský (Grauer, Štola)

13:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 8. Bernovský (Kočí, Bambula), 18. Bambula (Koubek), 47. Pindel (Bochnak, Revaj), 55. Dajčar (Pindel, Juhász)

13:30, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 5. Häring (Mrozek, Pavlík), 19. Mrozek (Brodek, Morávek), 24. Häring (Pavlík, Debnár), 37. Brodek (Morávek, Stodůlka), 48. Brodek (Pavlík) – 12. Voříšek (Kašpar, Jakubec), 39. Myška (Lichtag)

14:20, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 26. Cibuzar (Kovařík, Hrakholski), 36. Petřík (Tampier, Brož), 42. Schwartz – 5. Janoušek, 15. Šindelář (Harkabus, Čermák), 31. Janoušek, 31. Janoušek (Gottfried), 36. Harkabus, 39. Šindelář (Harkabus, Gottfried)

14:45, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 20. Apolenář (Pernický, Vašenka), 24. Ondračka (Babeliak, Hilšer), 33. Klímek (Babeliak, Zeman), 60. Hilšer (Babeliak, Klímek)

ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

12:00, konec

Branky a nahrávky: 9. M. Soukup (Hauser, Hodinář), 11. Šiler (Hauser, M. Soukup), 18. Marcel (Dáňa, D. Soukup), 31. Holý (Hauser, M. Soukup), 46. Hauser (D. Soukup) – 28. Brázda (Štíbr, Billa), 50. Hradil (Kaprál, Šilhavý), 60. Šilhavý (Hradil, Halík)

13:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 28. Šmajda (Rymon), 40. Zeman (Šmajda, Houdek), 44. Matas (Botoš, Príhoda), 62. Kupčo (Šmajda) – 2. Šimek, 20. Šimek (Budina, Beneš), 21. Budina (Šimek, Táborský)

Tipsport Liga (SR)

sk 15:00, konec

Branky a nahrávky: 35. Ventelä (Safaraleyev, T. Török), 42. Bdžoch (Giľák), 49. Giľák (T. Török) – 5. Mikyska (Špirko)

sk 15:30, konec

Branky a nahrávky: 13. Chovan (Haščák), 20. Chovan (Koch, Rapáč), 48. Haščák (Chovan), 53. Chovan (Haščák, Rapáč), 54. Skokan (Faith, Růžička) – 56. Bodó (Orban, Terbóćs)

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Mlynarovič (Hickmott, Hohmann), 10. Mlynarovič (Hohmann, Ihnačák), 10. Gabor (Róth), 11. Ďatelinka (Lamper, Nemčík), 11. Žiak (O. Giertl), 19. Hohmann (J. Brejčák, Hickmott), 25. Hickmott (Hohmann, Southorn), 39. Lamper (Ďatelinka, Gabor), 52. Kriška (Fafrák)

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 39. Ščurko (Podešva, Král), 41. Král (Ščurko), 47. Valent (Žilka) – 10. Trotter (McPherson, Betker), 15. Kelemen (Halama, Štrauch)

sk 17:15, konec

Branky a nahrávky: 4. Matej Paločko (Bjalončík, Larkin), 16. Ró. Huna (Matúš Paločko, Erving), 26. Takáč (Svitana, Zagrapan), 49. Dalhuisen (Réway, Handlovský), 53. Zagrapan (Chovan, Handlovský), 58. Svitana (Takáč), 60. Zagrapan (Svitana) – 18. Yellow Horn (Blackwater, Csányi), 30. Yellow Horn (Blackwater, Kollár), 33. Kubka (Lušňák), 43. Šiška (Buček), 54. Šiška (Buček)

Česká para hokejová liga

07:45, konec

Branky a nahrávky: 8. Kalegaris (Lisov, Panfilov), 15. Lisov (Kalegaris, Panfilov), 17. Panfilov (Lisov), 21. Panfilov (Lisov, Severin) – 44. Julina (Joppa)

11. ročník Š.L.A.H. Šroubek Cup 2019/2020

13:30, konec (18)

Branky a nahrávky: 8. Mach (Joza), 19. Toman (Janda), 20. Mach (Smolík), 26. Čuban (Reitmayer), 43. Reitmayer (Čuban) – 1. Henlajn (Polena), 14. Polena (Henlajn), 25. Voráček (Polena), 39. Henlajn (Polena)

15:10, konec (21)

Branky a nahrávky: 23. Burcal – 5. Rašek (Bohuslav), 6. Hromada (Semeník), 10. Rašek (Huspeka), 18. Semeník (Čejka), 36. Rašek (Václavovic), 42. Václavovic (Hnojský)

Univerzitní liga ledního hokeje

12:00, konec (17)

Branky a nahrávky: 8. Chlouba (Josefus, Kulich), 26. Suda, 45. Káník (Josefus, Chlouba), 46. Ujfaluši (Sekerka, Suda), 57. Sekerka – 19. Kovalski (Sysala), 25. Smrčka (TS), 57. Smrčka (Sysala, Kovalski)

1. liga žen

12:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Raselová (Plosová), 25. Hornická (Cejpová, Svatošová), 28. Raselová (Plosová), 38. Raselová (Plosová), 59. Hornická – 24. Hrdá, 40. Ajchlerová (Forejtová), 60. Hrdá (Forejtová)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Novotná (Hračová), 39. Hrubanová (Hračová, Mazánková), 46. Hračová (Hračová), 48. Mólerová (Hrubanová), 52. Hrbatová (Mólerová)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Rohanová (Gruntová, Legdanová), 47. Mašková (Pavelková, Gruntová), 55. Pavelková (Mašková, Šabatová), 60. Gruntová (Králová, Pavelková) – 45. Musilová (Malá, Machová)

2. liga žen

16:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Breite, 7. Breite (Steudtner), 14. Breite (Steudtner), 15. Breite (Mertinke, Nebel), 22. Breite, 29. Mertinke (Breite), 46. Breite (Petrementová), 46. Breite (Steudtner), 47. Breite (Nebel)

Krajská liga: Královehradecký kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Černý (Jebavý), 17. Hejna (Hlaváček, Šuvara), 18. Novák, 22. Pilný (Černý), 29. Štěpán (Šuvara, Hejna), 30. Nedbal (Eis), 34. Eis (Chára), 34. Jebavý (Černý), 36. Černý (Jebavý), 38. Novák (Černý), 43. Hejna (Hlaváček), 44. Chára (Kubišta, Zmítko), 48. Hlaváček (Štěpán, Hejna), 53. Kubišta (Nedbal) – 3. Borovec (Chmelík, Dufek), 47. Veselý (Krejcar)

17:00, po s.n.

Branky a nahrávky: 41. Petr (Maršík, Matouš), rozh. náj. Petr (TS) – 34. Srpek (Mervart)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 53. Smékal (Kozák) – 5. Řezníček (Vanát), 9. Macháň (Rojšl, Havrda), 15. Řezníček, 52. Řezníček (Prouza), 59. Řezníček

17:00, po s.n.

Branky a nahrávky: 9. Vejman (Mišinec, Šedivý), 23. Mertlík (Souček), rozh. náj. Hynek (TS) – 7. Wolf (Filip, Klemenc), 16. Zahradník (Klemenc, Bartoň)

Krajská liga: Liberecký kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Krejčík (Prokop), 18. Borovec (Žalud), 47. Kollman (Průšek), 50. Prokop (Žalud, Krejčík), 54. Sedmík (Borovec), 55. Prokop (Krejčík, Marček) – 35. Prokop (Damnitz), 48. Šváb (Rubeš, Žďánský), 53. Šoltés (Rubeš)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

16:15, konec

Branky a nahrávky: 5. Fiala (Vančo-Minařík), 37. Carbol (Golasovský, Urban), 42. Carbol (Urban, Golasovský), 44. Vančo-Minařík (Mičulka, Puzoň), 60. Niedoba (Indrst) – 13. Fejko (Kytka, Plánka), 46. Kasperlík (Procházka)

Krajská liga: Pardubický kraj

17:00, před zápasem

17:00, před zápasem

17:00, před zápasem

17:00, před zápasem

Krajská liga: Jihočeský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Řepa (Michalec), 24. Klíma (Ungr), 33. Krcho (Břečka), 36. Kutiš (Hakl), 43. Hakl (Michalec), 46. Lukeš (Klíma, Ungr), 48. Gallistl (Čížek, Klíma), 60. Krcho (Břečka) – 17. Kulík (Brož, Jelínek), 51. Brychta (Hubata, Brož), 53. Brychta (Dolejš)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Lazorišák (Popelka, Tržil), 25. Lazorišák (TS), 26. Brázda (Košťál) – 2. Píha (Pánek), 16. Hraňo (Pánek, Píha), 24. Píha (Hák), 57. Píha (Slabý, Zajíc)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Moudrý (Žlůva), 17. Moudrý (Žlůva), 22. Dvořák (Mavrenz), 25. Miler (Vácha, Hejda), 46. Miler (Mayer), 47. Moudrý (Bahula), 56. Matys (Janda, Holub) – 4. Trummer (Sitter, Švarc), 51. Trummer (Předota), 52. Schmidt (Paule), 58. Lang (Kovář)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Kratěna (Fekiáč), 15. Kratěna (Handl, Fekiáč), 31. Žajgla (Šimo, Čuřík), 35. Kratěna (Handl), 44. Čuřík (Žajgla, Šimo), 51. Kratěna (Vrána), 52. Čuřík (Navrátil, Šimo) – 25. Jílek (Hanzlík)

Krajská liga: Středočeský kraj

15:45, konec

Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Furch), 41. Mácha (Furch, Pavel), 46. Mácha (Matouš, Beneš), 55. Tobolič – 2. Kapoun, 5. Macek (Cicvárek, Janele), 28. Vernek (Kapoun, Šubrt), 30. Šubrt (Vernek), 31. Šípek (Stinka), 41. Macek (Havel), 45. Havel, 59. Lenc (Chvátal)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 54. Zemánek (Hrachovec) – 7. Krpata, 7. Křišťan (Janata, Kraučuk), 41. Pipek (Navrátil, Barbora), 49. Křišťan (Špelda), 50. Navrátil (Šulc)

Krajská liga: Ústecký kraj

18:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Kousek (Kunrt), 4. Salač (Kousek), 7. Růžek (Srb, Prokeš), 9. Salač (Kousek, Prokeš), 11. Rais (Dittrich, Szakal), 20. Srb (Kousek, Salač), 24. Prokeš (Jarý, Panocha), 31. Prokeš (Srb, Jarý), 48. Kousek (Salač), 49. Panocha, 55. Szakal (Dittrich, Růžek), 55. Szakal (Dittrich, Rais), 56. Kousek (Salač, Dalecký) – 1. Stoklásek (Limberg, Gombár), 6. Stoklásek (Krstev, Toman), 29. Tenkač (Stoklásek, Hrdlička), 45. Tenkač (Holan)

Krajská soutěž mužů Karlovarského kraje

19:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Petr (Vokoun, Račan), 21. Vokoun, 37. Vokoun (Černík, Jirka), 41. Račan – 4. Riedl (Strecker), 8. Riedl (Belka), 16. Riedl (Strecker), 19. Čábelka (Neupauer), 25. Čábelka (Šebek), 31. Riedl (Strecker), 36. Rybák (Strecker, Riedl), 41. Riedl (Strecker), 45. Strecker (Riedl)

Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje

10:45, konec

Branky a nahrávky: 44. Forejt (Komrska) – 3. Pejchar, 9. Blecha (Zimmermann, Pejchar), 13. Novotný, 22. Zimmermann (Smazal, Šimůnková), 23. Děkan, 29. Smazal (Hauer), 30. Pejchar, 36. Zimmermann (Blecha), 38. Pejchar (Novotný), 40. Zimmermann (Pejchar), 41. Pejchar (Smazal), 45. Pejchar (Zimmermann)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Pokorný (Červenka, Krňoul), 38. Plíhal (Červenka) – 7. Mandous (Posmyk, Bunda), 11. Mandous (Hajný, Ludvík), 21. Mandous (Hajný, Muchka), 22. Posmyk (Zikmundovský, Vostracký), 34. Ulč (Hobl, Mandous), 39. Vostracký (Zikmundovský, Šlauf), 41. Ulč (Mandous), 42. Hobl

12:30, konec

Branky a nahrávky: 15. Binder (Helus, Sposta), 32. Jícha (Jícha) – 8. Slemenský, 21. Opatrný, 26. Fichtl (Havlíček, Holzman), 29. Štefl (Hubka), 33. Slemenský, 35. Havlíček (Zíka)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Krippner (Hoffman), 29. Krippner (Blacký, Petržík), 38. Přibyl (Petržík) – 6. Míka (Bruml), 13. Mašek, 22. Šmíd (Plecitý), 30. Špiller (Mašek), 31. Míka (Bruml)

16:45, konec

Branky a nahrávky: 20. Stryczek (Bejm), 33. Bejm (Štich, Böhm), 42. Bejm (Zoubek), 43. Skála (Štich)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Petruška (Hošťálek), 4. Petruška (Hošťálek), 7. Petruška (Hošťálek), 11. Kořínek (Kotěšovec, Zahálka), 12. Petruška (Hošťálek, Pitel), 22. Pitel (Kořínek, Kotěšovec), 25. Pitel (Petruška), 30. Zahálka (Kotěšovec, Kořínek), 37. Kořínek (Kotěšovec), 38. Petruška (Kotěšovec), 44. Hošťálek (Petruška), 45. Kotěšovec (TS) – 13. Hrůza (Brůha), 15. Brabec (Janda), 28. Koukolík (Řapek, Peleška), 41. Beran (Peleška), 45. Peleška (Brabec)

20:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Živný (Kasl, Herink), 30. Slanec (Herink, Junek) – 14. Velich (Seknička)

Krajská soutěž mužů Středočeského kraje

18:45, konec

Branky a nahrávky: 7. Havlůj (Langr), 13. Havlůj (Stach, Havlůj), 27. Havlůj (Stach), 35. Havlůj (Havlůj) – 7. Sládek (Bogola, Kostka), 20. Sládek (Kostka), 21. Sládek (Bogola, Kostka), 24. Sládek (Ibl, Kostka), 58. Bogola, 60. Kostka (Bogola)

Liga juniorů

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Rambousek (Přeček, Švec), 27. Špacír (Jančar), 39. Přeček (Špacír), 50. Špacír (Macurák) – 13. Píchal, 28. Pokorný (Vyroubal, Píchal), 44. Píchal (Pokorný, Vyroubal), 46. Mrázek (Pokorný), 50. Černý (Fojt, Tábor)

10:15, před zápasem

11:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Hassani – 34. Světlík, 45. Kudlička (Peluha), 59. Světlík

11:15, konec

Branky a nahrávky: 13. Melč, 27. Šimáček (Darsa), 30. Petrus (Bulva, Pulda), 32. Bulva (Pulda), 41. Šimáček (Darsa), 52. Melč (Votoupal, Šťastný), 52. Karmazin (Kumpošt, Darsa), 56. Šimáček (Darsa) – 32. Dostál (Theissig, Hejňák), 37. Hejňák (Dostál, Hadžega), 41. Dostál (Hejňák), 45. Čermák (Novák)

11:30, konec

Branky a nahrávky: 28. Hodek (Leitner), 57. Uher (Dohnal, Žítek) – 32. Bartoníček (Smola, Čichovský), 35. Svoboda (Vaněk), 46. Damašek (Smola), 52. Smola (Bartoníček)

11:45, konec

Branky a nahrávky: 21. Burian (Úlovec, Svoboda) – 5. Klimeš (Matoušek, Kouba), 26. Klimeš (Kouba, Matoušek), 38. Kouba, 50. Brousek (Zelenka), 51. Kouba (Šimák), 58. Zelenka (Melichar)

12:30, konec

Branky a nahrávky: 25. Křeček (Čonka), 32. Tarant (Šíma), 34. Šíma (Tarant) – 3. Procházka (Foltýn), 3. Foltýn, 13. Halman (Kvapil), 29. Vetoshev (Ondráček), 30. Procházka (Vacek, Koštoval)

12:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Pospíšil (Müller), 12. Kytka (Pospíšil, Ošlejšek), 12. Müller (Pospíšil, Kousal), 19. Němec, 22. Pospíšil (Němec), 37. Pospíšil (Hrubeš, Ošlejšek), 40. Pospíšil (Hrubeš), 59. Pospíšil (Vodák) – 16. Janík, 21. Indrst (Konderla, Bulava), 22. Indrst (Bulava), 34. Zwrtek (Bulava, Indrst), 46. Konderla (Bulava, Indrst), 50. Indrst (Slezák)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Jarý (Druxa, Štěpánek), 17. Štěpánek (Vozár), 56. Vozár (Štěpánek, Druxa) – 34. Vrbka (Vokurka)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Arnold (Horák), 16. Kouřil (Lehký), 17. Arnold (Horák), 30. Arnold (Sitár), 32. Kouřil (Tenkrát), 40. Horák (Arnold), 44. Lehký (Kouřil), 51. Horák – 2. Mojžíš (Holuša, Holec), 15. Baier (Novák, Holec), 26. Baier (Psar), 56. Baier (Novák), 60. Baier (Smutný)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 34. Doležal (Kapal, Pechar), 46. Hradil (Doležal), 50. Doležal (Hradil) – 20. Koubský (Plíhal), 40. Zvěřina (Klazar), 44. Secký (Plíhal), 47. Plíhal (Hnilička), 60. Koubský

16:15, konec

Branky a nahrávky: 4. Makovička (Trnka, Vlk), 9. Kotačka (Spilka), 14. Spilka (Kotačka), 37. Vedral (Budín) – 56. Kolda (Cerman), 58. Šlaicher

16:45, po s.n.

Branky a nahrávky: 47. Machyna (Kassal, Korčmaroš), 58. Remeš (Pohanka, Šťastný), rozh. náj. Kassal (TS) – 12. Morawetz (Beran), 35. Beran (TS)

17:45, konec

Branky a nahrávky: 7. Plaček (Nedbalý, Dvořák) – 12. Dvořák, 28. Vrba (Kotlář), 31. Řeháček (Vrba, Lukáč), 38. Kloutvor (Langner), 39. Vrba (Kloutvor), 40. Vrba (Boček), 41. Langner (Dvořák, Kloutvor), 43. Dvořák (Kloutvor, Boček), 47. Dvořák (Langner)

Liga dorostu

09:30, po s.n.

Branky a nahrávky: 9. Karasinski (Zajac), 29. Malinowski (Pawlik), 50. Rudnicki (Menc, Mackowski), 60. Rudnicki (Mackowski) – 8. Koníček (Opravil), 11. Tomek (Jakeš), 20. Holinka (Šimášek, Tomek), 58. Holinka (Šišák, Opravil), 60. Jakeš (TS)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Hošek (Matoušek), 30. Čánecký (Šnajdr), 31. Šnajdr (Matoušek), 60. Šnajdr (Novák) – 20. Kadlec (Rožec), 30. Vácha (Rožec), 42. Rožec (Vácha), 54. Kadlec, 55. Hlaváček (Kadlec)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Velička (Siekierka, Hylský), 7. Siekierka, 9. Říhošek (Hykl), 15. Malicki (Holéczy), 27. Rýpar (Motyka, Maňásek), 29. Malicki (Říhošek), 40. Hykl (Malicki, Říhošek), 41. Malicki (Říhošek), 45. Malicki (Hykl), 51. Hykl (Adámek, Holéczy), 55. Malicki (Hykl) – 6. Shchipakin (Kudláček), 14. Kudláček, 37. Shchipakin (Stloukal), 39. Zatloukal (Kudláček), 54. Stloukal (Shchipakin)

10:15, konec

Branky a nahrávky: 2. Cee (Knébl), 7. Fišer (Havlíček), 12. Havlíček (Fišer), 15. Fišer (Havlíček, Várady), 28. Havlíček (Dědek) – 12. Boczan (Veroněk, Beránek), 25. Vaněk (Veselý, Pešek), 31. Kamenický (Pešek), 42. Pešek

10:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Matýs (Novotný, Havránek), 25. Novotný (Havránek), 27. Viktorin (Verner), 32. Hošpes (Novotný, Rudová), 33. Palán (Viktorin), 40. Hošpes (Novotný, Fiala), 53. Viktorin (Novotný, Rudová), 59. Palán – 4. Mlejnek (Knutson), 5. Rada, 10. Knutson (Perička), 35. Rada (Vaněk), 37. Rada (Knutson, Oborník), 47. Branda (Knutson)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Adámek, 54. Lipavský (Klement) – 5. Zachariáš (Lejdar, Gutsu), 26. Bon (Gutsu), 35. Hynek (Řezníček), 37. Gutsu (Lejdar), 41. Sochor (Lejdar)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 26. Kocián (Jirásek), 47. Petr (Pavelka), 53. Polej, 58. Kubeček (Petr) – 13. Hájek (Švagr), 27. Tomášek (Dušek)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 60. Němec (Galkin, Voska) – 20. Dohnal (Makovec, Kolací), 24. Svoboda, 56. Krch (Kolací, Dohnal)

11:15, konec

Branky a nahrávky: 18. Novotný (Hrdina) – 3. Babička (Váňa), 18. Vondrášek (From), 25. Mach (Váňa), 26. Novotný, 31. Kratochvíl (Mach), 32. Houžvička (Váňa), 38. Kratochvíl (Matoušů)

11:30, po s.n.

Branky a nahrávky: 1. Kubík (Hoffman), 15. Hrůša (Petretič), 29. Kubík (Brustmann), 60. Dvořák (TS) – 7. Šlechta (Bubanec), 36. Bubanec (Šlechta, Bubeliny), 48. Hofmann (Pastor, Ondrejka)

11:30, po s.n.

Branky a nahrávky: 5. Láska (Urban), 10. Láska (Kroupa, Novotný), 17. Urban (Svatošová, Matějka), 59. Sajdl (Láska), 60. Michalec (TS) – 16. Obešlo (Tomek), 18. Obešlo (Hypský, Jiroutek), 36. Tomek (Vik), 55. Vik (Hypský)

11:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Kříž (Kuba), 9. Kotačka (Štorek, Svoboda), 15. Kuba (Michalčuk), 24. Dolníček (Štorek, Kotačka), 34. Štorek (Dolníček), 41. Kotačka (Štorek, Dolníček), 45. Michalčuk (Kuba), 47. Dolníček (Kotačka, Štorek), 54. Kotačka (Dolníček), 60. Kotačka – 14. Witoš (Mimochodek), 60. Bezděk (Stašek)

12:15, konec

Branky a nahrávky: 30. Rykl (Hynek), 40. Starý (Rusín), 51. Mišovic (Hynek, Skrutek), 53. Rusín (Starý), 59. Černý (Hynek, Rykl), 60. Žižka (Jakab) – 34. Šedivý (Vacek)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 43. Svoboda (Petrík, Pater), 45. Jonák (Svoboda, Fořt), 49. Svoboda (Pater), 60. Petrík (Svoboda, Pater) – 10. Turhobr (Křemen), 17. Kosnar, 30. Melich (Havlíček, Turhobr), 37. Kosnar (Hrach), 42. Hlavatý (Hromádka), 56. Turhobr

13:00, konec

Branky a nahrávky: 33. Berka (Bezděk), 38. Martinec (Berka), 51. Frais (Fabík) – 12. Stáňa, 24. Miklas (Veřmířovský), 36. Kelnar (Dořičák), 57. Miklas (Dořičák), 60. Miklas (Dořičák)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Ochman, 55. Mendlík – 3. Cakl (Šleboda), 19. Hudeček (Cakl), 37. Hudeček, 49. Hudeček (Marek, Cakl)

14:00, po s.n.

Branky a nahrávky: 34. Šnajberk (Dobrov) – 15. Jirák (Šmahel), 60. Roule (TS)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Prokeš (Chudoba, Nádeníček), 47. Prokeš (Pásek) – 17. Macháč (Divoš), 45. Macháč (Janíček), 48. Janíček (Macháč, Sopek), 55. Macháč (Slovák), 58. Obadal, 59. Macháč (Janíček, Slovák)

14:30, konec

Branky a nahrávky: 11. Špaček (Beran, Bár), 19. Hauptvogel (Dostál, Minařík), 27. Král (Martínek), 34. Král (Minařík), 55. Dostál (Král), 55. Šoustek, 57. Hauptvogel (Král, Minařík), 60. Šoustek (Dostál, Špaček) – 27. Kratochvíl (Ryba, Čech), 50. Kratochvíl (Bořil, Ryba)

14:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Machovský (Elis, Doležal), 19. Sedlák (Machovský), 55. Doležal (Procházka) – 26. Kotyk (Vyhlídko), 43. Vyhlídko (Šíma), 46. Rydval (Šíma, Vyhlídko), 49. Vyhlídko

15:40, konec

Branky a nahrávky: 13. Pišinger (Kašák), 19. Farkaš (Vorlíček, Kašák), 29. Vondra (Albrecht) – 9. Dýcková (Rataj, Mareš), 18. Matoušek (Dvořák), 23. Štorc (Bruk), 23. Rataj (Pessr), 40. Dvořák (Matoušek)

16:15, konec

Branky a nahrávky: 4. Chudoba (Scafari), 23. Scafari (Šiller), 48. Hošek – 56. Wimmer (Rajskub)

16:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Urbánek (Martinů, Pokorný), 5. Netolický (Dostál), 9. Netolický (Starý), 13. Machura (Vinkler), 26. Dostál (Bělský), 33. Dostál, 40. Dostál (Bělský), 47. Bělský (Dostál), 58. Netolický (Bělský, Dostál) – 34. Peňáz (Hovorka), 38. Zelený (Koudelka), 60. Jiruška

Liga starších žáků ''B''

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

11:00, před zápasem

13:30, před zápasem

16:00, před zápasem

Liga mladších žáků ''D'

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:30, před zápasem

09:30, před zápasem

09:55, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:15, před zápasem

10:30, před zápasem

10:30, před zápasem

10:30, před zápasem

11:00, před zápasem

11:00, před zápasem

11:15, před zápasem

11:30, před zápasem

11:45, před zápasem

12:00, před zápasem

12:00, před zápasem

12:30, před zápasem

13:00, před zápasem

13:30, před zápasem

13:45, před zápasem

14:00, před zápasem

Soutěž 5. tříd Jihočeského kraje

11:45, konec

Branky a nahrávky: 25. Skalický (Čužna), 26. Bušek (Stöhr), 30. Voldřichová, 31. Tesař (Stöhr), 35. Čužna (Skalický), 53. Stöhr (Šebánek), 57. Voldřichová (Tesař), 58. Skalický (Čužna), 59. Stöhr (TS), 60. Ženíšek (Šebánek) – 2. Baťala, 2. Kořánek (Pisinger), 10. Dušek (TS), 14. Staněk (Mošovský), 15. Šímánek (TS), 23. Staněk (TS), 25. Baťala (Mošovský), 28. Kořánek (Miadok), 33. Kořánek (Mošovský), 35. Staněk (Pisinger), 36. Mošovský (Kořánek), 44. Kořánek, 48. Miadok, 53. Staněk (Klukáček), 54. Kodad (Kořánek), 59. Miadok (Staněk), 59. Kořánek (TS)

14:15, konec

Branky a nahrávky: 12. Tůma (Beke), 14. Lukšová, 28. Budín (Hofbauer), 38. Lukšová, 42. Lukšová (Tůma), 46. Riley (Bártů, Bereš) – 7. Kovářík (Antoš), 12. Voráček (Valvoda), 15. Voráček (Matyska), 17. Hodík (Voráček), 21. Valvoda (Hodík), 36. Hodík (Valvoda), 44. Voráček (Valvoda), 50. Voráček

Soutěž 5. tříd Karlovarského kraje

11:15, konec

12:15, po prodl.

13:30, po prodl.

Soutěž 5. tříd kraje Vysočina

09:30, konec

12:45, konec

Soutěž 5. tříd Královehradeckého kraje

09:00, před zápasem

09:00, konec

09:30, konec

10:00, před zápasem

10:15, po prodl.

10:40, konec

11:00, konec

11:15, konec

11:55, konec

12:00, konec

12:15, konec

13:00, konec

Soutěž 5. tříd Libereckého kraje

09:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Sisr, 5. Hladík (Zembol, Novák), 54. Mizera (Zembol), 57. Novák (Pěnička, Zembol), 59. Mizera – 6. Kulda, 12. Bleša (Kyzivát), 13. Kulda, 23. Bleša (Elis), 32. Kulda, 36. Kulda, 55. Elis

10:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Fadrhonc (Vávra), 14. Racek (Pleštil), 17. Hlubuček (Havlena), 26. Al-Dhaief, 28. Fadrhonc, 32. Vávra, 32. Salaba, 38. Al-Dhaief, 40. Vávra (Rašťák), 43. Fadrhonc, 46. Rašťák (Fadrhonc), 47. Pleštil (Racek), 57. Vávra (Havlena), 59. Racek (Fadrhonc) – 7. Čeněk (Piňevský), 24. Závěta (Piňevský), 33. Závěta, 37. Tůma (Lilko), 56. Závěta (Piňevský)

10:15, konec

Branky a nahrávky: 21. Komžík, 39. Novák, 49. Procházka (Novák), 53. Novák (Komžík), 56. Komžík (Vondrášek) – 6. Kubín (Randák), 23. Soumar (Feštr), 24. Kubín (Křeček), 27. Kubín (Soumar), 32. Randák, 39. Feštr (Dubeš), 47. Telyčko (Lamač), 49. Křeček (Lamač), 53. Randák

Soutěž 5. tříd Moravskoslezského kraje

10:15, konec

Branky a nahrávky: 29. Keprt (TS) – 5. Slezák, 21. Niesyt, 27. Hašek, 31. Hašek, 36. Slezák, 38. Bende, 45. Janeta, 47. Bende, 52. Niesyt, 52. Bende, 53. Hašek, 56. Slezák (TS)

10:45, konec

Branky a nahrávky: 27. Fleischmann (Řehák, Posád), 40. Hrynyšin (Hájek), 46. Hájek, 48. Hájek, 58. David (Chalupa) – 26. Kijonka, 34. Kijonka (Kocián)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Cymorek (Fizek), 11. Fizek (Cymorek), 22. Sedláček (Kytka), 23. Giercuszkiewicz (Wilk), 29. Giercuszkiewicz (Sedláček), 52. Sedláček (Komanec), 54. Pilch (Cymorek), 55. Fizek (Bojdová) – 14. Volný (TS), 53. Navrátil (Dostál), 58. Žižka (Dostál)

14:30, konec

Branky a nahrávky: 14. Häusler (Potěšil, Kaleta), 16. Kaleta (Potěšil) – 9. Mareš, 12. Burjetka, 18. Hrabina (Pavlík), 20. Mareš (Lasák), 23. Noworyta (Matiichuk), 27. Lasák, 29. Kubatík, 31. Pavlík (Burjetka), 37. Kozák, 38. Mareš, 46. Pavlík (TS), 47. Mareš (Burjetka), 52. Lasák, 54. Pavlík (Kubatík), 56. Mareš, 57. Novák (Mareš)

Soutěž 5. tříd Plzeňského kraje

11:00, před zápasem

Soutěž 5. tříd Středočeského kraje

10:15, konec

Branky a nahrávky: 1. Křesťan (Lojka), 6. Lojka, 12. Kotočikov (Bogachev), 13. Kastner, 20. Kotajný, 39. Lojka, 40. Kastner (Lojka), 52. Hotařík (Kastner), 55. Křesťan – 11. Melančin (Zeman), 15. Zeman (Rákos), 33. Melančin (Šišková), 53. Klempíř (Melančin), 53. Zeman, 56. Klempíř

10:30, konec

Branky a nahrávky: 23. Pinkas (Chramosta), 40. Klíma (Chramosta), 45. Popek (Sedlák) – 8. Mach, 12. Mach, 29. Cvrček, 50. Tesařík (Stuška), 52. Mach, 53. Mach

10:30, konec

Branky a nahrávky: 13. Čmerda, 23. Tureček, 26. Hrdina (Tureček), 31. Čmerda (Janda, Seifert), 31. Tureček (Beneš), 32. Hrdina (Tureček), 38. Beneš (Janda, Čmerda), 58. Hora, 59. Tureček – 2. Pavlis, 3. Šnobl, 7. Pavlis, 33. Žemlička (Pavlis), 45. Lukeš (Žemlička)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Pletka (Kučera), 11. Pletka, 19. Šindelářová (Vrbata), 20. Fadrhonc (Pletka), 20. Havlas (Fadrhonc), 26. Pletka (Vrbata, Zámyslický), 27. Pletka (Šindelářová), 30. Vrbata (Pletka), 32. Zámyslický (Horák), 36. Vrbata (Pletka), 39. Pletka (Šindelářová, Vrbata), 46. Vrbata (Pletka), 56. Šindelářová (Jirásko) – 14. Želivský, 15. Jalovecký, 38. Němec, 58. Jaeger

Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

09:00, před zápasem

11:30, konec

Branky a nahrávky: 28. Šedý (Zuna), 32. Růžička (Šedý), 35. Zikmund (Zuna), 43. Kalabiška, 54. Pavlas, 58. Šedý – 6. Dvořák (Kyncl), 15. Dvořák, 25. Zimerman (Šindelář), 33. Kyncl (Jäger), 41. Pátek (Zimerman), 42. Jäger (Šindelář), 45. Kyncl (Hagara), 54. Kyncl, 55. Kyncl (Jäger), 56. Zimerman (Sentenský)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Konvalinka, 23. Falis (Bohačik), 30. Konvalinka (Polášek), 36. Gombár, 40. Gombár, 43. Slabyhoud (Penk), 44. Gombár (Bohačik), 56. Gombár (Konvalinka) – 14. Holub (Slabý)

13:45, konec

Branky a nahrávky: 6. Černý (Hamouz), 16. Hodek (Novotný), 26. Hodek (Trunec), 26. Hamouz (Vysoký, Černý), 35. Pobl, 51. Pobl (Hamouz), 53. Burnus (Černý) – 4. Baudyš (Štrach), 7. Baudyš (Rubeš), 14. Kočí (Mácha, Hauptvogl), 29. Viedemann, 39. Štrach (Rubeš), 48. Rubeš (Viedemann), 48. Rubeš (Viedemann), 53. Mácha (Bolech), 55. Rubeš (TS), 56. Viedemann (Baudyš, Bolech), 57. Viedemann (Vohryzka, Holzknecht), 59. Viedemann

Soutěž 5. tříd Zlínského kraje

13:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Nedzynski (Krupa), 17. Drozd (Bláha), 19. Nedzynski (Spitzer), 20. Nedzynski, 20. Karola, 22. Šedlbauer, 23. Bláha (Machala), 24. Pončík (Šmigura, Nedzynski), 25. Šedlbauer (Koňařík), 25. Krupa, 36. Machala (Maliňák), 37. Nedzynski (Vyškovský), 46. Spitzer (Karola), 50. Karola (Bláha, Nedzynski), 57. Koňařík (Šedlbauer) – 5. Kaiser, 38. Kaiser