Třinec – Vítkovice 2:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Chmielewski (Marcinko, M. Stránský), 34. M. Doudera (Hrňa, M. Kovařčík) – 20. Mallet (Lakatoš, Trška), 38. Schleiss (Hruška, Štencel), 50. Dočekal (T. Kubalík, Štencel)
Litvínov – Mladá Boleslav 2:3
15:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 33. Mahbod (M. Hanzl, Jarůšek), 37. Trávníček (Jurčík, Janus) – 38. Šťastný (R. Zohorna), 60. R. Zohorna (Jeglič, Ševc), rozh. náj. J. Stránský
Liberec – Kladno 5:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Bulíř (Šmíd, Birner), 20. Birner (Šmíd, Bulíř), 37. L. Hudáček (Birner, Lenc), 39. L. Hudáček (Lenc, Knot), 49. Lenc (Bulíř, L. Hudáček) – 3. Machač (Barinka, Redlich), 12. Austin (Melka), 35. Stach (O'Donnell), 51. Redlich (Austin)
Sparta – K. Vary 6:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kudrna (Vitouch, Blain), 17. Dvořáček (Vitouch), 29. Buchtele (Forman, Pech), 30. Tomáš Dvořák (V. Růžička, Kudrna), 39. Dvořáček (Kudrna), 52. Sukeľ (V. Růžička, Rousek) – 20. Černoch (T. Mikúš), 36. Vondráček (Koblasa, Černoch), 40. Šafář (M. Rohan, Bednář)
Plzeň – Olomouc 3:0
16:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Vráblík (Rob, Gulaš), 27. Rob (Jánošík, Mertl), 37. Kantner (Přikryl, Pour)
Pardubice – Zlín 3:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. S. Zacharčuk (Tybor, J. Kolář), 20. Poulíček (Vondrka, J. Kolář), 52. Tybor (Vondrka, J. Kolář) – 24. Buchta (Okál, Kubiš), 37. Claireaux (Dufek)
Tampa – Philadelphia 5:3
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 4. Killorn (Shattenkirk, Sergačjov), 15. Paquette (T. Johnson, Maroon), 23. Verhaeghe (Hedman, Gourde), 53. B. Point (Stamkos, Kučerov), 60. Kučerov (Stamkos) – 29. Provorov (Giroux, Couturier), 56. J. van Riemsdyk (Niskanen, Sanheim), 57. Giroux (Provorov, Konecny)
Florida – Edmonton 1:4
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 49. Huberdeau (Ekblad, Barkov) – 16. A. Larsson (Nugent-Hopkins, Yamamoto), 41. Draisaitl (Yamamoto, Nugent-Hopkins), 59. Nurse, 60. Yamamoto (Draisaitl)
Minnesota – San Jose 0:2
23:18, konec
*Branky a nahrávky: 44. Gambrell (Burns, Suomela), 60. M. Karlsson (Goodrow, Vlasic)
Montreal – Dallas 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Armia (Domi, Lehkonen), 24. Weal (Suzuki, Chiarot), 27. Cousins (Mete) – 30. Janmark (Pavelski), 36. Seguin (J. Klingberg, Pavelski), 50. Comeau (Cogliano), 63. Seguin (J. Klingberg)
Ottawa – Toronto 2:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Co. Brown (Naměstnikov, Tierney), 50. Goloubef (Chabot, B. Tkachuk) – 5. Matthews (Hyman, Dermott), 22. Muzzin (Kerfoot, Liljegren), 32. W. Nylander (Tavares), 59. Marner (Matthews)
Colorado – Los Angeles 1:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Girard (Rantanen) – 15. Toffoli (Iafallo, J. Ryan), 60. Toffoli (Kopitar), 60. Toffoli (Kopitar, Iafallo)
Calgary – Chicago 4:8
04:00, konec
Branky a nahrávky: 3. S. Bennett (Dubé, Lucic), 13. S. Bennett (Dubé, Kylington), 31. E. Lindholm (J. Gaudreau, Kylington), 55. E. Lindholm (J. Gaudreau, M. Tkachuk) – 1. J. Toews (D. Kubalík, Koekkoek), 10. D. Kubalík (J. Toews, P. Kane), 25. Saad (P. Kane, E. Gustafsson), 26. A. Nylander, 38. DeBrincat (D. Strome, Dach), 39. A. Nylander (Highmore), 57. P. Kane (J. Toews), 59. Dach (Caggiula, C. Murphy)
Arizona – Washington 3:1
04:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Dvorak (Garland, Goligoski), 46. Kessel (Chychrun, Keller), 60. Crouse (Stepan, Chychrun) – 38. Hagelin (Boyd, Pánik)
Pittsburgh – Detroit 5:1
18:42, konec
Branky a nahrávky: 8. Hörnqvist (Lafferty, Agozzino), 15. Letang (Crosby, Hörnqvist), 23. Hörnqvist (Agozzino), 28. Crosby (M. Pettersson, Zucker), 32. Hörnqvist (B. Tanev, Blueger) – 6. Filppula (Bertuzzi)
NY Rangers – Boston 1:3
21:30, konec
Branky a nahrávky: 50. Zibanejad (Panarin, R. Strome) – 20. McAvoy, 39. Coyle, 60. Bergeron (Marchand)
Carolina – Edmonton 3:4
22:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. T. van Riemsdyk (Slavin, Aho), 26. Aho (Slavin), 55. Aho (Svečnikov, T. Teräväinen) – 7. Draisaitl (Khaira, Nurse), 35. Yamamoto (Draisaitl, Klefbom), 36. J. Archibald (Benson), 64. J. Archibald (Draisaitl)
Vancouver – Anaheim 1:5
23:15, konec
Branky a nahrávky: 31. E. Pettersson (Q. Hughes, B. Sutter) – 6. Henrique (N. Ritchie, Ja. Larsson), 13. D. Grant (Getzlaf, Fowler), 28. Henrique (Terry), 46. Steel (D. Shore), 54. Guhle (D. Grant)
Chrudim – Havlíčkův Brod 2:3
11:45, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 5. Cimburek (Pejzl), 39. Pejzl (Dubovčí, Hledík) – 25. Vacík (Košťál, Pártl), 55. Cachnín (Musil), 65. Krejčí (Cachnín, Musil)
Kobra – Žďár n/S 5:1
12:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Janiurek (Černý), 24. Výrut (Suda), 35. Káninský (Ksandr, Mucha), 41. Mucha (Ksandr, Káninský), 57. Výrut – 31. Malenovský (Grauer, Štola)
Přerov – Havířov 0:4
13:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 8. Bernovský (Kočí, Bambula), 18. Bambula (Koubek), 47. Pindel (Bochnak, Revaj), 55. Dajčar (Pindel, Juhász)
Poruba – Litomyšl 5:2
13:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 5. Häring (Mrozek, Pavlík), 19. Mrozek (Brodek, Morávek), 24. Häring (Pavlík, Debnár), 37. Brodek (Morávek, Stodůlka), 48. Brodek (Pavlík) – 12. Voříšek (Kašpar, Jakubec), 39. Myška (Lichtag)
Písek – Ústí n/L 3:6
14:20, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 26. Cibuzar (Kovařík, Hrakholski), 36. Petřík (Tampier, Brož), 42. Schwartz – 5. Janoušek, 15. Šindelář (Harkabus, Čermák), 31. Janoušek, 31. Janoušek (Gottfried), 36. Harkabus, 39. Šindelář (Harkabus, Gottfried)
Šumperk – Vsetín 0:4
14:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 20. Apolenář (Pernický, Vašenka), 24. Ondračka (Babeliak, Hilšer), 33. Klímek (Babeliak, Zeman), 60. Hilšer (Babeliak, Klímek)
Innsbruck – Znojmo 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Broda (Snuggerud, Lattner), 39. Lammers – 5. Luciani (Sova, Svoboda), 10. Svoboda (Burlon, Luciani), 35. Bowles (Luciani, Bořuta), 60. Bořuta
Michalovce – Trenčín 3:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Ventelä (Safaraleyev, T. Török), 42. Bdžoch (Giľák), 49. Giľák (T. Török) – 5. Mikyska (Špirko)
Košice – MAC Budapešť 5:1
15:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Chovan (Haščák), 20. Chovan (Koch, Rapáč), 48. Haščák (Chovan), 53. Chovan (Haščák, Rapáč), 54. Skokan (Faith, Růžička) – 56. Bodó (Orban, Terbóćs)
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 9:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Mlynarovič (Hickmott, Hohmann), 10. Mlynarovič (Hohmann, Ihnačák), 10. Gabor (Róth), 11. Ďatelinka (Lamper, Nemčík), 11. Žiak (O. Giertl), 19. Hohmann (J. Brejčák, Hickmott), 25. Hickmott (Hohmann, Southorn), 39. Lamper (Ďatelinka, Gabor), 52. Kriška (Fafrák)
Detva – Zvolen 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Ščurko (Podešva, Král), 41. Král (Ščurko), 47. Valent (Žilka) – 10. Trotter (McPherson, Betker), 15. Kelemen (Halama, Štrauch)
Poprad – Nitra 7:5
17:15, konec
Branky a nahrávky: 4. Matej Paločko (Bjalončík, Larkin), 16. Ró. Huna (Matúš Paločko, Erving), 26. Takáč (Svitana, Zagrapan), 49. Dalhuisen (Réway, Handlovský), 53. Zagrapan (Chovan, Handlovský), 58. Svitana (Takáč), 60. Zagrapan (Svitana) – 18. Yellow Horn (Blackwater, Csányi), 30. Yellow Horn (Blackwater, Kollár), 33. Kubka (Lušňák), 43. Šiška (Buček), 54. Šiška (Buček)
Studénka Sledge – Zlín sledge 4:1
07:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Kalegaris (Lisov, Panfilov), 15. Lisov (Kalegaris, Panfilov), 17. Panfilov (Lisov), 21. Panfilov (Lisov, Severin) – 44. Julina (Joppa)
Vačice – Tomahawk 5:4
13:30, konec (18)
Branky a nahrávky: 8. Mach (Joza), 19. Toman (Janda), 20. Mach (Smolík), 26. Čuban (Reitmayer), 43. Reitmayer (Čuban) – 1. Henlajn (Polena), 14. Polena (Henlajn), 25. Voráček (Polena), 39. Henlajn (Polena)
Tango Klatovy – Poběžovice 1:6
15:10, konec (21)
Branky a nahrávky: 23. Burcal – 5. Rašek (Bohuslav), 6. Hromada (Semeník), 10. Rašek (Huspeka), 18. Semeník (Čejka), 36. Rašek (Václavovic), 42. Václavovic (Hnojský)
Engineers Prague – BO Ostrava 5:3
12:00, konec (17)
Branky a nahrávky: 8. Chlouba (Josefus, Kulich), 26. Suda, 45. Káník (Josefus, Chlouba), 46. Ujfaluši (Sekerka, Suda), 57. Sekerka – 19. Kovalski (Sysala), 25. Smrčka (TS), 57. Smrčka (Sysala, Kovalski)
HC Lovosice – Jonsdorf 0:9
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Breite, 7. Breite (Steudtner), 14. Breite (Steudtner), 15. Breite (Mertinke, Nebel), 22. Breite, 29. Mertinke (Breite), 46. Breite (Petrementová), 46. Breite (Steudtner), 47. Breite (Nebel)
Nový Bydžov – N. Město n. M. 14:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Černý (Jebavý), 17. Hejna (Hlaváček, Šuvara), 18. Novák, 22. Pilný (Černý), 29. Štěpán (Šuvara, Hejna), 30. Nedbal (Eis), 34. Eis (Chára), 34. Jebavý (Černý), 36. Černý (Jebavý), 38. Novák (Černý), 43. Hejna (Hlaváček), 44. Chára (Kubišta, Zmítko), 48. Hlaváček (Štěpán, Hejna), 53. Kubišta (Nedbal) – 3. Borovec (Chmelík, Dufek), 47. Veselý (Krejcar)
Hronov – Opočno 2:1
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 41. Petr (Maršík, Matouš), rozh. náj. Petr (TS) – 34. Srpek (Mervart)
Trutnov – Náchod 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 53. Smékal (Kozák) – 5. Řezníček (Vanát), 9. Macháň (Rojšl, Havrda), 15. Řezníček, 52. Řezníček (Prouza), 59. Řezníček
Jaroměř – Třebechovice p. O. 0:5
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 9. Vejman (Mišinec, Šedivý), 23. Mertlík (Souček), rozh. náj. Hynek (TS) – 7. Wolf (Filip, Klemenc), 16. Zahradník (Klemenc, Bartoň)
Brimstones – Auta&Auta Cheb 4:9
19:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Petr (Vokoun, Račan), 21. Vokoun, 37. Vokoun (Černík, Jirka), 41. Račan – 4. Riedl (Strecker), 8. Riedl (Belka), 16. Riedl (Strecker), 19. Čábelka (Neupauer), 25. Čábelka (Šebek), 31. Riedl (Strecker), 36. Rybák (Strecker, Riedl), 41. Riedl (Strecker), 45. Strecker (Riedl)
HC Vimperk – Milevsko 10:17
11:45, konec
Branky a nahrávky: 25. Skalický (Čužna), 26. Bušek (Stöhr), 30. Voldřichová, 31. Tesař (Stöhr), 35. Čužna (Skalický), 53. Stöhr (Šebánek), 57. Voldřichová (Tesař), 58. Skalický (Čužna), 59. Stöhr (TS), 60. Ženíšek (Šebánek) – 2. Baťala, 2. Kořánek (Pisinger), 10. Dušek (TS), 14. Staněk (Mošovský), 15. Šímánek (TS), 23. Staněk (TS), 25. Baťala (Mošovský), 28. Kořánek (Miadok), 33. Kořánek (Mošovský), 35. Staněk (Pisinger), 36. Mošovský (Kořánek), 44. Kořánek, 48. Miadok, 53. Staněk (Klukáček), 54. Kodad (Kořánek), 59. Miadok (Staněk), 59. Kořánek (TS)
HC Střelci J. Hradec – Písek 6:8
14:15, konec
Branky a nahrávky: 12. Tůma (Beke), 14. Lukšová, 28. Budín (Hofbauer), 38. Lukšová, 42. Lukšová (Tůma), 46. Riley (Bártů, Bereš) – 7. Kovářík (Antoš), 12. Voráček (Valvoda), 15. Voráček (Matyska), 17. Hodík (Voráček), 21. Valvoda (Hodík), 36. Hodík (Valvoda), 44. Voráček (Valvoda), 50. Voráček
Sokolov – Stadion Cheb B 0:0
11:15, konec
Mar.Lázně – Stadion Cheb B 0:0
12:15, po prodl.
Sokolov – Mar.Lázně 0:0
13:30, po prodl.
Ledeč n. S. – Třebíč 0:0
09:30, konec
Pelhřimov – Žďár n/S 0:0
12:45, konec
Opočno – N. Město n. M. 0:0
09:00, konec
Rychnov nad Kněžnou – Mountfield HK 0:0
09:30, konec
HC Nová Paka – Jaroměř 0:0
10:15, po prodl.
Mountfield HK – Vrchlabí 0:0
10:40, konec
Mountfield HK – Nový Bydžov 0:0
11:00, konec
Jaroměř – HK Jičín 0:0
11:15, konec
Vrchlabí – Rychnov nad Kněžnou 0:0
11:55, konec
Nový Bydžov – Trutnov 0:0
12:00, konec
HK Jičín – HC Nová Paka 0:0
12:15, konec
Mountfield HK – Trutnov 0:0
13:00, konec
Lomnice n/P – Jablonec n/N 5:7
09:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Sisr, 5. Hladík (Zembol, Novák), 54. Mizera (Zembol), 57. Novák (Pěnička, Zembol), 59. Mizera – 6. Kulda, 12. Bleša (Kyzivát), 13. Kulda, 23. Bleša (Elis), 32. Kulda, 36. Kulda, 55. Elis
Bílí Tygři Liberec – Frýdlant 14:5
10:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Fadrhonc (Vávra), 14. Racek (Pleštil), 17. Hlubuček (Havlena), 26. Al-Dhaief, 28. Fadrhonc, 32. Vávra, 32. Salaba, 38. Al-Dhaief, 40. Vávra (Rašťák), 43. Fadrhonc, 46. Rašťák (Fadrhonc), 47. Pleštil (Racek), 57. Vávra (Havlena), 59. Racek (Fadrhonc) – 7. Čeněk (Piňevský), 24. Závěta (Piňevský), 33. Závěta, 37. Tůma (Lilko), 56. Závěta (Piňevský)
Č. Lípa – HC Turnov 5:9
10:15, konec
Branky a nahrávky: 21. Komžík, 39. Novák, 49. Procházka (Novák), 53. Novák (Komžík), 56. Komžík (Vondrášek) – 6. Kubín (Randák), 23. Soumar (Feštr), 24. Kubín (Křeček), 27. Kubín (Soumar), 32. Randák, 39. Feštr (Dubeš), 47. Telyčko (Lamač), 49. Křeček (Lamač), 53. Randák
Krnov mládež – Orlová 1:12
10:15, konec
Branky a nahrávky: 29. Keprt (TS) – 5. Slezák, 21. Niesyt, 27. Hašek, 31. Hašek, 36. Slezák, 38. Bende, 45. Janeta, 47. Bende, 52. Niesyt, 52. Bende, 53. Hašek, 56. Slezák (TS)
Nový Jičín – Kopřivnice 5:2
10:45, konec
Branky a nahrávky: 27. Fleischmann (Řehák, Posád), 40. Hrynyšin (Hájek), 46. Hájek, 48. Hájek, 58. David (Chalupa) – 26. Kijonka, 34. Kijonka (Kocián)
Třinec – Frýdek-M. "B" 8:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Cymorek (Fizek), 11. Fizek (Cymorek), 22. Sedláček (Kytka), 23. Giercuszkiewicz (Wilk), 29. Giercuszkiewicz (Sedláček), 52. Sedláček (Komanec), 54. Pilch (Cymorek), 55. Fizek (Bojdová) – 14. Volný (TS), 53. Navrátil (Dostál), 58. Žižka (Dostál)
Havířov – Vítkovice 2:16
14:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Häusler (Potěšil, Kaleta), 16. Kaleta (Potěšil) – 9. Mareš, 12. Burjetka, 18. Hrabina (Pavlík), 20. Mareš (Lasák), 23. Noworyta (Matiichuk), 27. Lasák, 29. Kubatík, 31. Pavlík (Burjetka), 37. Kozák, 38. Mareš, 46. Pavlík (TS), 47. Mareš (Burjetka), 52. Lasák, 54. Pavlík (Kubatík), 56. Mareš, 57. Novák (Mareš)
Berounští Medvědi – PZ Kladno 9:6
10:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Křesťan (Lojka), 6. Lojka, 12. Kotočikov (Bogachev), 13. Kastner, 20. Kotajný, 39. Lojka, 40. Kastner (Lojka), 52. Hotařík (Kastner), 55. Křesťan – 11. Melančin (Zeman), 15. Zeman (Rákos), 33. Melančin (Šišková), 53. Klempíř (Melančin), 53. Zeman, 56. Klempíř
Poděbrady – HC Nymburský Lev 3:6
10:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Pinkas (Chramosta), 40. Klíma (Chramosta), 45. Popek (Sedlák) – 8. Mach, 12. Mach, 29. Cvrček, 50. Tesařík (Stuška), 52. Mach, 53. Mach
Kralupy n. Vltavou – Rakovník 9:5
10:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Čmerda, 23. Tureček, 26. Hrdina (Tureček), 31. Čmerda (Janda, Seifert), 31. Tureček (Beneš), 32. Hrdina (Tureček), 38. Beneš (Janda, Čmerda), 58. Hora, 59. Tureček – 2. Pavlis, 3. Šnobl, 7. Pavlis, 33. Žemlička (Pavlis), 45. Lukeš (Žemlička)
Mladá Boleslav – Vlašim 13:4
14:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pletka (Kučera), 11. Pletka, 19. Šindelářová (Vrbata), 20. Fadrhonc (Pletka), 20. Havlas (Fadrhonc), 26. Pletka (Vrbata, Zámyslický), 27. Pletka (Šindelářová), 30. Vrbata (Pletka), 32. Zámyslický (Horák), 36. Vrbata (Pletka), 39. Pletka (Šindelářová, Vrbata), 46. Vrbata (Pletka), 56. Šindelářová (Jirásko) – 14. Želivský, 15. Jalovecký, 38. Němec, 58. Jaeger
Ústí n/L – Kadaň 6:10
11:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Šedý (Zuna), 32. Růžička (Šedý), 35. Zikmund (Zuna), 43. Kalabiška, 54. Pavlas, 58. Šedý – 6. Dvořák (Kyncl), 15. Dvořák, 25. Zimerman (Šindelář), 33. Kyncl (Jäger), 41. Pátek (Zimerman), 42. Jäger (Šindelář), 45. Kyncl (Hagara), 54. Kyncl, 55. Kyncl (Jäger), 56. Zimerman (Sentenský)
Chomutov – Mostečtí Lvi 8:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Konvalinka, 23. Falis (Bohačik), 30. Konvalinka (Polášek), 36. Gombár, 40. Gombár, 43. Slabyhoud (Penk), 44. Gombár (Bohačik), 56. Gombár (Konvalinka) – 14. Holub (Slabý)
Litoměřice – HC Litvínov 7:12
13:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Černý (Hamouz), 16. Hodek (Novotný), 26. Hodek (Trunec), 26. Hamouz (Vysoký, Černý), 35. Pobl, 51. Pobl (Hamouz), 53. Burnus (Černý) – 4. Baudyš (Štrach), 7. Baudyš (Rubeš), 14. Kočí (Mácha, Hauptvogl), 29. Viedemann, 39. Štrach (Rubeš), 48. Rubeš (Viedemann), 48. Rubeš (Viedemann), 53. Mácha (Bolech), 55. Rubeš (TS), 56. Viedemann (Baudyš, Bolech), 57. Viedemann (Vohryzka, Holzknecht), 59. Viedemann
Vsetín – Brumov 15:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Nedzynski (Krupa), 17. Drozd (Bláha), 19. Nedzynski (Spitzer), 20. Nedzynski, 20. Karola, 22. Šedlbauer, 23. Bláha (Machala), 24. Pončík (Šmigura, Nedzynski), 25. Šedlbauer (Koňařík), 25. Krupa, 36. Machala (Maliňák), 37. Nedzynski (Vyškovský), 46. Spitzer (Karola), 50. Karola (Bláha, Nedzynski), 57. Koňařík (Šedlbauer) – 5. Kaiser, 38. Kaiser