Kvalifikace na VC USA
*23:00, konec • Vítěz: M. Verstappen
VC USA
21:00, konec • Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Velká cena Emilia-Romagna - Moto3
11:00, konec • Vítěz: D. Foggia (ITA)
Velká cena Emilia Romagna - Moto2
12:20, konec • Vítěz: S. Lowes (GBR)
Velká cena Emilia Romagna - MotoGP
14:00, konec • Vítěz: M. Márquez (ESP)
Plzeň – Třinec 1:2
13:00, konec
Zlín – Kometa Brno 5:3
15:30, konec
K. Vary – Vítkovice 2:3
15:30, konec
Kladno – Motor ČB 4:3
16:00, konec
Liberec – Litvínov 3:0
16:00, konec
Pardubice – Mladá Boleslav 4:3
17:00, po prodl.
Olomouc – Sparta 4:3
17:20, po s.n. (3:1)
Minnesota – Anaheim 4:3
00:00, po prodl.
Winnipeg – Nashville 6:4
01:00, konec
Montreal – Detroit 6:1
01:00, konec
Tampa – Colorado 3:4
01:00, po s.n. (2:3)
New Jersey – Buffalo 2:1
01:00, po prodl.
Philadelphia – Florida 2:4
01:00, konec
Pittsburgh – Toronto 7:1
01:00, konec
Columbus – Carolina 1:5
01:08, konec
St. Louis – Los Angeles 7:3
02:00, konec
Arizona – NY Islanders 0:3
03:00, konec
Seattle – Vancouver 2:4
04:20, konec
Boston – San Jose 4:3
19:00, konec
Chabarovsk – Minsk 3:0
09:00, konec
Vladivostok – CSKA Moskva 1:2
09:00, konec
Novosibirsk – Čeljabinsk 2:0
12:30, konec
Barys – Čerepovec 1:5
13:00, konec
Ufa – Jaroslavl 4:3
13:30, po s.n. (2:1)
Jokerit – Riga 8:0
15:00, konec
N.Novgorod – Nižněkamsk 6:3
16:00, konec
Spartak Moskva – Kunlun 4:2
16:00, konec
Dynamo Moskva – Viťaz 2:5
18:00, konec
Prešov – Lipt. Mikuláš 4:3
17:00, po s.n. (3:2)
Poprad – Michalovce 2:3
17:00, konec
Trenčín – Nitra 3:2
17:00, konec
Spišská N. Ves – Banská Bystrica 1:2
18:00, po s.n. (2:3)
HC Slovan – Nové Zámky 3:0
18:00, konec
Košice – Zvolen 6:2
18:00, konec
Topoľčany – Pov. Bystrica 0:3
17:00, konec
SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 1:2
07:30, po s.n. (1:1)
SHK Mustangové – Karlovy Vary 2:3
15:30, po s.n. (0:3)
Kobra – Chrudim 5:4
12:00, po prodl.
Technika Brno – Warriors Brno 2:3
12:45, konec
Poruba 2011 – HK MD Šumperk 2:3
13:30, konec
Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod 1:8
16:30, konec
Písek – Ústí n/L 3:4
18:00, konec
Obří slalom mužů, 1. kolo, Sölden
10:00, konec • Vítěz: R. Leitinger (AUT) (1)
Obří slalom mužů, 2. kolo, Sölden
13:30, konec • Vítěz: M. Odermatt (2)
Grant Dawson - Ricky Glenn
00:01, konec • Remíza
Paulo Costa - Marvin Vettori
00:35, konec • Vítěz: Vettori
Hr. Králové – Teplice 3:0
16:00, konec
Č. Budějovice – Slavia 2:2
16:00, konec
Plzeň – Jablonec 5:0
16:00, konec
Sparta – Mladá Boleslav 1:0
19:00, konec
Táborsko – Prostějov 1:0
15:30, konec (12)
Brentford – Leicester 1:2
15:00, konec
West Ham – Tottenham 1:0
15:00, konec
Manchester Utd. – Liverpool 0:5
17:30, konec
Sevilla – Levante 5:3
14:00, konec (10)
Barcelona – Real Madrid 1:2
16:15, konec (10)
Real Betis – Rayo Vallecano 3:2
18:30, konec (10)
Atlético – Real Sociedad 2:2
21:00, konec (10)
Kolín nad Rýnem – Leverkusen 2:2
15:30, konec
Stuttgart – Union Berlín 1:1
17:30, konec
Bochum – Frankfurt 2:0
19:30, konec
Atalanta BC – Udinese 1:1
12:30, konec
Fiorentina – Cagliari 3:0
15:00, konec
Hellas Verona – Lazio 4:1
15:00, konec
AS Řím – Neapol 0:0
18:00, konec
Inter – Juventus 1:1
20:45, konec
Nice – Lyon 3:2
13:00, konec
Lens – Méty 4:1
15:00, konec
Lorient – Bordeaux 1:1
15:00, konec
Rennes – Štrasburk 1:0
15:00, konec
Remeš – Troyes 1:2
15:05, konec
Monaco – Montpellier 3:1
17:00, konec
Marseille – PSG 0:0
20:45, konec
Slovan Bratislava – L. Mikuláš 4:0
15:00, konec
Dunajská Streda – Michalovce 1:0
17:00, konec
Karlovy Vary – Benešov 3:2
10:30, konec
Hostouň – Příbram B 3:4
14:30, konec
Liberec B – Hr. Králové B 3:1
10:30, konec
Bohemians B – Přepeře 2:2
11:00, konec
Brozany – Dukla B 2:1
14:30, konec
Uničov – Hlučín 0:4
10:15, konec
Znojmo – Slovácko B 4:2
10:15, konec
Zlín B – Kroměříž 1:2
10:30, konec
Petržalka – KFC Komárno 2:2
10:30, konec
Zagłębie – Cracovia 1:1
15:00, konec (12)
Warta Poznaň – Stal M. 0:0
17:30, konec (12)
Piast Gliwice – Legia 4:1
20:00, konec (12)
Chodov – Black Angels 7:8
16:30, po prodl.
Mladá Boleslav – Česká Lípa 7:3
17:00, konec
Královské Vinohrady – Hattrick Brno 5:6
17:00, konec
Tatran – Vítkovice 4:6
17:00, konec
Ostrava – Bohemians 3:6
17:00, konec
Sparta – Otrokovice 5:4
18:00, po prodl.
Chrudim – FTZS Liberec 5:0
19:00, konec
Kadaň – Černý Dub 3:2
18:00, konec (5)
Dalmach Turnov – Boca Chotěboř 3:3
19:00, konec (5)
Oxyworld Baník Chomutov – Morgan Commando Teplice 9:2
19:00, konec (5)
SKUP Olomouc – Baník Ostrava 5:6
19:00, konec (3)