Plzeň – Sparta 2:1
17:00, konec
Vítkovice – Vsetín 0:2
16:00, konec (V)
Pardubice – Kobra 10:3
16:30, konec (S)
Kometa Brno – Třinec 6:3
17:00, konec (V)
Havířov – Olomouc 1:2
17:00, konec (V)
Mountfield HK – Slavia 3:2
17:15, po prodl. (S)
HC Litvínov – Třemošná 6:5
17:30, konec (Z)
Motor ČB – Sparta 1:2
17:45, po s.n. (0:1) (S)
Jihlava – Technika Brno 7:2
18:00, konec (S)
Havlíčkův Brod – Tábor 5:3
18:30, konec (S)
Poruba – Zlín 3:6
18:30, konec (V)
HK MD Šumperk – Přerov 2:3
19:15, konec (V)
Chabarovsk – Vladivostok 1:2
11:00, konec
Jokerit – Magnitogorsk 4:5
17:30, po prodl.
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 0:3
18:00, konec
CSKA Moskva – Ufa 2:3
18:30, konec
Petrohrad – Kunlun 7:0
18:30, konec
Viťaz – Spartak Moskva 2:5
18:30, konec
HC Slovan – Poprad 2:1
18:00, konec
Fenerbahce – Antverpy 2:2
18:45, konec (Sk. D)
Lazio – Marseille 0:0
18:45, konec (Sk. E)
Midtjylland – CZ Bělehrad 1:1
18:45, konec (Sk. F)
Ludogorec – Braga 0:1
18:45, konec (Sk. F)
Real Betis – Leverkusen 1:1
18:45, konec (Sk. G)
Rapid – Dinamo Záhřeb 2:1
18:45, konec (Sk. H)
Rangers – Brøndby 2:0
21:00, konec (Sk. A)
Sparta – Lyon 3:4
21:00, konec (Sk. A)
Eindhoven – Monaco 1:2
21:00, konec (Sk. B)
Sturm Graz – Real Sociedad 0:1
21:00, konec (Sk. B)
Neapol – Legia 3:0
21:00, konec (Sk. C)
Frankfurt – Olympiakos 3:1
21:00, konec (Sk. D)
Lok. Moskva – Galatasaray 0:1
21:00, konec (Sk. E)
West Ham – Genk 3:0
21:00, konec (Sk. H)
Helsinki – Maccabi Tel Aviv 0:5
16:30, konec (Sk. A)
Alaškert – Linz 0:3
18:45, konec (Sk. A)
Famagusta – Flora 2:2
18:45, konec (Sk. B)
Bodö/Glimt – AS Řím 6:1
18:45, konec (Sk. C)
Kodaň – PAOK 1:2
18:45, konec (Sk. F)
Feyenoord – Union Berlín 3:1
18:45, konec (Sk. E)
Karabach – Kajrat 2:1
18:45, konec (Sk. H)
Maccabi Haifa – Slavia 1:0
18:45, konec (Sk. E)
Mura – Rennes 1:2
18:45, konec (Sk. G)
Arnhem – Tottenham 1:0
18:45, konec (Sk. G)
Basilej – Omonia Nikósie 3:1
21:00, konec (Sk. H)
Kluž – Alkmaar 0:1
21:00, konec (Sk. D)
CSKA Sofia – Zorja Luhansk 0:1
21:00, konec (Sk. C)
Jablonec – Randers 2:2
21:00, konec (Sk. D)
Partizan Bělehrad – Gent 0:1
21:00, konec (Sk. B)
Slovan Bratislava – Lincoln 2:0
21:00, konec (Sk. F)
M. Vondroušová – L. Curenková 2:0
14:05, konec | 6:3, 6:3 (OF)
A. Arnaboldi – J. Forejtek 2:1
10:10, konec | 6:3, 3:6, 6:4 (OF)
M. Blinka – S. Kučera 0:3
18:07, konec | 4:11, 11:13, 9:11 (Liberec - Cheb 0:1)
M. Shouman – D. Reitšpies 1:3
18:37, konec | 3:11, 4:11, 11:6, 6:11 (Liberec - Cheb 0:2)
J. Seibert – A. Gavlas ml. 3:1
19:11, konec | 13:11, 5:11, 11:8, 11:8 (Liberec - Cheb 1:2)
M. Blinka – D. Reitšpies 0:3
19:43, konec | 5:11, 6:11, 4:11 (Liberec - Cheb 1:3)