Rusko – Finsko 5:2
15:30, konec (Sk. A)
Německo – Švédsko 3:5
15:30, konec (Sk. B)
Česko – Švýcarsko 3:0
19:00, konec (Sk. A)
Slovensko – USA 5:2
19:00, konec (Sk. B)
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy)
02:30, konec
C2 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži)
03:05, konec
K1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži)
03:21, konec
K2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy)
04:08, konec
Jezdecká všestrannost (týmy a jednotlivci)
10:00, konec • Vítězka: J. Krajewská (GER) (ome)
Celodenní program
08:30, konec
Nad 87 kg (ženy)
04:50, konec
Do 87 kg (ženy)
05:10, konec
Do 87 kg - finále (ženy)
09:05, konec • Vítěz: Č. Wang (CHN)
Nad 87 kg - finále (ženy)
13:05, konec • Vítězka: Wenwen Li (CHN)
Los play-off Ligy mistrů
12:00, konec
Los play-off Evropské ligy
13:00, konec
Los play-off Konferenční ligy
14:00, konec
Rychlopalná pistole 25 m - kvalifikace (muži)
01:30, konec
Malorážka 50 m, 3 pozice - kvalifikace (muži)
04:30, konec • Vítěz: S. Kamenskij (ROC)
Rychlopalná pistole 25 m - finále (muži)
07:30, konec • Vítěz: J. Quiquampoix (FRA)
Malorážka 50 m, 3 pozice - finále (muži)
09:50, konec • Vítěz: Č. Čang (CHN)
Čtyřhra – o medaile (ženy)
06:00, konec • Vítězky: Indonésie (ome)
Dvouhra – o medaile (muži)
13:00, konec • Vítěz finále: Viktor Axelsen (DEN) (ome)
Týmy (muži, ženy) - osmifinále
03:00, konec
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále
07:30, konec
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále
12:30, konec
Celodenní přehled
07:40, zrušeno
3m prkno - předkolo (muži)
08:00, konec
Kruhy (muži) - Finále
10:00, konec • Vítěz: Yang Liu (CHN)
Prostná (ženy) - Finále
10:57, konec • Vítězka: Jade Careyová (USA)
Přeskok (muži) - Finále
11:51, konec • Vítěz: Čä-hwan Sin (KOR)
Řecko-římský do 60 kg - opravy
04:00, konec
Řecko-římský do 130 kg - opravy
04:00, konec
Volný styl do 76 kg - opravy (ženy)
04:00, konec
Řecko-římský do 77 kg - OF a ČF
04:30, konec
Řecko-římský do 97 kg - OF a ČF
04:30, konec
Volný styl do 68 kg - OF a ČF (ženy)
04:30, konec
Řecko-římský do 77 kg - semifinále
11:15, konec
Řecko-římský do 97 kg - semifinále
11:45, konec
Volný styl do 68 kg - semifinále (ženy)
12:15, konec
Řecko-římský do 60 kg - finále
12:30, konec • Vítěz: L. Orta Sanchez (CUB)
Řecko-římský do 130 kg - finále
13:10, konec • Vítěz: M. Lopéz Nunez (CUB)
Volný styl do 76 kg - finále (ženy)
13:57, konec • Vítěz: A. Rotterová Fockenová (GER)
Německo – Argentina
02:30, konec • 0:3 (ČF)
Austrálie – Indie
05:00, konec • 0:1 (ČF)
Nizozemsko – Nový Zéland
11:30, konec • 3:0 (ČF)
Španělsko – Velká Británie
14:00, konec • 2:3 po s.n. (ČF)
Maďarsko – Itálie
03:00, konec • 5:5 (Sk. A)
Řecko – USA
04:30, konec • 14:5 (Sk. A)
Srbsko – Černá Hora
07:00, konec • 13:6 (Sk. B)
Španělsko – Chorvatsko
08:30, konec • 8:4 (Sk. B)
Japonsko – Jihoafrická republika
11:20, konec • 24:9 (Sk. A)
Austrálie – Kazachstán
12:50, konec • 15:7 (Sk. B)
Gdańsk – Wisła Pł. 1:0
18:00, konec (2)
M. Bouzková – A. Konjuhová 1:2
22:23, konec | 5:7, 6:3, 5:7 (1)
M. Vrbenský – M. Polmans 1:2
15:39, konec | 7:6 (5), 2:6, 5:7 (1)
A. Vukic – F. Horanský 0:2
15:46, konec | 2:6, 5:7
M. Janvier – L. Klein 0:2
17:02, konec | 3:6, 4:6
Srbsko – J. Korea 3:0
02:00, konec | 25:18, 25:17, 25:15 (Sk. A)
USA – Itálie 3:2
04:05, konec | 21:25, 25:16, 25:27, 25:16, 15:12 (Sk. B)
ROV – Turecko 2:3
07:20, konec | 25:21, 23:25, 23:25, 25:15, 10:15 (Sk. B)
Čína – Argentina 3:0
10:20, konec | 25:15, 25:22, 25:19 (Sk. B)
Japonsko – Domin. republika 1:3
12:40, konec | 10:25, 23:25, 25:19, 19:25 (Sk. A)
Brazílie – Keňa 3:0
15:05, konec | 25:10, 25:16, 25:8 (Sk. A)
J. Korea – Angola 31:31
02:00, konec (Sk. A)
Francie – Brazílie 29:22
04:00, konec (Sk. B)
Španělsko – ROC 31:34
07:15, konec (Sk. B)
Maďarsko – Švédsko 26:23
09:15, konec (Sk. B)
Nizozemsko – Č. Hora 30:29
12:30, konec (Sk. A)
Norsko – Japonsko 37:25
14:30, konec (Sk. A)
Nigérie – Japonsko 83:102
03:00, konec (Sk. B)
Francie – USA 82:93
06:40, konec (Sk. B)
Čína – Belgie 74:62
10:20, konec (Sk. C)
Austrálie – Portoriko 96:69
14:00, konec (Sk. C)
Izrael – Jižní Korea 1:11
05:00, konec (2)
USA – Japonsko 6:7
12:00, konec (2)
Hod kladivem - kvalifikace (muži)
02:00, konec
1500 m - rozběhy (ženy)
02:35, konec
Skok do dálky - finále (muži)
03:20, konec • Vítěz: M. Tentoglou (GRE)
200 m - rozběhy (ženy)
03:30, konec
100 m překážek - finále (ženy)
04:50, konec • Vítěz: J. Camachová-Quinnová (PUR)
Skok o tyči - kvalifikace (ženy)
12:20, konec
200 m - semifinále (ženy)
12:25, konec
Hod diskem - finále (ženy)
13:00, konec • Vítěz: V. Allmanová (USA)
400 m - semifinále (muži)
13:05, konec
400 m překážek - semifinále (ženy)
13:35, konec
3000 m překážek - finále (muži)
14:15, konec • Vítěz: El Bakkali (MAR)
5000 m - finále (ženy)
14:40, konec • Vítěz: S. Hassanová (NED)