Kvalifikace na VC Maďarska
15:00, konec • Vítěz: L. Hamilton (Mercedes)
Česko U19 – Slovensko U20 0:3
11:00, konec
Přerov – HK MD Šumperk 5:6
12:30, po prodl.
Česko – Slovensko 7:1
13:30, konec
Do 81 kg (muži)
04:50, konec • Vítěz: E. Qerimaj (ALB)
Do 96 kg (muži)
04:50, konec
Do 81 kg - finále (muži)
08:50, konec • Vítěz: S. Lyu (CHN)
Do 96 kg - finále (muži)
12:50, konec • Vítěz: Elbakh
Smíšené týmy - eliminace, ČF, opravy a SF
04:00, probíhá
Smíšené týmy - finále
10:00, konec • Vítěz: Francie
100m motýlek - finále (muži)
03:30, konec • Vítěz: C. Dressel (USA)
200m znak - finále (ženy)
03:37, konec • Vítěz: K. McKeownová (USA)
800m volný styl - finále (ženy)
03:46, konec • Vítěz: K. Ledecká (USA)
50m volný styl - semifinále (muži)
04:13, konec
50m volný styl - semifinále (ženy)
04:32, konec
4 x 100 m polohový závod (mix)
04:43, konec • Vítěz: Velká Británie
Trap - kvalifikace (smíšené týmy)
02:00, konec
Malorážka 50 m, 3 pozice - kvalifikace (ženy)
05:00, konec • Vítěz: J. Zykovová (ROC)
Trap - finále (smíšené týmy)
06:30, konec • Vítěz: Španělsko
Malorážka 50 m, 3 pozice - finále (ženy)
09:00, konec • Vítěz: N. Christenová (SUI)
Jednotlivci - osmifinále (muži)
02:30, konec
Jednotlivci - ČF, SF a F (muži)
07:45, konec • Vítěz: M. Gazoz (TUR)
Celodenní liveblog
02:00, konec (ome)
48 - 52 kg: Dopolední předkola (muži)
04:00, konec
57 - 63 kg: Dopolední předkola (muži)
05:03, konec
69 - 75 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy)
06:06, konec
54 - 57 kg: Dopolední semifinále (ženy)
06:39, konec
48 - 52 kg: Odpolední předkola (muži)
10:00, konec
57 - 63 kg: Odpolední předkola (muži)
11:03, konec
69 - 75 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy)
11:54, konec
54 - 57 kg: Odpolední semifinále (ženy)
12:27, konec
Freestyle (ženy)
03:10, konec • Vítěz: H. Robertsová (USA)
Freestyle (muži)
04:20, konec • Vítěz: L. Martin (AUS)
Celodenní přehled
05:05, konec
Šavle, družstva (ženy)
03:00, konec • Vítěz: ROC
Soutěž mužů
06:00, konec • Vítěz: I. Litvinovič (BLR)
Smíšená štafeta
00:30, konec • Vítěz: Velká Británie
O umístění a semifinále
02:00, konec
O umístění a finále Vítěz: Nový Zéland
09:30, konec
Čína - Nový Zéland
02:30, konec • 3:2 (Sk. B)
Japonsko - Španělsko
03:00, konec • 1:4 (Sk. B)
Argentina - Austrálie
04:45, konec • 0:2 (Sk. B)
Indie - Jižní Afrika
05:15, konec • 4:3 (Sk. A)
Německo - Nizozemsko
11:30, konec • 1:3 (Sk. A)
Irsko - Velká Británie
13:45, konec • 0:2 (Sk. A)
Černá Hora – Kazachstán
03:00, konec • 19:12 (Sk. B)
Austrálie – Španělsko
04:30, konec • 5:16 (Sk. B)
USA – Maďarsko
07:00, konec • 8:11 (Sk. A)
Chorvatsko – Srbsko
08:30, konec • 14:12 (Sk. B)
Itálie – Japonsko
11:20, konec • 16:8 (Sk. A)
Jihoafrická republika – Řecko
12:50, konec • 5:28 (Sk. A)
Mladá Boleslav – Jablonec 3:0
16:00, konec
Karviná – Hr. Králové 1:1
16:00, konec
Olomouc – Pardubice 3:2
16:00, konec
Liberec – Sparta 0:5
19:00, konec
Španělsko – Pobř. slonoviny 5:2
10:00, po prodl. (ČF)
Japonsko – Nový Zéland 0:0
11:00, po penal. (4:2) (ČF)
Brazílie – Egypt 1:0
12:00, konec (ČF)
Jižní Korea – Mexiko 3:6
13:00, konec (ČF)
Vyškov – Líšeň 1:1
10:15, konec (2)
Třinec – Dukla Praha 1:3
10:15, konec (2)
Příbram – Táborsko 0:2
17:00, konec (2)
Vsetín – Bílovec 0:1
10:30, konec (P)
Sokolov – Motorlet 1:2
10:15, konec
Vltavín – Písek 1:2
10:15, konec
Benešov – Králův Dvůr 0:0
10:15, odloženo
Rakovník – Plzeň B 0:0
10:15, konec
Domažlice – Vyšehrad 3:1
17:00, konec
Přepeře – Teplice B 3:3
17:00, konec
Ústí n/O – Bohemians B 1:0
17:00, konec
Velvary – Liberec B 2:0
17:00, konec
Živanice – Zbuzany 0:1
17:00, konec
Frýdek-Místek – Rosice 1:3
10:15, konec
Zlínsko – Hlučín 0:3
10:15, konec
Blansko – Vratimov 0:1
17:00, konec
Kroměříž – Znojmo 2:1
17:00, konec
KFC Komárno – Žilina B 1:1
17:00, konec
Púchov – Bardejov 1:1
17:00, konec
Skalica – B. Bystrica 0:0
18:00, konec
Stal M. – Piast Gliwice 0:2
15:00, konec (2)
Nieciecza – Wisla Krakov 2:2
17:30, konec (2)
Radomiak – Legia 3:1
20:00, konec (2)
B. Bencicová – M. Vondroušová 2:1
13:57, konec | 7:5, 2:6, 6:3 (Fin)
A. Ševčenko – J. Lehečka 0:2
14:08, konec | 4:6, 2:6 (SF)
Domin. republika – Keňa 3:0
02:00, konec | 25:19, 25:18, 25:10 (Sk. A)
USA – ROV 0:3
04:05, konec | 20:25, 12:25, 19:25 (Sk. B)
Argentina – Turecko 0:3
07:20, konec | 23:25, 20:25, 18:25 (Sk. B)
Srbsko – Brazílie 1:3
09:25, konec | 20:25, 16:25, 25:23, 19:25 (Sk. A)
Japonsko – J. Korea 2:3
12:40, konec | 19:25, 25:19, 22:25, 25:15, 14:16 (Sk. A)
Čína – Itálie 3:0
15:35, konec | 25:21, 25:19, 26:24 (Sk. B)
Krasilnikov, Stojanovskij – Perušič, Schweiner 2:1
09:00, konec | 19:21, 21:13, 15:8 (Sk. B)
Angola – Japonsko 28:25
02:00, konec (Sk. A)
Č. Hora – J. Korea 28:26
04:00, konec (Sk. A)
ROC – Francie 28:27
07:15, konec (Sk. B)
Brazílie – Švédsko 31:34
09:15, konec (Sk. B)
Maďarsko – Španělsko 29:25
12:30, konec (Sk. B)
Norsko – Nizozemsko 29:27
14:30, konec (Sk. A)
Írán – Francie 62:79
03:00, konec (Sk. A)
Itálie – Nigérie 80:71
06:40, konec (Sk. B)
Austrálie – Německo 89:76
10:20, konec (Sk. B)
USA – Česko 119:84
14:00, konec (Sk. A)
Česko – Turecko 60:59
19:30, konec (Sk. B)
Mexiko – Japonsko 4:7
05:00, konec (Sk. A)
Jižní Korea – USA 2:4
12:00, konec (Sk. B)
400 m překážek - rozběhy (ženy)
02:00, konec
Hod diskem - kvalifikace (ženy)
02:30, konec
Skok o tyči - kvalifikace (muži)
02:40, konec
800 m - rozběhy (muži)
02:50, konec
100 m překážek - rozběhy (ženy)
03:45, konec
100 m - předkolo (muži)
04:35, konec
Skok do dálky - kvalifikace (muži)
12:10, konec
100 m - semifinále (ženy)
12:15, konec
100 m - rozběhy (muži)
12:45, konec
Hod diskem - finále (muži)
13:15, konec • Vítěz: D. Stahl (SWE)
800 m - semifinále (ženy)
13:50, konec
Smíšené štafety 4 x 400 m - finále
14:35, konec • Vítěz: Polsko
100 m - finále (ženy)
14:50, konec • Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM)