Menu

Tenis »

OH - dvouhra ženy (tvrdý povrch)

07:35 , skreč Dijasová | 2:5; 0-0 (1)

08:38 , konec | 4:6, 6:3, 4:6 (1)

ATP Gstaad (antuka)

13:38 , konec | 3:6, 0:6 (SF)

Challenger Tampere (antuka)

12:34 , konec | 6:3, 6:0 (SF)

Další »

Olympijské hry

01:00 , konec

Olympijské hry - Judo

04:00 , konec

04:00 , konec

10:00 , konecVítěz: D. Krasniqiová (KOS)

10:38 , konecVítěz: N. Takato (JPN)

Olympijské hry - Veslování

01:00 , konec

01:30 , konec

02:00 , konec

02:10 , konec

02:20 , konec

02:50 , konec

03:20 , konec

03:50 , konec

04:20 , konec

04:40 , konec

05:00 , konec

05:20 , konec

Olympijské hry - Plavání

12:00 , konec

12:20 , konec

12:40 , konec

13:30 , konec

14:00 , konec

14:05 , konec

Olympijské hry - Jezdectví

10:00 , konec

Olympijské hry - Střelba

01:30 , konecVítězka: J. H. Duestadová (NOR)

03:45 , konecVítězka: Č. Jang (CHN)

06:00 , konecVítěz: Ch. Saurabh (IND)

08:30 , konecVítěz: J. Foroughi (IRI)

Olympijské hry - Silniční cyklistika

04:00 , konecVítěz: R. Carapaz (ECU)

Olympijské hry - Lukostřelba

02:30 , konec

07:15 , konecVítěz: Jižní Korea

Olympijské hry - Badminton

02:00 , konec

Olympijské hry - Stolní tenis

04:15 , konec

07:15 , konec

12:30 , konec

Olympijské hry - Box

04:00 , konec

Olympijské hry - Sportovní gymnastika

03:00 , konec

Olympijské hry - Šerm

02:00 , konecVítěz: Sun I-wen (CHN)

02:30 , konecVítěz: Áron Szilágyi (HUN)

Olympijské hry - Taekwondo

03:00 , konec

03:28 , konec

12:00 , konecVítěz: P. Wongpattanakit (THA)

12:15 , konecVítěz: Vito Dell'Aguila (ITA)

Olympijské hry - Vzpírání

02:50 , konec

07:00 , konecVítězka: Č. Chou (CHN)

Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)

02:30 , konec3:5 (Sk. A)

03:00 , konec2:3 (Sk. A)

04:45 , konec1:3 (Sk. B)

05:15 , konec1:1 (Sk. A)

11:30 , konec3:1 (Sk. B)

12:00 , konec1:7 (Sk. B)

Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)

13:45 , konec5:1 (Sk. A)

14:15 , konec2:0 (Sk. A)

Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)

07:05 , konec4:25 (Sk. B)

08:30 , konec5:8 (Sk. A)

11:20 , konec4:29 (Sk. A)

12:50 , konec17:18 (Sk. B)

Hokej

02:20 , konec1. Owen Power (BUF)

Oktagon MMA

sk 21:30 , konecVíťazka: Bledá

22:36 , konecVítěz: Petrášek

23:07 , konecVítěz: Szabová

23:41 , konecVítěz: Juráček

OH - 3×3 Basketbal

03:15 , konec

Hokej »

Fotbal »

Olympijské hry - ženy

09:30 , konec (Sk. E)

10:00 , konec (Sk. F)

10:30 , konec (Sk. G)

12:30 , konec (Sk. E)

13:00 , konec (Sk. F)

13:30 , konec (Sk. G)

FORTUNA:LIGA

16:00 , konec

16:00 , konec

16:00 , konec

19:00 , konec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

10:15 , konec (1)

10:15 , konec (1)

17:00 , konec (1)

17:00 , konec (1)

17:00 , konec (1)

17:00 , konec (1)

Slovenská Fortuna liga

18:00 , konec

18:00 , konec

MOL Cup

11:00 , konec (P)

15:00 , konec (P)

17:00 , konec (P)

17:00 , po prodl. (P)

17:00 , konec (P)

17:00 , konec (P)

17:00 , konec (P)

17:00 , po prodl. (P)

17:00 , konec (P)

17:30 , konec (P)

18:00 , po prodl. (P)

Slovenská 2. liga

sk 17:00 , konec

sk 17:00 , konec

sk 17:00 , konec

Polská Ekstraklasa

15:00 , konec (1)

17:30 , konec (1)

20:00 , konec (1)

Další »

Volejbal »

Olympijské hry - muži

02:05 , konec | 26:28, 18:25, 25:21, 25:18, 15:11 (Sk. A)

05:00 , konec | 25:22, 25:20, 25:15 (Sk. B)

07:20 , konec | 21:25, 25:23, 25:17, 25:21 (Sk. B)

10:05 , konec | 25:21, 25:20, 25:15 (Sk. A)

12:40 , konec | 25:18, 22:25, 22:25, 25:22, 21:23 (Sk. A)

16:00 , konec | 25:18, 25:18, 25:22 (Sk. B)

Olympijské hry - Plážový volejbal - ženy

02:00 , skreč Hermannová, Sluková | 0:0 (Sk. F)

Softball »

ME juniorek

17:30 , konec (Fin)

Olympijské hry - ženy

03:00 , konec (SKU)

07:30 , konec (SKU)

13:00 , konec (SKU)

Házená »

Olympijské hry - muži

02:00 , konec (Sk. A)

04:00 , konec (Sk. A)

07:15 , konec (Sk. B)

09:15 , konec (Sk. A)

12:30 , konec (Sk. B)

14:30 , konec (Sk. B)

Basketbal »

European Challengers U20 - muži

17:30 , konec (Sk. A)