Plzeň – Mountfield HK 5:3
17:00, konec
Zlín – Liberec 2:3
17:00, po s.n. (2:3)
Motor ČB – Litvínov 3:4
17:30, konec
Mladá Boleslav – Třinec 3:2
17:30, konec
Vítkovice – Olomouc 2:1
17:30, konec
Kometa Brno – Sparta 2:4
18:00, konec
Boston – Philadelphia 5:4
01:00, po s.n. (1:0)
NY Islanders – New Jersey 4:1
01:00, konec
Columbus – Tampa 2:3
01:00, po prodl.
Ottawa – Winnipeg 1:4
01:00, konec
Vancouver – Montreal 3:7
03:30, konec
Los Angeles – Colorado 4:2
04:00, konec
Lipt. Mikuláš – Trenčín 3:4
17:00, konec
Poprad – Nové Zámky 6:4
18:00, konec
Miskolc – Michalovce 0:4
18:00, konec
Detva – Banská Bystrica 1:2
18:00, po prodl.
Košice – HC Slovan 0:1
18:00, konec
Zvolen – Nitra 6:1
18:00, konec
Vlci Žilina – Humenné 6:1
16:00, konec
Spišská N. Ves – Martin 6:3
17:00, konec
Levice – Pov. Bystrica 4:2
17:00, konec
Dubnica – Trnava 5:1
18:00, konec
Skalica – Topoľčany 3:0
18:00, konec
Individuální závod mužů, 20 km, Anterselva
13:15, konec • Vítěz: A. Loginov (RUS)
Sjezd mužů, Kitzbühel
11:30, konec • Vítěz: B. Feuz (SUI)
Sjezd žen, Crans Montana
13:15, konec • Vítězka: S. Goggiová (ITA)
Brno – Liberec 0:3
18:00, konec
Chorley – Wolverhampton 0:1
20:45, konec (4)
Levante – Valladolid 2:2
21:00, konec (20)
Mönchengladbach – Dortmund 4:2
20:30, konec
Benevento – Turín 2:2
20:45, konec
PSG – Montpellier 4:0
21:00, konec
Královské Vinohrady – Bohemians 5:14
20:00, konec
Maroko – J. Korea 32:25
15:30, konec
Švýcarsko – Portugalsko 29:33
15:30, konec
Severní Makedonie – Rusko 20:32
15:30, konec
Island – Francie 26:28
18:00, konec
Rakousko – Chile 33:31
18:00, konec
Egypt – Bělorusko 35:26
18:00, konec
Norsko – Alžírsko 36:23
20:30, konec
Slovinsko – Švédsko 28:28
20:30, konec
ZVVZ USK Praha – Arka Gdyně 80:67
19:00, konec (Sk. B)
KP Tany Brno – Elazığ İl Özel İdarespor 61:73
18:00, konec (Sk. D)
Helas Brno – Slavia 1:6
19:30, konec
Interobal Plzeň – Chrudim 0:0
20:00, odloženo
Sparta – Olympik Mělník 9:4
20:00, konec
Česká Lípa – Svarog Teplice 1:4
20:30, konec (16)
Wizards Praha – Černý Dub 0:0
19:30, odloženo (16)
Boca Chotěboř – Jablonec n/N 0:0
20:30, odloženo (16)
Gamaspol Jeseník – Dolní Loučky 0:0
20:00, odloženo (12)
Vysoké Mýto – Hodonín 0:0
20:00, odloženo (12)