Individuální závod mužů, 20 km, Kontiolahti
11:00, konec • Vítěz: S. Laegreid (NOR)
Individuální závod žen, 15 km, Kontiolahti
14:20, konec • Vítěz: D. Wiererová (ITA)
Muži HS142, Ruka
16:30, konec • Vítěz: M. Eisenbichler (GER)
Karel Sedláček - Madars Razma 6:5
14:26, konec (2)
Karel Sedláček - Mervyn King 5:10
21:55, konec (3)
Ženy 10 km klasicky, Ruka
09:40, konec • Vítěz: T. Johaugová (NOR)
Muži 15 km klasicky, Ruka
12:45, konec • Vítěz: J. Klæbo (NOR)
Skoky mužů HS142, Ruka
11:15, konec • Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Běh mužů 10 km, Ruka
16:00, konec • Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Kvalifikace VC Bahrajnu
15:00, konec • Pole position: L. Hamilton (GBR/Mercedes)
Plzeň – Vítkovice 6:3
15:15, konec
Havířov – Litoměřice 6:3
16:00, konec
Poruba 2011 – Kolín 4:3
16:00, konec
Přerov – Ústí n/L 4:0
16:00, konec
Vrchlabí – Jihlava 4:2
17:00, konec
Třebíč – Vsetín 3:0
17:30, konec
Ufa – Petrohrad 2:3
12:30, po s.n. (1:2)
Jekatěrinburg – CSKA Moskva 1:5
13:00, konec
Dynamo Moskva – Chabarovsk 3:2
15:00, konec
Soči – Riga 3:2
15:00, konec
Viťaz – Jokerit 4:3
15:30, po s.n. (3:2)
Příbram – Mladá Boleslav 2:1
14:00, konec
Karviná – Zlín 0:2
16:00, konec
Slovácko – Opava 3:1
16:00, konec
Č. Budějovice – Plzeň 0:0
18:30, konec
Ústí n. L. – Třinec 0:1
13:30, konec (10)
Jihlava – Varnsdorf 0:1
13:30, konec (10)
Žižkov – Dukla Praha 0:2
13:30, konec (10)
Chrudim – Blansko 1:0
13:30, konec (10)
Táborsko – Líšeň 0:1
13:30, konec (10)
Vyšehrad – Vlašim 1:2
13:30, konec (10)
Hr. Králové – Prostějov 0:1
13:30, konec (10)
Brighton – Liverpool 1:1
13:30, konec
Manchester City – Burnley 5:0
16:00, konec
Everton – Leeds 0:1
18:30, konec
West Brom – Sheffield Utd. 1:0
21:00, konec
Elche – Cádiz 1:1
14:00, konec (11)
Valencia – Atlético 0:1
16:15, konec (11)
Huesca – Sevilla 0:1
18:30, konec (11)
Real Madrid – Alavés 1:2
21:00, konec (11)
Augsburg – Freiburg 1:1
15:30, konec
Dortmund – Kolín nad Rýnem 1:2
15:30, konec
RB Lipsko – Bielefeld 2:1
15:30, konec
Stuttgart – Bayern 1:3
15:30, konec
Union Berlín – Frankfurt 3:3
15:30, konec
Mönchengladbach – Schalke 4:1
18:30, konec
Sassuolo – Inter 0:3
15:00, konec
Benevento – Juventus 1:1
18:00, konec
Atalanta BC – Hellas Verona 0:2
20:45, konec
Zlaté Moravce – Michalovce 0:0
14:00, konec
Ružomberok – Nitra 3:0
14:00, konec
Žilina – Pohronie 2:1
14:00, konec
Trnava – Dunajská Streda 0:2
16:15, konec
Púchov – Poprad 0:1
12:30, konec
FC Košice – Podbrezová 1:0
12:30, konec
Bardejov – Skalica 1:1
12:30, konec
KFC Komárno – Dubnica 0:1
12:30, konec
Stal M. – Jagiellonia 3:1
15:00, konec (11)
Podbeskidzie – Śląsk 0:2
17:30, konec (11)
Wisla Krakov – Zagłębie 1:2
20:00, konec (11)
Sparta – Hattrick Brno 5:4
15:00, konec
Královské Vinohrady – Black Angels 5:6
16:00, konec
Střešovice – Ostrava 11:3
17:00, konec
Otrokovice – Liberec 5:6
17:00, po prodl.
Bohemians – Česká Lípa 15:6
19:30, konec
Hranice – Plzeň 24:24
10:00, konec
SHC Maloměřice – Dukla 25:39
16:00, konec
Kopřivnice – Frýdek-M. 31:31
18:00, konec
Zubří – Královo Pole 19:20
18:00, konec
Jičín – Karviná 18:29
18:00, konec
Chrudim – Akaa Futsal 2:1
19:00, konec
Mladá Boleslav – Oxyworld Baník Chomutov 0:0
20:30, odloženo (10)