Menu

Další »

Giro d’Italia

12:35, konecVítěz: F. Ganna (IGD)

Sjezdové lyžování

10:00, konecVítěz: M. Bassinová (ITA) (1)

13:00, konecVítěz: M. Bassinová (ITA) (1)

Oktagon MMA

19:19, konecVítěz: M. Kuzník (TKO)

19:50, konecVítěz: A. Kalašník (KO)

20:17, konecVítěz: M. Strzelczyk (submise)

20:45, konecVítěz: K. Vémola (submise)

21:25, konecVítěz: D. Kozma (na body)

Fotbal »

Anglická Premier League

13:30, konec

16:00, konec

18:30, konec

21:00, konec

Španělská LaLiga

13:00, konec (6)

16:00, konec (6)

18:30, konec (6)

21:00, konec (6)

Německá Bundesliga

15:30, konec

15:30, konec

15:30, konec

15:30, konec

15:30, konec

18:30, konec

20:30, konec

Italská Serie A

15:00, konec

18:00, konec

18:00, konec

20:45, konec

Francouzská Ligue 1 Uber Eats

17:00, konec

21:00, konec

Slovenská Fortuna liga

17:00, konec

17:00, konec

17:00, konec

17:00, konec

17:00, konec

FORTUNA:LIGA

16:30, odloženo

16:30, odloženo

16:30, odloženo

19:00, odloženo

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

15:30, odloženo (7)

15:30, odloženo (7)

15:30, odloženo (7)

15:45, odloženo (7)

Česká fotbalová liga (A)

10:15, odloženo

10:15, odloženo

10:15, odloženo

10:30, odloženo

10:30, odloženo

Česká fotbalová liga (B)

10:15, odloženo

14:30, odloženo

14:30, odloženo

Moravskoslezská fotbalová liga

10:15, odloženo

14:30, odloženo

14:30, odloženo

14:30, odloženo

18:00, odloženo

Celostátní liga staršího dorostu

10:30, odloženo (9)

10:30, odloženo (9)

11:00, odloženo (9)

11:00, odloženo (9)

11:00, odloženo (9)

11:45, odloženo (9)

12:00, odloženo (9)

12:30, odloženo (9)

Celostátní liga mladšího dorostu

12:45, odloženo (9)

12:45, odloženo (9)

13:15, odloženo (9)

13:15, odloženo (9)

13:15, odloženo (9)

14:00, odloženo (9)

14:15, odloženo (9)

14:45, odloženo (9)

Polská Ekstraklasa

15:00, konec (7)

17:30, konec (7)

20:00, konec (7)

Další »

Hokej »

KHL

12:30, konec

16:00, odloženo

16:00, konec

Chance Liga

16:00, odloženo

17:00, odloženo

17:00, odloženo

17:00, odloženo

17:00, odloženo

17:00, odloženo

17:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

2. liga skupina Sever (ČR)

17:30, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

2. liga skupina Jih (ČR)

17:30, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

2. liga skupina Východ (ČR)

18:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

Juniorská liga akademií

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

12:00, odloženo

16:00, odloženo

Extraliga dorostu

17:00, odloženo (V)

17:00, odloženo (V)

17:00, odloženo (V)

17:00, odloženo (V)

17:00, odloženo (V)

17:00, odloženo (Z)

17:00, odloženo (Z)

17:00, odloženo (Z)

17:00, odloženo (Z)

17:00, odloženo (S)

17:00, odloženo (S)

17:00, odloženo (S)

17:00, odloženo (S)

17:00, odloženo (S)

Florbal »

Euro Floorball Tour (muži)

13:00, zrušeno

Euro Floorball Tour (junioři)

10:00, zrušeno

Házená »

STRABAG RAIL Extraliga mužů

11:30, odloženo

16:30, odloženo

18:00, odloženo

MOL liga žen

18:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

18:00, odloženo

Další »

Futsal »

1. FUTSAL liga

20:00, odloženo

2. liga, skupina Západ

20:00, odloženo (4)

20:00, odloženo (4)

20:00, odloženo (4)

20:00, odloženo (4)

20:00, odloženo (4)