Zlín – Litvínov 4:3
17:30, po prodl.
Vítkovice – Mladá Boleslav 2:3
17:30, po s.n. (0:1)
K. Vary – Mountfield HK 4:3
17:30, po s.n. (2:0)
Kometa Brno – Liberec 3:2
18:00, konec
Pardubice – Plzeň 3:1
18:00, konec
Olomouc – Třinec 1:2
18:00, konec
Montreal – NY Rangers 2:5
01:00, konec
Tampa – Chicago 2:5
01:00, konec
Florida – Toronto 3:5
01:00, konec
Boston – Dallas 4:3
01:30, konec
Detroit – Minnesota 1:7
01:30, konec
Ottawa – Vancouver 5:2
01:40, konec
Winnipeg – Washington 3:0
02:00, konec
St. Louis – NY Islanders 3:2
02:10, po prodl.
Nashville – Calgary 4:3
02:10, po prodl.
San Jose – New Jersey 3:2
04:30, po prodl.
Litomyšl – Havířov 1:4
17:00, konec (Sk. B)
Vsetín – Warriors Brno 6:3
17:45, konec (Sk. B)
Šumperk – Přerov 3:0
18:45, konec (Sk. B)
Písek – Kobra 1:3
18:45, konec (Sk. A)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 5:4
19:00, konec (Sk. A)
Košice – Banská Bystrica 2:3
18:00, konec (Sk. A)
Poprad – Zvolen 2:4
18:00, konec (Sk. A)
Nitra – Detva 5:1
18:00, konec (Sk. B)
HC Slovan – Trenčín 1:4
18:30, konec (Sk. A)
Miskolc – Michalovce 2:1
18:30, po s.n. (3:2) (Sk. B)
MAC Budapešť – Nové Zámky 1:3
19:00, konec (Sk. B)
Spišská N. Ves – Martin 3:2
17:30, konec (Sk. A)
Trnava – Levice 3:4
17:30, konec (Sk. B)
Topoľčany – Dubnica 4:6
18:00, konec (Sk. A)
Žilina – Pov. Bystrica 5:3
18:00, konec (Sk. B)
Bratislava Capitals – Skalica 2:4
18:45, konec (Sk. A)
Losování osmifinále Evropské ligy
13:00, konec
Kombinace mužů, 1. kolo, SuperG, Hinterstoder
10:00, zrušeno
Kombinace mužů, 2. kolo, slalom, Hinterstoder
13:30, zrušeno
Muži HS130, Lahti
17:30, konec • Vítěz: S. Kraft (AUT)
Č. Budějovice – Ostrava 0:2
18:00, konec
Salzburg – Frankfurt 2:2
18:00, konec (1/16, 1.z. 1:4)
Norwich – Leicester 1:0
21:00, konec
Real Sociedad – Valladolid 1:0
21:00, konec
Düsseldorf – Hertha 3:3
20:30, konec
Nîmes – Marseille 2:3
20:45, konec
Příbram – Slavia 1:2
11:00, konec
Příbram – Slavia 1:4
13:15, konec
Raków – Piast Gliwice 2:0
18:00, konec
Jagiellonia – Lech Poznaň 1:1
20:30, konec
Jihlava – Ústí n. L. 5:4
14:00, konec
Alanyaspor – Besiktas 1:2
18:04, konec
A. Bartyová – P. Kvitová 1:2
16:41, konec | 4:6, 6:2, 4:6 (SF)
Sie, Strýcová – Dabrowská, Ostapenková 2:1
18:52, konec | 6:2, 5:7, 10:2 (Fin)
J. Veselý – H. Mayot 2:0
20:40, konec | 7:6 (3), 7:6 (5) (ČF)
Vysoké Mýto – Helas Brno 3:6
20:00, konec
Slavia – Olympik Mělník 9:4
20:03, konec
Hodonín – Sparta 4:11
20:30, konec
Boca Chotěboř – Kladno 6:1
20:30, konec (20)
Pampuch Liberec – Mladá Boleslav 5:12
20:30, konec (20)
Třinec – Ž. Vlci Brno 6:1
20:00, konec (20)
Dolní Loučky – Baník Ostrava 5:10
20:00, konec (20)
Gamaspol Jeseník – VŠB-TU Ostrava 9:6
20:00, konec (20)
FERRAM Opava – Hodonín B 3:3
20:30, konec (20)
Jakubčovice nad Odrou – Zlín 5:9
21:00, konec (20)