NHL

Dallas Stars – Tampa Bay Lightning

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

28.01.2020, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.79 4.09 2.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (05:32:53)
3. Andrej Vasilevskij (TBL) 32 zák., 91,4%
Dallasu se povedlo na domácím ledě ustát souboj se silnou Tampou a vyhrát 3:2 po prodloužení. Stars dlouho ve třetí třetině vedli, ale 86 vteřin před závěrečnou sirénou se povedlo Tampě vyrovnat. V prodloužení ale byli domácí lepším týmem a po zásluze si došli pro dva body.

62:07

62:07 Jamie BENN - 3:2

62:07

Dallas právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Domácí se radují z vítězství poté, co JAMIE BENN narušil rozehrávku soupeře, popíchl si puk blíž k brance, objel obránce a pronikl před Vasilevského, kterého překonal bekhendem! Bez asistence.

61:27

Heiskanen z pravého kruhu vypálil mezi nohama obránce a mířil pod horní tyč hostujcí branky. Vasilevskij lapačkou zachytil puk

61:04

Benn krásný pasem na útočnou modrou našel Seguina, který se dostal za obranu a zkusil kličkou do bekhendu obhodit Vasilevského. Ten se rychle položil na led a nedovolil soupeři úspěšně zakončit.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32

Ještě Dickinson zkusil štěstí od modré čáry. Neuspěl.

58:34

58:34 Steven STAMKOS - 2:2

58:34

Tampa právě vstřelila branku!
Hostům se povedlo ze závěrečného tlaku vytěžit maximum! STEVEN STAMKOS vypálil z levého kruhu z první a tvrdou střelou prostřelil Bishopa. Asistence: Victor Hedman, Nikita Kučerov.

58:10

Vasilevskij odjel na střídačku, Tampa hraje v šesti!

57:12

56:45

Blesky dotírají, snaží se prosadit a vyrovnat, ale naráží buď na obranu nebo brankáře.

55:44

Kučerovovu střelu zpoza levého kruhu Bishop vytěsnil ramenem a domácí poté vyhazují.

3:2

Branky a nahrávky: 38. Gurjanov (Seguin, Lindell), 50. Ja. Benn (Comeau), 63. Ja. Benn – 34. Stamkos (Kučerov, Rutta), 59. Stamkos (Hedman, Kučerov)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – R. Polák, Heiskanen, J. Klingberg, Lindell, Johns, Oleksiak – Radulov, Seguin, Ja. Benn – Hintz, Pavelski, Gurjanov – Comeau, Faksa, Cogliano – Perry, Dickinson, Janmark.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman, Černák, McDonagh, Shattenkirk, Sergačjov – T. Johnson, Cirelli, Palát – Kučerov, B. Point, Stamkos – Maroon, Paquette, Killorn – Gourde, Stephens, Verhaeghe.

06:17 TBL 2 Paquette, podrážení
10:56 TBL 2 T. Johnson, podrážení
16:42 DAL 2 Janmark, hákování
17:32 TBL 2 Kučerov, hákování
19:19 DAL 2 Pavelski, hákování
30:52 TBL 2 Maroon, podrážení