0:0

konec (0:0)

23.01.2020, 11:00 • Stadion v Luční ulici, Plzeň • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 1.29 5.74 8.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Plzeň ani Žižkov v dnešním zápase branku nevstřelili a tak utkání končí 0:0. To ovšem z dnešního programu není vše, od dvou hodin hostí Viktoria Plzeň v dalším utkání Baník Sokolov. Zatím je to ode mě vše, na shledanou. (12:42:33)

90+1

90

Plzeň měla k dispozici rohový kop, míč se Čermákovi vrátil zpět k noze, ale ani napodruhé plzeňská 25 nenašla zakončujícího hráče.

89

Rychlý brejk hostujícího celku zachránil Jakub Brabec.

87

Herc si naběhl na míč Krmenčíka, slovenský fotbalista se neunáhlil a ještě viděl lépe postaveného Aleše Čermáka, jehož rána skončila na stoperu Žižkova.

86

Před námi jsou závěrečné minuty dnešního utkání a Plzeň má míč stále daleko od branky Švengera.

84

Krmenčík z pravé strany našel ve vápně Šulce, ten ovšem těžký balon nedokrázal zpracovat.

82

Na zem zůstává ležet další plzeňský hráč, tentokrát je to střídající Lukáš Kalvach.

81

Žlutou kartu dostává Gabriel (FC Viktoria Plzeň).

80

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kopic, přichází Šulc.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pernica, přichází Žilák.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Limerský, přichází Gabriel.

79

Na druhém straně ostrou ránu vyrazil Hruška, rohový kop i na straně Žižkova.

78

V pokutovém území nejvýše vyskočil kapitán Jakub Brabec, bohužel pro plzeňského stopera míč letěl pouze doprostřed brány.

77

A výsledkem toho je rohový kop pro Viktorii.

76

Krmenčík se nyní do zakončení neprobil, přesto Plzeň zůstane u míče.

75

Na centrovaný balon skákal Christián Herc, ale míč jen lízl a žádné nebezpečí z toho pro Švengera nebylo.

74

Žežulka v souboji přistrčil Čermáka, což hlavní rozhodčí dobře viděl.

72

Miguel Luis Gil se k míči dostal na hranici pokutového území a tvrdou ranou provětral rukavice Aleše Hrušky.

72

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Chorý, přichází Krmenčík.

71

A Tomáš Chorý si dnes odehrál pouhé dvě minuty, plzeňský hráč bude střídán.

0:0

konec (0:0)

Karty:   81. Gabriel (PLZ)

FC Viktoria Plzeň: Hruška – Řezník, Pernica (80. Gabriel), Brabec (C), Limberský (80. Žilák) – Herc, Kalvach, Čermák – Mihálik (69. Kayamba), Krmenčík (69. – 72. Chorý), Kopic (80. Šulc)
Náhradníci: Mařík – Kayamba, Chorý, Šulc, Žilák, Svoboda, Gabriel

FK Viktoria Žižkov: 1.poločas Švenger – Březina, Pavlík, Opluštil, Dudl – Cabadaj, Batioja, Vůch – Čapek, Martan, Urbanec 2.poločas Švenger – Žežulka, Szotkowski, Muleme, Diviš, Súkenník, Bezdička (C), Luis Gil, Bazal, Skopec, Halgoš

Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Špindlerová