2:5

konec (1:1, 1:1, 0:3)

20.01.2020, 17:45 • Zimní stadion v Chebu • Skupina B • Tomáš Stehlík

Nejlepšími hráči utkání jsou Samuel Fiala a gólman Michael Valenta. (19:27:35)
Je za námi utkání Libereckého kraje s Olomouckým krajem, které končí vítězstvím Hanáků poměrem 5:2. Liberečtí doplatili na svou nedisciplinovanost, když ve třetí třetině dva ze tří gólů dostali v oslabení.

44:30

Utkání se dohrává v obranném pásmu Olomouckého kraje.

43:40

Olomoučtí se ubránili dalšímu útoku Libereckého kraje a kráčí vstříc vítězství.

43:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:45

U své levé tyče přikryl puk Robert Leško a vhazovat se tedy bude v obranném pásmu Libereckého kraje.

41:35

Útočníci Libereckého kraje opět po obdržené brance ohrožovali brankáře Valentu, ovšem bez gólového efektu.

39:54

Olomoucký kraj právě vstřelil branku!
Olomoucký kraj jde do trháku. Přesilovou hru rychle využívá DOMINIK JEŘÁBEK, který zvyšuje už na 2:5. Asistence: Marek Compel.

39:40

Vyloučení v týmu Liberecký kraj (Varády – 2 min., nedovolené bránění).

37:44

Liberecký kraj zahrál na zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Roberta Leška.

36:55

Liberečtí se snaží na dvě obdržené branky odpovědět aktivitou k útočném pásmu.

34:56

A nakonec je to přeci jen gól! Rozhodčí po poradě s asistenty změnil rozhodnutí a uznává branku PATRIKA JANECHA. Čas se vrátí o necelou minutu zpět. Bez asistence.

35:45

Rozhodčí se nyní ještě radí v půlkruhu, jestli předchozí střela neskončila v brance.

34:54

Patrik Janech trefil z levého kruhu břevno!

34:13

Olomoučtí se na první pokus v útočném pásmu neusadili, rozehrávat budou ze středního pásma.

33:51

Vyloučení v týmu Liberecký kraj (Dvořák – 2 min., sevření puku rukou).

32:54

To se povedlo až nyní KRYŠTOFU SEIDENGLANZOVI, který posílá znovu do vedení hráče Olouckého kraje. Asistence: Ondřej Peškar.

32:49

Po akci Peškara se ke střele dostal Janech, ten však Leška nepřekonal.

2:5

Branky a nahrávky: 8. Vološín (Průšek), 25. Dvořák (Fiala) – 3. Kuchta (Compel), 27. Janech (Jeřábek, Kuchta), 33. Seidenglanz (Peškar), 35. Janech, 40. Jeřábek (Compel)

Liberecký kraj: Leško (Petříček) – D. Pérez, Ehrenberger, Ciolek, Varády, Jakubec, Nebuželský, Dvořák, Průšek – Pavlišta, Kučera, Riedel, Hrabčák, J. Pérez, Fiala, Hois, Zverka, Vološín, Shpilka, Jansa, Janata. Trenér: Fiala.

Olomoucký kraj: Valenta (Vojtek) – Cekr, Svozil, Galvas, Nášel, Drábek, Compel, Zavoral, Juřík – Peškar, Izák, Jeřábek, Hanák, Lichner, Verner, Seidenglanz, Kuchta, Janech, Ungr. Trenér: Rutar.

Rozhodčí: Čuňočka – Krutina, Troch

02:40 OLK 0:1 Kuchta (Compel)
07:25 LBK 1:1 Vološín (Průšek)
09:08 OLK 2 Kuchta, hákování
12:48 OLK 2 Jeřábek, hrubost