15.01.2020, 20:30 • Malmö • Skupina E • Karel Jedlička

Tipsport: 8.44 13.1 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rusko – Dánsko 28:31 (15:12)
Nejvíce branek
: Soroka 6/3, Šiškarjov 5, Jermakov 4, Škurinskij 4 – M. Hansen 7/1, Lauge 4, Lindberg 4, J. Hansen 4. Rozhodčí: Brkić, Jusufhodžić (AUT). Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 3:2. (22:02:50)
Dánští házenkáři si zajistili zlepšeným výkonem po změně stran třetí místo v základní skupině, ovšem pro mistry světa a olympijské vítěze je dnešní výhra při předčasném konci ve skupině i tak velkou blamáží.
Rusko v atraktivní bezstarostné házené podlehlo a končí ve skupině E poslední bez bodu.

Konec zápasu. (28:31)

60

Poslední slovo mělo Dánsko, šest vteřin před koncem doráží střelu Anders Zachariassen. (28:31)

60

Rusové ještě bojují, Šiškarjov využil únik do otevřené obrany. (28:30)

60

Dnešní utkání sleduje 8978 diváků. (28:30)

59

Alexandr Jermakov zakončil útok středem z brankoviště. (27:30)

59

Lauge si naběhl z levé spojky mezi protihráče a střílí jubilejní 30. gól Skandinávců. (26:30)

58

Teď se však dánský brankář vysunul až příliš a přes celé hřiště trefuje opuštěnou bránu Igor Soroka. (26:29)

58

Nicklas Landin předvádí jeden skvělý zákrok za druhým. Chytil i ránu úplně volného Šiškarjova z šestky. (25:29)

56

Mikkel Hansen oplatil Jóhanu Hansenovi gólovou přihrávku uvolněním na křídlo. (25:29)

56

Škurinského střela z dálky k tyči uvízla pod Landinovým tělem. (25:28)

55

Gól Rasmuse Laugeho Dány výrazně přibližuje ke třetímu místu. Stačí jim i remíza, Rusové nyní potřebují vstřelit čtyři góly. (25:28)

55

Oddechový čas pro dánskou reprezentaci. (25:27)

54

Tenhle signál už mohli ruští hráči po první půli čekat! Jóhan Hansen z křídla naznačil střelu, ale přihrál na střed brankoviště, kam si naskočil jeho jmenovec Mikkel a snadno trefuje prázdnou bránu. (25:27)

53

Rusové skórují v oslabení krásným průnikem Dmitrije Žitnikova. (25:26)

53

Mikkel Hansen proměňuje premiérovou dánskou sedmičku. (24:26)

53

Na dvě minuty byl vyloučen Škurinskij a docela se hněvá, protože držení za dres s Hansenem bylo vzájemné. (24:25)