15.01.2020, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.14 3.91 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pavel Francouz (COL) 0 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:24
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:09 (06:01:14)

1. Esa Lindell (DAL) 1+0
2. Nathan MacKinnon (COL) 0+2
3. Ben Bishop (DAL) 41 zák., 2 góly, 95,3%
Statistiky: Střely na bránu: 43-30; Zablokované střely: 14-23; Vhazování: 46%-54%; Hity: 14-28; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 11-9.

Dallas letos zůstává proti rivalovi z Denveru stále stoprocentní

Colorado mělo fantastický vstup do zápasu a během úvodní části si vytvořilo dvoubrankové vedení, jenže Dallas ve druhé i třetí třetině dokázal jednou skórovat a nakonec se mu povedlo dovršit obrat. V prodloužení se prosadil Esa Lindell. Oba týmy se v letošní sezóně střetly už počtvrté a všechny čtyři duely vyhráli Stars. Konečné skóre je. Colorado Avalanche 2 Dallas Stars 3.

61:54

61:54 Esa LINDELL - 2:3

61:54

Dallas právě vstřelil branku!
Joe Pavelski na pravém křídle vyhrál vhazování a ESA LINDELL toho poté parádně využil, když si najel na vrchol mezikruží a fantastickou střelou zápěstím poté nad lapačkou Philippa Grubauera vymetl pravý horní roh brány! Dallas tak dovršil obrat a znovu zvítězil! Asistence: Joe Pavelski.

61:43

Dallas odpověděl střelou z pravého křídla, jenže Philipp Grubauer byl na přední tyči připravený a pokus z vrcholu pravého kruhu s mírný problémy podržel.

60:53

Blake Comeau se dostal ke střele na levém křídle, jenže jeho prudká střela z úhlu minula bránu Philippa Grubauera a skončila poté na ochranném skle.

60:01

Hokejisté Colorada v dnešním zápase třikrát orazítkovali brankovou konstrukci a Dallas nakonec dokázal smazat dvoubrankové manko. O souboji rivalů tak bude muset rozhodnout prodloužení nebo nájezdy. Po třetí třetině duelu dvou rivalů. Colorado Avalanche 2 Dallas Stars 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:59

Colorado mělo další šanci, když střelou z levého kruhu mohlo rozhodnout, věřte tomu nebo ne, kotouč ale opět skončil na brankové konstrukci!

58:35

Dnešní utkání sleduje 18015 diváků.

57:17

Avalanche se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a dlouhá kolmá přihrávka zamířila na zakázané uvolnění. Vhazování po pravici brankáře Philippa Grubauera.

2:3

Branky a nahrávky: 10. Zadorov (MacKinnon), 16. Landeskog (MacKinnon, Graves) – 30. Gurjanov (Hintz, J. Klingberg), 55. Dickinson (Cogliano, Comeau), 62. Lindell (Pavelski)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – E. Johnson (A), Girard, Makar, Graves, Cole, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Ničuškin, Kadri, Burakovsky – Calvert, Bellemare, Nieto – Kameněv, Compher, Jost. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Kiviranta, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Gurjanov – Radulov, Dowling, Janmark – Comeau, Dickinson, Cogliano. Hlavní trenér: Rick Bowness.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Brandon Gawryletz

Diváci: 18015

09:04 COL 1:0 Zadorov (MacKinnon)
15:27 COL 2:0 Landeskog (MacKinnon, Graves)
24:34 COL 2 Jost, podrážení
28:16 COL 2 Rantanen, podrážení
29:54 DAL 2:1 Gurjanov (Hintz, J. Klingberg)