14.01.2020, 20:30 • Skupina B • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.92 8.66 1.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:05:25)
Ukrajina – Česko 19:23 (10:9)
Nejvíce branek: Kozakevyč 4/4, Ostrouško 3, Akimenko 2 – Babák 6, Mubenzem 4, Jurka 3. Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/1. Vyloučení: 5:3.
V další fázi turnaje se bude hrát ve dvou skupinách po šesti týmech. Češi postoupili ze skupiny B spolu s Rakouskem a jejich soupeři budou Chorvatsko, Španělsko, Německo a Bělorusko.
Český tým to zvládl! V klíčovém utkání porazil Ukrajinu 23:19 a postoupil do další fáze letošního mistrovství Evropy! Zatímco v prvním poločase se nedařilo Čechům dostat do vedení a spíše doháněl ztrátu, ve druhé polovině se začala ofenziva našich reprezentantů mnohem více prosazovat, dostala se do vedení a svůj náskok postupně navyšovala.

Konec zápasu. (19:23)

60

Doroščuk ještě kosmeticky upravil skóre zápasu. (19:23)

60

Zdráhala trefil tyč ukrajinské branky. (18:23)

60

Vyloučení v týmu Ukrajina (Stanislav Žukov). (18:23)

59

59. Tomáš BABÁK - 18:23

59

Babákovi se povedlo skórovat po průniku k brankovišti. (18:23)

58

Doroščuk snižuje z hranice brankoviště. (18:22)

58

Babák se neprosadil střelou z hranice devítky. (17:22)

58

Český tým si bere oddechový čas. (17:22)

57

Znovu to na sebe vzal Ilčenko, znovu minul branku. (17:22)

56

56. Ondřej ZDRÁHALA - 17:22

56

Zdá se to být jasné! Zdráhala zvyšuje na 22:17 a Češi by mohli zbytek utkání prohrát 0:6 a přesto by postoupili. Zbývají přitom už jen čtyři minuty! (17:22)

56

Ilčenko chtěl střílet k tyči, branku Galii ovšem minul. (17:21)

55

55. Tomáš BABÁK - 17:21

55

Babák pronikl k brankovišti a zvyšuje vedení na čtyři góly! Češi míří za postupem. (17:21)

19:23

Ukrajina: Komok, Těrechov – Akimenko, Bujněnko, Čyčykalo, Denysov, Doroščuk, Gurkovskyj, Horiha, Ilčenko, Kozakevyč, Ostrouško, Ševelev, Tilte, Žuk, Žukov.

Česko: Galia, Mrkva – Babák, Bečvář, Číp, P. Horák, J. Hrstka, Jurka, Kašpárek, Mojžíš, Mubenzem, Šlachta, Solák, Vančo, Zdráhala, Š. Zeman.