2:0

konec (2:0, 0:0, 0:0)

14.01.2020, 01:10 • Capital One Arena, Washington • Vít Muzikář

Tipsport: 2.12 4.01 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Washington se v dalším zápase utká doma s New Jersey Devils, s nimi nedávno prohrál v Capital One Arena 1:5, takže motivace je opravdu to poslední, co by Ovečkinovi a spol. chybělo. Carolina bude hrát na ledě Columbusu, který po odchodu Bobrovského či Panarina momentálně chybí v osmičce nejlepších týmů Východní konference... Přitom loni vyřadil senzačně v prvním kole Tampu...

Dobrou noc! (04:19:07)
Ilja Samsonov, brankář Washingtonu, dnes vychytal své první čisté konto v NHL!
Washingtonu stačily k vítězství dvě branky z úvodní třetiny, kdy se prosadil pokaždé Ovečkin. Nejprve z mezikruží. Poté při přesilovce mezi rukou a tělem Petra Mrázka. Zatímco v první třetině hrála Carolina tři oslabení, tak ve druhé dvacetiminutovce se karta obrátila. Nicméně Samsonov zkrátka zavřel branku. Vyzařovala z něj jistota. Dovedl Capitals ke dvěma bodům. Hosté sice v závěru sáhli powerplay a necelé tři minuty před sirénou odvolali Mrázka. Jenže do vyložené šance se nedostali. Domácí vsadili na velice dobrou obranu, což byla v podstatě doména Capitals. Jinak to tedy nebylo utkání z těch nejpohlednějších....
3. Tom Wilson (WSH) – 0+1
Alexandr Ovečkin dnes dvakrát překonal Petra Mrázka. Byl jediným střelcem zápasu. Jeho dvě trefy znamenají, že v historickém pořadí střelců National Hockey League se dostal na 11. místo před Teema Selänneho.
Dnešní utkání sledovalo 18 573 diváků.

59:52

Jedno z posledních přerušení hry. Vhazovat se bude před brankou domácích.

59:25

Niederreiterovi nesedla střela od modré čáry z poměrně složité pozice.

59:11

Gardiner zablokovaný z levé strany a poté přečetl Bäckström zakončení Staala. Kotouč se od hokejky švédského hokejisty odrazil do ochranné sítě a domácí vystřídají.

58:46

Hosté se zatím nedostali do vyložené šance a čas se jim rychle krátí.

58:27

Mrázek prchá na střídačku hned poté, co Canes získali kotouč.

58:07

Eller a Oshie chtěli všechno vyšachovat tak, aby Ovečkin završil hattrick. Po souboji Ovečkina s Teräväinenem posunul Fin hostující branku. Do ní se vrací Mrázek.

57:42

Po vyhraném buly na levém kruhu končí kotouč ve středním pásmu.

57:39

Carlson vyhazuje kotouč po pravé straně, další zakázané uvolnění.

57:19

Hagelin nebyl úplně bez šance, ale zakončení z levé strany minulo bližší tyč a jelikož to bylo z vlastní poloviny, tak se píská icing.