13.01.2020, 20:30 • Skupina C • Tomáš Kubečka

Tipsport: 15.8 19.9 1.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:03:09)

2. Německo 4

3. Nizozemsko 2
4. Lotyšsko 0
Nizozemsko – Španělsko 25:36 (13:17)
Nejvíce branek: Smits 7/2, Steins 6/1, Benghamen 3 – Maqueda 7/1, Ariño 5, Figueras 4. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 2:0.
Je konec! Španělsko zvládlo dnešní duel s Nizozemskem a vítězí o jedenáct branek výsledkem 36:25. Celek z jihu Evropy od začátku duelu plnil roli velkého favorita. V poločase sice vedl jen o čtyři branky, jenže Nizozemsku po změně stran došly síly a Španělé si bez problémů dokráčeli za prvním místem ve skupině.

Konec zápasu. (25:36)

60

Ariňo napsal krásnou dělovkou pod břevno tečku za dnešním duelem. (25:36)

60

Smits se ještě v závěrečné minutě probil mezi obránce a vylepšil svůj střelecký výkon, (25:35)

59

Na opačné straně se pro změnu dokázal prosadit Figueras. (24:35)

59

Corrales předvádí excelentní výkon! Španělský brankář si vychutnal nizozemského křídelníka. (24:34)

58

Corrales si všiml prázdné branky a jako brankář se zapisuje mezi střelce! (24:34)

57

Benghamen mohl přidat další úspěšnou střelu, ale jeho projektil proskákal kolem zadní tyčky. (24:33)

55

Další úspěšný útok na straně Nizozemska! Benghamen se prosadil střelou o zem. (24:33)

55

Schagen se na druhé straně uvolnil klamavým pohybem a zapsal se mezi střelce. (23:33)

54

Entrerríos se prosadil snad pět metrů od brankoviště. (22:33)

54

Po krásné přihrávce na levé křídlo si vyběhl Ariňo, který poslal míč k zadní tyči. (22:32)

53

Produktivní část utkání pokračuje! Alex Dujshebaev překonal brankáře střelou o tyč. (22:31)