Přípravný zápas

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC Písek

10:0

konec (0:0)

11.01.2020, 10:30 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • Info o důležitých událostech (Jiří Paýr)

Pro dnešek je to od nás vše. Přejeme příjemný zbytek sobotního dne a někdy zase u onlajnů. (12:38:58)
Dnešní utkání nabídlo celkem deset branek. V prvním poločase domácí byli lepším týmem, ale nedokázali své šance využít. Naopak ve druhém poločase Vlašim dokázala do sítě dostat téměř každý střelecký pokus a hosté se po raketovém nástupu domácích nedokázali oklepat.

90+1

89

Vlašim právě vstřelila branku!

JIŘÍ JANUŠKA s pomocí břevna kompletuje hattrick a zaokrouhluje stav na 10:0!

79

ONDŘEJ JANKELE se ocitl sám před brankářem a zvyšuje na 9:0!

76

Přečíslení dotáhl k osmému gólu OSKAR FOTR a zároveň kompletuje svůj hattrick!

72

Hosté se v druhé půli kompletně složili. Svoji druhou branku v zápase a sedmou branku domácích přidává JIŘÍ JANUŠKA.

70

Svoji střelu nasměroval Dias pouze do břevna, k dorážce se ale dostal TOMÁŠ BULÍŘ a přídává další branku domácích.

62

S brankami se roztrhl pytel. Další branku domácíh přidává JIŘÍ JANUŠKA – 5:0.

61

Vlašim v druhé půli jasně dominuje! Čtvrtou branku do písecké sítě přidává po krásné individuální akci LUCAS DIAS.

55

Další rychlý brejk a Jankele oplatil Fotrovi asistenci. OSKAR FOTR tak přidává třetí branku svého týmu.

52

Tentorkrát Fotr v roli nahrávače, když předložil míč ONDŘEJI JANKELEM a ten zvyšuje domácí vedení.

49

OSKAR FOTR dostal míč do těžké pozice, ale i tak dokázal domácí forvard skórovat!

46

Domácí protočili celou sestavu kromě brankáře Řeháka.

46

45+1

39

Presl se řítil sám na Řeháka, ale domácí brakář si připsal výborný zákrok. Je z toho pouze roh pro hosty.

37

Žlutou kartu si za svůj prohřešek vysloužil Jakubov.

10:0

konec (0:0)

Branky: 49. Fotr, 52. Jankele, 55. Fotr, 61. Dias, 62. Januška, 70. Bulíř, 72. Januška, 76. Fotr, 79. Jankele, 89. Januška

Karty:   37. Jakubov (VLA)

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Vrána, Štochl, Komárek, Breda, Janda (C), Vondra, Průcha, Hašek, Jakubov, Dohnalík
Náhradníci: Kadlec, Bulíř, Svoboda, Dias, Fotr, Broukal, Januška, Jankele

FC Písek: Satrapa – Benetka, Kulík, Vacovský, Froněk, Helt, Presl, Holý, Běloušek (C), Hrachovec, Ullbrich
Náhradníci: Jevčák, Petřík, Čarný, Voráček, Sajdl, Hajdo