04.12.2019, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.25 3.95 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Kaapo Kähkönen (MNS) 44 zák., 2 góly, 95,7 %
3. Jonathan Huberdeau (FLA) 1+1 (03:45:28)

Střely na branku – 46:26 (13:5, 19:9, 14:12)
Zblokované střely – 10:8
Vyhraná vhazování – 32:23
Trestné minuty – 2:6
Hity – 12:30
Hokejisté Minnesoty vítězí nad floridskými Pantery 4:2, přestože především v prvních dvou třetinách byli výrazně horším mužstvem!

Domácí po první části vedli po trefách Aleksandera Barkova a Jonathana Huberdeaua 2:0 a zdálo se, že kráčí za dvěma body. Cats byli výrazně aktivnější i v prostřední dvacetiminutovce. Wild však držel nad vodou brankář Kähkönen a jeho spoluhráči navíc dokázali vytěžit z minima maximum. Ve 30. minutě potrestal chybu soupeře ze samostatného úniku Jason Zucker a o pár minut později srovnal střelou nad lapačku Mats Zuccarello. Obrat pak dokonal ve 45. minutě Carson Soucy, jenž skóroval z vůbec první střely Divočáků ve třetí třetině. Panteři už gólově odpovědět nedokázali, 61 sekund před koncem naopak při jejich power-play zpečetil skóre odrazem puku o mantinel Luke Kunin.

58:59

58:59 Luke KUNIN - 2:4

58:59

Minnesota právě vstřelila branku!
Kulečníkovým odrazem zřejmě rozhoduje LUKE KUNIN! Ten napálil kotouč o mantinel a ten se odrazil přímo na prázdnou domácí svatyni. Sprintující Anton Strålman přes všechnu snahu už gólu nezabránil. Asistence: Jonas Brodin.

58:49

Yandle dokázal zachytit těžký kotouč a udržel pro svůj tým útočné pásmo.

58:26

Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:26

Zakázané uvolnění hostí.

58:11

Vyhození Erica Staala se odrazilo od mantinelu a těsně minulo prázdnou branku Floridy!

57:42

Je to tak, Driedger zůstává na střídačce!

57:42

Puk byl sražen do hlediště. Už se dostáváme do času, kdy by domácí mohli odvolat brankáře...

57:24

Dalšímu icingu zabránil Zach Parise, který přebruslil Mathesona.

56:52

Huberdeau poslal dopředu Aleksandera Barkova, který z levé strany mířil těsně nad břevno. Hosté následně vyhodili na zakázané uvolnění.

56:35

Střely na branku – 44:25

55:16

Mohlo být vyrovnáno! Po střele Hoffmana se kotouč odrazil od zadního mantinelu zpět před branku a Noel Acciari se ho snažil protlačit za brankovou čáru. Kähkönen puk ale udržel před ní!

55:01

Už jen pět minut do konce. Udrží hosté vedení?

54:15

Zach Parise se dostával do samostatného úniku. Puk mu ve finále utekl zřejmě i kvůli háčku protihráče. Rozhodčí ale nevylučují!

2:4

Branky a nahrávky: 10. Barkov (Yandle, Huberdeau), 15. Huberdeau (Vatrano) – 30. Zucker, 33. Zuccarello (Hunt, Zucker), 45. Soucy (Parise, V. Rask), 59. Kunin (Brodin)

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Ekblad (A), Yandle, Strålman, Weegar, Pysyk, Matheson – Dadonov, Barkov (C), Huberdeau – Malgin, Trocheck (A), Connolly – Hoffman, B. Boyle, Vatrano – Sceviour, Acciari, Toninato.

Minnesota Wild: Kähkönen (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, M. Foligno.

Rozhodčí: Dwyer, Rooney – Murphy, Driscoll

Diváci: 10 167

04:47 MNS 2 M. Koivu, hákování
08:03 MNS 2 Greenway, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
09:54 FLA 1:0 Barkov (Yandle, Huberdeau)
12:03 FLA 2 Vatrano, podrážení