04.12.2019, 19:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • 16. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 2.97 3.09 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

72

72. Stephy Alvaro Mavididi - 2:2

72

Dijon právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu tečoval míč hlavou STEPHY ALVARO MAVIDIDI, balónu se poté ještě zřejmě dotkl někdo z hostů a Rúnarsson už na změnu dráhy nestihl reagovat.

29

29. Téji SAVANIER - 1:2

29

Montpellier právě vstřelil branku!
Hosté ještě v první půli otáčí skóre. TÉJI SAVANIER si zpracoval přihrávku na střed na levou nohu a krásnou nechytatelnou střelu z dálky poslal na levou stranu a do horní části brány, Gomis se natahoval co mohl, ale neměl žádnou šanci.

15

15. Florent MOLLET - 1:1

15

Střela FLORENTA MOLLETA byla zřejmě tečována někým ve zdi do protipohybu brankáře, Alfred Gomis se už poté nestihl vrátit ač se snažil co to šlo, na balón nedosáhl.

2

2. Junior SAMBIA - 1:0

2

Hned ve druhé minutě se mění skóre. Centrovaný míč z pravé strany si nešťastně srazil hlavou do vlastní brány JUNIOR SAMBIA.

2:2

konec (1:2)

Branky: 2. Sambia (vla.), 72. Mavididi (Cádiz) – 15. Mollet, 29. Savanier (Ristić)

Karty:   34. Mendyl (DIJ), 43. Amalfitano (DIJ), 55. Chafik (DIJ) – 61. Vidal (MON), 76. Savanier (MON), 78. Le Tallec (MON)

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 11:7. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:20.

Dijon FCO: A. Gomis (45+6. Rúnarsson) – Chafik, Coulibaly (43. Balmont), Écuélé Manga (C), Mendyl – Amalfitano, Lautoa – M. Baldé, Chouiar, Mavididi (89. Pereira) – Cádiz.
Náhradníci: Rúnarsson – Alphonse, Barbet, Soumaré, Loiodice, Balmont, Pereira.

Montpellier HSC: Rulli – Sambia (83. Souquet), Hilton (C), Vidal – Chotard – Mollet, Le Tallec, Savanier, Ristić – Laborde (78. Camara), Delort.
Náhradníci: Bertaud – Oyongo, Suárez, Souquet, Dolly, Camara, Škuletić.

Rozhodčí: F. Letexier – Y. Boutry, C. Mugnier