Turecká Superliga

Trabzonspor AŞ – Galatasaray Istanbul

1:1

konec (0:0)

01.12.2019, 17:00 • Medical Park Stadyumu, Trabzon • 13. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.17 3.38 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ačkoliv Trabzonspor dostal do vedení Sörloth v 50. minutě, poté přišel tlak Galatasaray Istanbul, který byl korunován vyrovnávacím gólem Nagatoma v poslední minutě. Oba celky si tak do tabulky připisují po bodu. Mějte hezký zbytek večera. (19:11:44)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:8.

90+6

90+6

Žlutou kartu dostává João Pereira (Trabzonspor AŞ).

90+5

Za doprovodu lékaře opouští hrací plochu jeden z hráčů Trabzonsporu.

90+4

José Sosa svedl velmi tvrdý souboj s Büyükem.

90+3

Donk zápasnickým stylem rukama poslal na promočený trávník Gastóna Campiho.

90+2

Sudí odpískal sporné hraní rukou Büyükovi a hned je tu zase hádanice.

90+1

Věřte tomu, že i Japonci se umí pořádně radovat a mají své emoce.

90

90. Juto NAGATOMO - 1:1

90

Galatasaray právě vstřelil branku!
Po centru zleva byl míč přistrčen na lépe postaveného JUTA NAGATOMO a ten zařizuje pohlednou střelou pod břevno prozatímní a zaslouženou remízu 1:1!

90

Rozhodčí nastaví 6 minut!

90

Další roh pro Galatasaray Istanbul.

89

Centr zleva byl spolehlivou obranou odvrácen obráncem za pravou postranní čáru.

88

Ani další rohový kop hostím nic nepřinesl.

87

Alexander Sörloth se ocitl zcela sám před Muslerou, jenže ten ho mistrovsky nohou vychytal!