01.12.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.67 4.41 4.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. John Tavares (TOR) 1+1
2. Frederik Andersen (TOR) 29 zák., 1 gól, 96,7%
3. Carter Hutton (BUF) 41 zák., 2 góly, 95,3% (03:54:04)
Statistiky: Střely na bránu: 43-30; Zablokované střely: 11-11; Vhazování: 54%-46%; Hity: 27-31; Přesilové hry: 1/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.

Frederik Andersen byl dnes v bráně Toronta klíčovým hráčem

Rasmus Ristolainen sice odpověděl na úvodní gól domácího Williama Nylandera a poslal střetnutí do prodloužení, jenže v něm udeřil domácí kapitán John Tavares a k jubilejní 400. asistenci v NHL přidal vítězný gól. Konečný výsledek souboje mezi dvěma skvělými brankáři zní. Toronto Maple Leafs 2 Buffalo Sabres 1.

61:45

61:45 John TAVARES - 2:1

61:45

Toronto právě vstřelilo branku!
JOHN TAVARES zamíchal s pukem na vrcholu mezikruží a nádhernou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Asistence: Kasperi Kapanen a Andreas Johnsson. (2:1)

61:11

Brandon Montour mohl rozhodnout, když si z pravé strany sjel před bránu, Frederik Andersen ho ale vychytal lapačkou! Fantastický zákrok.

60:38

Brandon Montour zpětnou přihrávkou nikoho nenašel a puk dolétl až za bránu hostujícího Cartera Huttona.

60:10

Morgan Rielly se dostal ke střele v levém kruhu pro vhazování, puk ale skončil na výstroji Cartera Huttona.

60:01

Ve Scotiabank Areně padly dva góly, které byly hodně podobné. Po sjetí před bránu se nejprve prosadil domácí William Nylander a v dresu Sabres poté Rasmus Ristolainen. Čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině. Toronto Maple Leafs 1 Buffalo Sabres 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49

Marco Scandella zachránil Cartera Huttona na brankové čáře a utkání dojde do prodloužení!

59:22

William Nylander z levého křídla nahazoval puk na vzdálenější pravou tyč, nikdo se ale do zakončení nedostal.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:35

Kasperi Kapanen se ocitl v mezikruží proti dvojnásobné přesile a navíc nedokázal poskakující puk zpracovat.

58:06

Carter Hutton se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Maple Leafs a poté rozehrál o hrazení za ní.

2:1

Branky a nahrávky: 26. W. Nylander (Matthews, Tavares), 62. Tavares (Kapanen, A. Johnsson) – 47. Ristolainen (Montour, Eichel)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Holl, Dermott, Barrie – I. Michejev, Tavares (C), Hyman – A. Johnsson, Matthews (A), W. Nylander – Petan, Kerfoot, Kapanen – Engvall, F. Gauthier, Timashov. Hlavní trenér: Sheldon Keefe.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Montour, Ristolainen, McCabe (A), Bogosian, Scandella, Jokiharju, C. Miller – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Mittelstadt, Ma. Johansson (A), Vesey – Skinner, Jo. Larsson, Sheary – Girgensons, Asplund. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Ian Walsh. Čároví: Mark Shewchyk, Scott Driscoll

Diváci: 19250

18:07 TOR 2 Petan, podrážení
24:06 BUF 2 Ma. Johansson, sekání
25:30 TOR 1:0 W. Nylander (Matthews, Tavares)
31:32 TOR 2 Tavares, sekání
46:58 BUF 1:1 Ristolainen (Montour, Eichel)