Španělská LaLiga

Deportivo Alavés – Real Madrid

1:2

konec (0:0)

30.11.2019, 13:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • 15. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 7.41 4.91 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezky zbytek soboty. (14:59:31)
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 18:11.
Je dobojováno. Real Madrid nakonec potvrdil roli favorita a na hřišti Deportiva Alavés vyhrál 2:1. Hosté se dostali do vedení zásluhou Ramose, ovšem po jeho faulu vyrovnal z penalty Perez. Poslední slovo ale měl obránce Daniel Carvajal, který upravil na konečných 2:1 pro madridský celek, který se tak po tomto utkání dostává na první místo v tabulce. Barcelona má ovšem zápas teprve před sebou.

90+8

90+7

Domácí zastavil zcela zbytečný útočný faul.

90+6

Hosté šli dopředu, ale zastavil je ofsajd a hrát mohou znovu domácí.

90+5

Domácí tlačí svého soupeře, ale zakončení stále nepřichází.

90+3

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Ferland Mendy.

90+1

Rozhodčí přidal osm minut.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Real to hraje hodně zkušeně, drží míč, kontroluje hru a jde za důležitým vítězstvím.

87

Deportivo se stále tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet, ale do zakončení se domácí fotbalisté vůbec nedostávají.

85

Bleskovou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

83

Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Mubarak Wakaso, přichází Manuel García.

81

Žlutou kartu dostává Éder Militao (Real Madrid CF).

81

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Federico Valverde.

79

Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).

77

Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Pere Pons.

76

A nyní se nehrálo, protože rozhodčí měli problémy s komunikačním zařízením.

74

Nyní se dobré dvě minutky kvůli ošetření nehrálo. Navíc začalo hustě pršet, tak uvidíme, jak to konec zápasu ovlivní.

72

Nyní jsou na tahu domácí, kteří se samozřejmě okamžitě tlačí dopředu.

70

Real Madrid právě vstřelil branku!
Madridský celek jde znovu do vedení! Po centru hlavičkoval Isoc do tyče, od té se odrazil míč do brankáře, od něj před branku a DANIEL CARVAJAL už to měl jednoduché.

68

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Rodrygo.

67

Domácí po zlepšeném výkonu zaslouženě vyrovnali a nyní to bude ještě hodně, ale opravdu hodně zajímavé.

66

Žlutou kartu dostává Lucas Pérez (Deportivo Alavés).

65

Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
K míči se postavil LUCAS PÉREZ, který nezaváhal, překonal hostujícího brankáře a vyrovnal tedy na 1:1!

64

Nyní už to ale Ramos s důrazem ve vápně přehnal, soupeře trefil loktem a vyfasoval žlutou kartu. Navíc je z toho penalta pro Deportivo!

63

Ani z tohoto rohu nic nebylo, takže Alavés stále prohrává o jednu branku.

62

A znovu Ramos. Tentokrát parádním, ale velice riskantním skluzem ve vápně, zastavil domácího hráče. Roh pro Deportivo.

61

Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59

Ale Real zatím skvěle brání. Nyní dobře zasáhl Sergio Ramos, který zastavil domácího hráče, který si to namířil do vápna.

57

Domácí po inkasované brance přidali a nyní jsou lepším týmem, stále se tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet.

55

Po rohu vznikl velký závar ve vápně Realu, ale hosté to ustáli a nakonec se ubránili.

54

Domácí se hned vydali dopředu a nakonec vybojovali rohový kop.

52

Hosté se dočkali a jdou do vedení 1:0! Kroos se prezentoval parádním centrem, k míči se ve vápně dostal SERGIO RAMOS a ten ho zkušeně usměrnil za bezmocného brankáře.

51

Borci v bílých dresech jsou u míče a snaží se něco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Fernando Pacheco.

49

Z prvního rohu ve druhém poločase ale nic nebylo, takže na úvodní branku stále čekáme.

48

Rohový kop pro Real Madrid.

47

Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:04 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém jsou mnohem aktivnější hráči Realu Madrid, kteří jsou také velkým favoritem utkání, ale prosadit se zatím nedokázali. Deportivo toho moc nepředvedlo, spíše se brání a proto je stav 0:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a myslím si, že se máme na co těšit.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+1

Žlutou kartu dostává Tomás Pina (Deportivo Alavés).

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Real se snaží v závěru prvního poločasu něco vymyslet, ale vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

41

Luka Modrić byl ošetřován a chvíli se nehrálo. Vypadá to, že je v pořádku a duel může tedy pokračovat.

39

Z rohu ale ani tentokrát nic nebylo, takže Deportivo Alavés hraje s Realem Madrid chvíli před poločasem stále bez branek.

38

Po střele z dálky měl Fernando Pacheco hodně práce, ale nakonec to zvládl a míč vyrazil na rohový kop!

37

Po narážečce střílel z hranice velkého vápna aktivní Karim Benzema, ale jeho technické ráně scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Fernando Pacheco.

35

Akci domácího celku zastavil ofsajd. Vůbec první pro Deportivo, hosté mají na svém kontě už čtyři ofsajdy.

33

Po další akci střílel z hranice velkého vápna Isco, nebyl to špatný pokus, Fernando Pacheco měl problémy, ale nadvakrát si poradil!

31

Žlutou kartu dostává Luka Modrić (Real Madrid CF).

29

Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale s tímto slabým pokusem neměl Alphonse Aréola žádné problémy.

28

Po bleskové akci je tu další rohový kop, tentokrát ale pro domácí Deportivo.

26

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže pokračujeme za stavu 0:0.

25

Real vybojoval další rohový kop.

23

Další akce Realu skončila ofsajdem, už čtvrtým. Domácí se hned vydali dopředu, ale po nepřesném centru sebral míč Alphonse Aréola.

21

Je za námi úvodních dvacet minutek. Real je stále aktivnější, má mnohem více ze hry, ale na první branku v tomto utkání i nadále čekáme.

19

Daniel Carvajal dostal parádní přihrávku za obranu, připravil míč na hranici velkého vápna, ale Isco ho z dobré pozice poslal nad branku!

18

I tentokrát se domácí ubránili. Po zisku míče hned přišla dlouhá přihrávka, ale domácí Joselu neměl šanci se k míči dostat a znovu tedy hraje Real.

17

Hostující celek je aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale kromě jedné šance si zatím nic nevytvořil.

15

Z rohu nic nebylo, ale po další přihrávce do vápna se k míči dostal Benzema, ovšem jeho snaha byla zbytečná, protože byl v ofsajdu.

14

12

Domácí se nyní dlouho drželi na polovině soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo a znovu je tedy na tahu Real, který je dnes velkým favoritem tohoto utkání.

10

První velká šance! Po přihrávce do vápna míč lehce tečoval Gareth Bale a ten orazítkoval tyč domácí branky!

9

Ale po zisku míče šli dopředu domácí. Nakonec z toho byl centr z pravé strany, ale míč sebral pozorný Alphonse Aréola.

8

Na tahu je znovu Real, který se usadili na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.

7

Aleix Vidal se dostal do vápna Realu, tam po souboji upadl a rozhodčí zapískal. Není to ovšem penalta. Domácí hráč uviděl žlutou kartu za simulování.

5

A další snažení Realu ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.

4

Ve vápně se k míči dostal Casemiro, ale přihrávka na spoluhráče se mu nepovedla a domácí se tedy dokázali ubránit.

3

Byla z toho dlouhá přihrávka, za míčem se hnal Bale, ale nakonec u něj byl jako první domácí brankář Fernando Pacheco.

2

Od úvodního hvizdu se fotbalisté madridského celku tlačí dopředu.

1

Úvodní výkop obstarali fotbalisté Realu Madrid.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Navarro, Laguardia, R. Duarte – Aleix Vidal, Wakaso, Pina, Rioja – Joselu, Lucas Pérez.
Náhradníci: Sivera – Burke, Pons, García, Guidetti, Ely, Burgui.

Real Madrid CF: Aréola – Carvajal, Militao, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale, Benzema, Isco.
Náhradníci: Courtois – Odriozola Arzallus, Valverde, F. Mendy, Vinícius Júnior, Jović, Rodrygo.

Rozhodčí: Cuadra – López, Carreño.
Poslední vzájemné zápasy

Real – Alavés 3:0
Alavés – Real 1:0
Real – Alavés 4:0
Alavés – Real 1:2
Deportivo Alavés nemělo nejlepší začátek do tohoto ročníku, ale v posledních kolech pořádně zabralo. Deportivo má zatím na svém kontě 18 bodů a nachází se na třinácté pozici. Z posledních dvou kol získalo plný počet bodů, protože porazilo 2:0 Eibar a 3:0 Valladolid, takže opravdu skvělé výsledky.

Real Madrid CF je společně s Barcelonou největším aspirantem na titul a roli zatím také potvrzuje. Real má po třinácti zápasech 28 bodů a nachází se na druhé pozici. Real má stejný počet bodů, jako Barcelona. V této sezoně zatím Real Madrid pouze jednou prohrál, a to na hřišti Mallorci 0:1. Naposledy doma hostil San Sebastian a byla z toho výhra 3:1. V dresu Realu řádí hlavně Karim Benzema, který zatím nastřílel 10 branek a je vůbec nejlepším střelcem celé soutěže.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Deportivem Alavés a Realem Madrid, který je favoritem tohoto utkání. Uvidíme, jak duel nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.