20.11.2019, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • Tomáš Němčík

Tipsport: 5.52 4.73 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany vše, přeji Vám příjemný zbytek týdne! (19:57:51)

Jakub Jeřábek (VIŤ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 25:12
Jiří Sekáč (CSKA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:17
Statistiky zápasu
Střely na branku 28:40
Hity 24:21
Trestné minuty 6:6
Skončil zápas mezi Viťazem a CSKA, které muselo rozhodnout až prodloužení. V něm se trefil hostující střelec Konstantin Okulov, který tak rozhodl zápas ve prospěch CSKA. Viťaz prohrává dnešní duel poměrem 2:3 po prodloužení.

63:34

63:34 Konstantin OKULOV - 2:3

63:34

CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté rozhodují zápas! KONSTANTIN OKULOV obkroužil celé útočné pásmo a následně si nabruslil do mezikruží, odkud vypálil. Puk prošel Kočetkovovi mezi betony, a tak se mohou hosté radovat z vítězství. Asistence: Mat Robinson, Maxim Mamin.

63:02

Se střelou Kaprizova si domácí gólman poradil, ale hosté zůstávají u puku.

62:36

Hosté kombinují v útočném pásmu, ale je to bez většího nápadu.

62:09

Pekka Jormakka také pálil vedle a hra se opět otáčí.

61:35

Střela Antona Slepyševa byla nepřesná. Následně puk mají v držení domácí.

61:00

Střelu Jiřího Sekáče dokázal Kočetkov vyrazit.

60:50

Hostující trojice kombinuje v útočném pásmu.

60:19

Střela Sjomina nebyla přesná. Následně se puku zmocňují hosté.

60:05

Puk získali po vhazování domácí.

60:01

Skončila třetí třetina, ve které se podařilo domácím hokejistům vyrovnat na 2:2. Bude tak muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

Střely na branku 28:37

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

2:3

Branky a nahrávky: 12. Jo. Nättinen (Jormakka, Byvalcev), 54. Byvalcev (Jormakka) – 2. Grigorenko (Vey), 2. Tolčinskij (Al. Popov), 64. Okulov (M. Robinson, Mamin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (2. Kočetkov) – Jeřábek, Katičev, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Pylenkov – A. Sjomin (C), M. Aaltonen (A), Makejev – Jo. Nättinen, Byvalcev, Jormakka – P. Černov, Mons, Varfolomejev – Koltygin, Laričev, Grebenščikov – D. Kvartalnov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Naumenkov, Kiselevič, A. Romanov, M. Robinson (A), Dahlbeck, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Sekáč, Okulov, Mamin – Slepyšev, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Al. Popov (A), Tolčinskij – Rtiščev.

Rozhodčí: Gashilov, Fateyev – Gordenko, Sysuyev

00:43 VTZ 2 příliš mnoho hráčů
01:14 MOS 0:1 Grigorenko (Vey)
01:33 MOS 0:2 Tolčinskij (Al. Popov)
01:33 VTZ -Kočetkov +Saprykin (Střídání)
10:08 MOS 2 Okulov, hákování
11:39 VTZ 1:2 Jo. Nättinen (Jormakka, Byvalcev)