20.11.2019, 17:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • Martin Dvořák

Tipsport: 1.84 3.95 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:00:58)

Adam LIŠKA (CER) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:19
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

HK Soči: 31

Severestal Čerepovec: 23.
Utkání končí vítězstvím Soči, které svého soupeře doslova přetlačilo. Nicméně pomohli jim k tomu sami hosté, kteří se po celkem vydařené první dvacetiminutovce postupně doslova vytratili z ledu, což je nakonec stálo body.

59:36

59:36 Robert ROSÉN - 4:2

59:36

Soči právě vstřelilo branku!
Defenziva Severstalu byla již hodně dezorientovaná, čehož domácí využili ke vstřelení rozhodujícího gólu, kdy Malte Strömwall přihrál zpoza branky ROBERTU ROSÉNOVI, který střelou z první nedal brankáři soupeře šanci. Asistence: Malte Strömwall.

58:52

Pozor, že by rozhodující gól? MALTE STRÖMWALL vypálil z levé strany a jeho střelu si nešťastně tečuje Ilja Chochlov do vlastní branky. Asistence: Robert Rosén.

57:31

Severestal má v posledních minutách převahu, zasloužily se o to hlavně dvě přesilové hry za sebou – nevyužité.

56:30

Tímto tempem, kdy mají oba týmy velké problémy s koncovkou, spěje zápas do prodloužení...

55:48

55:20

Adam Liška (Čerepovec) našel před brankou Jakimova, který se ale z bezprostřední blízkosti nedokázal prosadit.

54:05

Domácí dostávají opět puk ze třetiny, uvidíme, zda bude mít Severstal podobně nepovedenou přesilovou hru, jako před chvílí.

53:48

Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Šikin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Konstantin Sokolov.

4:2

Branky a nahrávky: 35. Šmeljov (Točickij, Lugin), 48. Mosaljov (J. Alexandrov, Šikin), 59. Strömwall (R. Rosén), 60. R. Rosén (Strömwall) – 6. Jakimov (Kudako, Kinrade), 10. Jakimov (Liška, Kinrade)

HK Soči: Šikin (Nalimov) – Ellis, Bertilsson, A. Petrov, Pogorišnyj, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Gordějev – Collins, R. Rosén, Strömwall – Lugin, Točickij, Šmeljov – Starkov, Kaletnik, Makarenko – Archipov, Sokolov, Tomilin – Mosaljov.

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Kudako, Kinrade, Baldajev, N. Chlystov, Chochlov, Chabarov, Provolněv – Liška, Monachov, Jakimov – Chipchura, Kapustin, Truňov – Trubačjov, Gračjov, Geraskin – J. Bodrov, Markovin, A. Alexejev – Kazakov.

47:05 CER 2 Truňov, příliš mnoho hráčů
47:23 SOC 2:2 Mosaljov (J. Alexandrov, Šikin)
49:47 SOC 2 J. Alexandrov, podrážení
53:48 SOC 2 Šikin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Sokolov
58:52 SOC 3:2 Strömwall (R. Rosén)
59:36 SOC 4:2 R. Rosén (Strömwall)