20.11.2019, 02:30 • United Center, Chicago • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.7 3.94 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:17
Dominik Kubalík (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:51
Martin Nečas (CAR) 1+0, 4 střely, čas na ledě 11:46
Petr Mrázek (CAR) 60 minut, 30 zákroků, 2 góly, 93,8% (05:22:51)

1. Nino Niederreiter (CAR) 1+1
2. Patrick Kane (CHI) 0+2
3. Andrej Svečnikov (CAR) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 32-33; Zablokované střely: 20-23; Vhazování: 47%-53%; Hity: 24-23; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné minuty: 12-6.

Carolina vyhrála v Chicagu a svůj podíl na tom má Martin Nečas

Hurricanes vedli po druhé třetině zásluhou Martina Nečase, Andreje Svečnikova a Nina Niedereitera o tři branky. Chicago se však nevzdalo a ve třetí třetině dokázalo dvakrát skórovat, když se během pouhých 70 sekund prosadili Erik Gustafsson a Connor Murphy. Ani přes obrovský tlak a podporu fanoušků ale domácí hráči vyrovnat nedokázali a naopak inkasovali. Konečný výsledek. Chicago Blackhawks 2 Carolina Hurricanes 4.

59:42

Útočník Patrick Kane závěr zápasu neunesl a dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

59:42

59:42 Sebastian AHO - 2:4

59:42

Carolina právě vstřelila branku!
SEBASTIAN AHO dovezl puk do prázdné brány a o osudu střetnutí je rozhodnuto! Bez asistence.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:20

Jonathan Toews mohl skórovat po přihrávce Patricka Kanea z levého kruhu na vzdálenější pravé tyči, jenže jeho střela byla Hurricanes senzačně zablokována.

57:52

Robin Lehner zůstal sedět na střídačce a Chicago zkusí vyrovnat při hře bez brankáře! Podaří se?

57:52

Alex DeBrincat vystřelil v blízkosti levé tyče bekhendem a puk skončil v náručí Petra Mrázka. Timeout Chicago.

56:44

Patrick Kane mohl skórovat v blízkosti levé tyče, Petr Mrázek ho ale v obrovské rychlosti dokázal vychytat! Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.

55:49

Přesilová hra Chicaga skončila a střela z pravého kruhu zamířila do lapačky Petra Mrázka. Reklamní přestávka.

55:17

Patrick Kane vypálil na bodu pravého kruhu a po zákroku českého brankáře se dostal k dorážce Dominik Kubalík, z blízkosti ale zamířil do náruče Petra Mrázka! Dvojice velmi důležitých zákroků.

54:26

Alex DeBrincat bez přípravy vypálil na bodu levého kruhu a jeho rána zamířila těsně vedle pravé tyče!

53:49

Brett Pesce dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Hawks si po reklamním bloku zahrají přesilovou hru.

53:15

53:15 Connor MURPHY - 2:3

2:4

Branky a nahrávky: 53. E. Gustafsson (P. Kane, DeBrincat), 54. C. Murphy (P. Kane, Dach) – 15. Nečas (Niederreiter, Wallmark), 21. Svečnikov (Slavin, Edmundson), 32. Niederreiter (Wallmark, D. Hamilton), 60. Aho

Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Keith (A), C. Murphy, de Haan, Seabrook (A), Määttä, E. Gustafsson – A. Nylander, J. Toews (C), Saad – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Carpenter, Kämpf, D. Kubalík – Z. Smith, Dach, A. Shaw. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), D. Hamilton, Edmundson, Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk – Dzingel, J. Staal (C), Foegele – Svečnikov, Aho, T. Teräväinen – Niederreiter, Wallmark, Nečas – B. McGinn, Luostarinen, Martinook (A). Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.

Rozhodčí: Justin StPierre, Chris Lee. Čároví: Julien Fournier, Brian Mach

Diváci: 21325

14:24 CAR 0:1 Nečas (Niederreiter, Wallmark)
20:53 CAR 0:2 Svečnikov (Slavin, Edmundson)
28:14 CAR 2 D. Hamilton, podrážení
31:54 CAR 0:3 Niederreiter (Wallmark, D. Hamilton)