Kvalifikace ME U21

Dánsko – Malta

5:1

konec (4:1)

19.11.2019, 18:00 • Aalborg Stadion, Aalborg (DEN) • Skupina 8 • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.02 22.0 35.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dánsko potvrdilo roli papírového favorita a na domácí půdě si dnes snadno poradilo s Maltou. Dánové během prvního poločasu vstřelili čtyři góly, z nichž dva obstaral Jacob Bruun Larsen, a bylo po zápase. Jediný gól Malty vstřelil těsně před přestávkou Nicholas Pulis. Konečný výsledek dnešního utkání. Dánsko 5 Malta 1. (19:55:07)

90+2

90+1

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Zachary Brincat, přichází Omar Elouni.

90

Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 2 minuty.

88

Dánsko mělo obrovskou šanci, jenže Andreas Vella v závěru zápasu vytáhl další skvělý zákrok!

87

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Nevin Portelli, přichází Aidan Friggieri.

86

Matthew Guillaumier se vzápětí postavil k rozehrání volného přímého kopu, žádná šance z toho ale nebyla.

83

Hostující kapitán Matthew Guillaumier vypálil zpoza šestnáctky a jeho střela zamířila vedle dánské brány.

81

Zachary Brincat se mohl řítit do slibné brankové příležitosti, jenže hostujícího hráče zastavil ofsajd.

79

Dánsko si vytvořilo obrovský tlak a další šanci měl střídající Morten Hjulmand, hostující brankář ale jeho střelu vyrazil a dorážka zamířila mimo!

79

Andreas Skov Olsen měl na kopačce další gól, brankář Andreas Vella ho ale dokázal vychytat!

77

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Victor Nelsson, přichází Japhet Sery Larsen.

76

Fotbalisté dánské reprezentace vybojovali rohový kop, který rozehrál Andreas Skov Olsen.

74

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Marcus Grima, přichází Jan Tanti.

74

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Myles Beerman, přichází Jan Busuttil.

70

Střídající Anders Dreyer pobyl na hřišti necelé tři minuty a mohl se řítit do slibné šance, postup domácího fotbalisty ale zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

67

Dánsko právě vstřelilo branku!
ANDREAS SKOV OLSEN skóruje po přihrávce střídajícího Mortena Hjulmanda a Dánsko vede nad Maltou opět o čtyři góly, tentokrát 5:1!

63

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Anders Dreyer.

63

Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Nikolai Laursen, přichází Nicolas Martin Hautorp Madsen.

5:1

konec (4:1)

Branky: 1. Larsen, 4. Nelsson, 15. Odgaard, 40. Larsen (pen.), 67. Olsen – 44. Pulis

Karty:   40. Guillaumier (MAL)

Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:3.

Dánsko: Christensen – Rasmussen, Nelsson (C) (77. Sery), Sørensen, Poulsen (46. Møller Madsen) – Kofod Andersen – Olsen, Laursen (63. N. Madsen, Damsgaard (46. Hjulmand), Bruun Larsen (63. Dreyer) – Odgaard.
Náhradníci: Vindahl-Jensen – Anyembe, Dreyer, Sery, Amundsen, Hjulmand, Tengstedt, M.E. Møller Madsen, N. Madsen. Trenér: Albert Capellas Herms.

Malta: Vella – Borg (C), Shaw, Pulis, Grech – Grima (74. Tanti), Guillaumier, Zerafa, Beerman (74. Busuttil) – Brincat, Nevin (87. Friggieri).
Náhradníci: Aquilina – Friggieri, Busuttil, Xuereb, Tanti, Camilleri, Elouni, Debono, Cassar. Trenér: Silvio Vella.

Rozhodčí: Luis Teixeira (AND). Asistenti: Hugo Jourdan Pereira (AND), Bruno Filipe Parente (AND). Čtvrtý rozhodčí: Juan Guiu Serra (AND)