1:0
konec (0:0)
19.11.2019, 17:00 • Racecourse Ground (Wrexham) • Skupina 9 • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 3.28 3.25 2.13 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.28 - 3.25 - 2.13
Wales – Bosna a Hercegovina
1:0
konec (0:0)
Branky: 71. Cullen
Karty: 65. Burton (WAL), 82. Stirk (WAL), 86. Cabango (WAL), 90+2. Taylor (WAL), 90+5. Harris (WAL) – 63. Ćatić (BSN), 82. Demirović (BSN), 85. Mustedanagić (BSN), 90+5. Mujakić (BSN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:12.
Wales:
Ratcliffe – A. Lewis, Cabango, Cooper, Norrington-Davies – Burton (73. Stirk), Evans (C) – Cullen, Johnson (60. Taylor, 90+4. Mooney), Broadhead – Harris.
Náhradníci: Przybek – Williams, Coxe, Mooney, Taylor, Stirk, Vale, Clifton, J. Lewis. Trenér: Paul Bodin.
Trenér:
Bosna a Hercegovina:
Kovačević – Beganović, Šerbečić, Mujakić, Miličević – Ćavar (C), Mustedanagić (87. Čeliković), Danilović – Bojo (79. Čoko), Demirović, Ćatić (72. Hadžić).
Náhradníci: Zlomislić – Šabanović, Šabanadžović, Čeliković, Maksimović, Hadžić, Čoko, Vrhovac, Brkić. Trenér: Vinko Marinović.
Trenér:
Rozhodčí: Kominis – Akrivos, Buxbaoum (všichni Řecko)
Diváci:
Německo – Sev. Irsko 20:45 6:1
Nizozemsko – Estonsko 20:45 5:0
Slovensko – Ázerbájdžán 20:45 2:0
Wales – Maďarsko 20:45 2:0
Severní Makedonie – Izrael 20:45 1:0
Lotyšsko – Rakousko 20:45 1:0
Polsko – Slovinsko 20:45 3:2
Belgie – Kypr 20:45 6:1
San Marino – Rusko 20:45 0:5
Skotsko – Kazachstán 20:45 3:1
Wales – Bosna 17:00 1:0
Andorra – Turecko 18:00 2:0
Faerské ostrovy – Severní Makedonie • odloženo 18:00 0:0
Dánsko – Malta 18:00 5:1
Izrael – Španělsko 18:30 1:1
Norsko – Portugalsko 18:30 2:3
Sev. Irsko – Rumunsko 18:30 0:0
Švýcarsko – Francie 19:00 3:1
Srbsko – Rusko 19:00 0:2
Gibraltar – Bělorusko 20:00 0:2
Itálie – Arménie 21:00 6:0
Irsko – Švédsko 21:00 4:1
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:12.
90+5
90+5
90+5
90+4
90+2
90
87
86
85
84
82
82
81
79
77
75
74