Play-off Hokejové Ligy mistrů

HC Lausanne – HC Škoda Plzeň

4:4

po prodl. (3:2, 0:0, 0:2 - 1:0)

19.11.2019, 19:45 • Vaudoise aréna, Lausanne • Osmifinále • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.65 5.0 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (22:03:46)
Duel dotáhla Škodovka až do prodloužení, ale v něm se prosadilo už po minutě Lausanne. Plzeň tedy po loňské jízdě, kdy vypadla až v semifinále, letos končí už v osmifinále. Proti švýcarskému celku padla o jediný gól. Posledním českým týmem v Lize mistrů tedy zůstává Hradec Králové, jenž přešel před Mannheim a zahraje si s dalším švýcarským týmem, Zugem s Janem Kovářem, na který narazili indiáni v základní skupině.

Střely na branku: 33:25.

60:58

60:58 EMMERTON - 4:4

60:58

Lausanne právě vstřelilo branku! Ani minut netrvalo prodloužení. Západočeši trestuhodně propadli a přečíslení dva na jednoho Lausanne využilo. CORY EMMERTON obdržel přihrávku před branku od Gennaziho a zblízka zvedl kotouč bekhendem mimo dosah Dominika Frodla. Asistence: Joel Genazzi.

60:01

Prodloužení v Lize mistrů se hraje deset minut tři na tři! Případně budou následovat nájezdy.
Plzeň ve třetí třetině dokázala vsítit potřebné dva góly a srovnala stav dvojzápasu na 5:5, když se trefil z úniku Matyáš Kantner a z dorážky Luboš Rob! Oba celky poté ještě mohly překlopit postup na svou stranu, ale další branka už nepadla. Jdeme tedy do prodloužení!

Střely na branku: 32:25.

60:00

59:17

Emmerton nadvakrát pálil zblízka, puk do branky nedostal, poté zakončoval už do poloprázdné branky Jooris, ale kotouč v síti zázračně nekončí! Domácí útočník trestuhodně minul.

59:00

Jsme minutu od prodloužení, Lausanne v útoku.

58:28

Kantner se hnal na branku hned po buly, byl podražen, ale pokračuje se ve hře.

58:26

Moravčík vypálil od modré čáry, Stephan puk nejprve neudržel, ale poté ho zvládl ukrýt před číhajícím Kantnerem!

57:49

Stephan vyjel za branku a kotouč rázem vyplaval před brankoviště, domácí gólman se stihl vrátit proti střele Matěje Koldy!

56:55

Leone se dostal k volnému puku na pravém kruhu, ale branku netrefil.

56:24

Strakova střela od modré čáry nepřesná, u puku poté hráči švýcarského celku.

55:54

Před Kaňákem se otevřel prostor, ale plzeňský obránce při pokus o útok podklouzl. Spoluhráči ho však v defenzivě dobře zastoupili.

55:04

Střely na branku: 31:23.

4:4

Branky a nahrávky: 6. Jeffrey (Kenins, Bertschy), 12. Lindbohm (Vermin), 16. Moy (Nodari), 61. Emmerton (Genazzi) – 10. Kracík (Pour), 12. Kaňák (Vlach, Pour), 47. Kantner (Kracík), 54. Rob (Houdek, Malát)

HC Lausanne: Stephan (Boltshauser) – Junland, Heldner, Frick, Lindbohm, Genazzi, Grossmann, Oejdemark, Nodari – Kenins, Jeffrey, Bertschy – Vermin, Emmerton, Moy – Herren, Jooris, Leone – Antonietti, Froidevaux, Roberts

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Moravčík, Vráblík, Houdek, Čerešňák (A), Budík, Kaňák – Kantner, Kracík (C), Pour – Straka (A), Němec, Přikryl – Malát, Kodýtek, Rob – Vlach, Kolda

Rozhodčí: Piechaczek (GER), Nikolić (AUT) – Altmann, Wolf (oba SUI)