konec (2:1, 2:1, 2:0)

18.11.2019, 18:30 • 8. kolo • Kristýna Nováková

Tipsport: 1.8 4.8 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pondělního večera. (20:40:18)
Ve třetí třetině se dvakrát prosadili domácí, nejprve zaznamenal druhou branku v utkání Tomáš Hubata a necelých šest minut před konce třetí třetiny zvyšoval na konečných 6:2 Jakub Šafář. Black Dogs si tak po zásluze z tohoto zápasu odnáší 3 body.

58:53

Na druhé straně pro změnu zahrozili domácí, ale Frček tentokrát neměl moc práce.

58:39

Plzeňští se navzdory stavu stále derou do útoku.

57:45

Zakázané uvolnění Black Dogs.

57:31

A mantinel zaduněl také na druhé straně kluziště.

57:01

A domácí jsou nadále střelecky při chuti. Tentokrát ale kotouč skončil pouze na mantinelu.

55:11

Zakázané uvolnění Plzeňských.

54:41

Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku!
Krátce po vyhraném buly v útočné třetině se svižnou střelou zápěstím prosadil z prostoru mezikruží JAKUB ŠAFÁŘ. Asistence: Matěj Dvořák a Martin Tisoň.

53:28

Kotouč u mantinelu v obranném pásmu Akademiků vyhráli Budějovičtí a hned také vyslali na soupeřovu bránu střelu. Ta však pouze orazítkovala mantinel.

51:56

Zakázané uvolnění Akademiků.

51:37

Jeden z plzeňských byl po odpískání natlačen na na soupeřova obránce v brankovišti. Rozhodčí ukazuje, že se bude vhazovat ve středním pásmu.

51:18

Spáčil kryje tvrdou ránu od modré.

50:35

Kotouč zpoza těl u mantinelu se podařilo vydolovat Black Dogs.

50:13

Váchal nepřešel přes obrannou hradbu soupeře.

49:23

Hráčům v modrých dresech se nedaří dostat kotouč ze své třetiny.

48:37

Domácí opět pouze vyhazují přes všechny čáry.

48:26

6:2

Branky a nahrávky: 1. Tejko (Grauer, Vochozka), 11. Fiala (Křenek, Hrůša), 25. Rolínek (Hrůša), 35. Hubata (Tejko, Vochozka), 45. Hubata (Tejko, Vochozka), 55. Šafář (Dvořák, Tisoň) – 9. Kučera (Markov, Váchal), 25. Kučera (Markov, Sysel)

Black Dogs Budweis: Spáčil (Svoboda) – Hubata, Hrůša, Vávra, Kříž, Grauer – Tisoň, Masopust, Prášek, Dvořák, Bahula, Rolínek, Tintěra, Křenek, Šafář, Vochozka, Fiala, Mikulášek, Tejko

Akademici Plzeň: Frček (Černý) – Slavík, Starý, Sklenička, Beer, Sysel, Šimůnek, Soukup, Váchal – Roubal, Švec, Kučera, Hřebík, Markov, Rejzek, Šibra, Šiška, Strmiska, Faschingbauer

Rozhodčí: Kraval – Ganger, Gregar

00:18 BDB 1:0 Tejko (Grauer, Vochozka)
02:19 AKP 2+10 Šiška, naražení zezadu+naražení zezadu
03:35 BDB 2 Tintěra, sekání
04:32 AKP 2 Straka, vysoká hůl
05:13 BDB 2 Tejko, podrážení