Menu

Hokej

NHL

Edmonton Oilers – New Jersey Devils

4:0

konec (0:0, 3:0, 1:0)

09.11.2019, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Martin Dvořák

Tipsport: 2.01 4.03 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:45:27)
Dnešní utkání sledovalo 17 240 diváků.
Tři hvězdy utkání:
1. Mikko KOSKINEN (EDM) 26 zák., 0 gólů, 100%
2. Ryan NUGENT-HOPKINS (EDM) 0 + 2
3. Joel PERSSON (EDM) 0 + 2
Československá stopa v utkání

Pavel ZACHA (NJD) 0+0 1 střela, čas na ledě 12:01
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Edmonton Oilers: 32

New Jersey Devils: 26.
Dnešní duel zvládli domácí s naprostým přehledem. Do utkání vstoupily sice oba týmy poněkud rozpačitě, spíše jsme sledovali nějaké veřejné bruslení, než pořádný zápas... Utkání dostalo patřičné obrátky až od druhé třetiny, kdy také začaly padat nějaké ty góly. Naneštěstí pro fanoušky New Jersey, pouze a jen do sítě i dnes neškodných Ďáblů. Pro Mikko Koskinena poměrně snadné čisté konto, první v této sezóně.

Konec zápasu.

59:25

Na straně Ďáblů dnes podal Pavel Zacha velmi slušný výkon, byl hodně vidět, ale to se pak dá říci snad jen o Hallovi.. zbytek týmu jako by na ledě dnes nebyl.

59:00

Poslední minuta tohoto zápasu, Pavel Zacha (New Jersey) statečně bojoval s trojnásobnou přesilou, ale nakonec ve třetině Olejářů upadl na led a o puk přišel.

57:51

Riley Sheahan (Edmonton) udržel kotouč na své holi, ve vlastní třetině, hosté poté vyklidili pásmo s odešli střídat.

57:30

Utkání se chýlí ke svému konci, Olejáři dnes potvrdí roli favorita a připíší si povinné body.

56:15

Puk za brankou Coryho Schneidera, hosté se snaží rozehrát, ale jsou pod tlakem útočícího soupeře.

55:16

Zatím nikoliv, P. K. Subban (New Jersey) poslal puk do třetiny soupeře a elitní formace domácích odchází střídat.

54:58

Elitní lajna Olejářů nyní v útočném pásmu, bude z toho pátý gól v síti Devils?

54:07

Na chvíli se dostala do útoku lajna Pavla Zachy, ale to bylo asi tak všechno.

53:41

Edmonton nyní nechává přece jenom trochu více prostoru soupeři, New Jersey má ale problém i tak s přechodem středního pásma.

52:27

Edmonton rozehrává, ale nepřesně, puk získávají hosté, kteří tak otáčí hru.

51:37

Cory Schneider (New Jersey) měl nyní na svém brankovišti plné ruce práce, dokonce za ním zazněla i branková konstrukce!

Edmonton Oilers – New Jersey Devils

4:0

konec (0:0, 3:0, 1:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 22. Draisaitl (Nugent-Hopkins, Persson), 36. Haas (Benning, K. Russell), 37. Neal (Chiasson, Persson), 47. Chiasson (Nugent-Hopkins, McDavid)

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Nurse, Bear, Klefbom, Persson, K. Russell, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Neal, Nugent-Hopkins, Chiasson – Khaira, Sheahan, J. Archibald – M. Granlund, Haas, P. Russell.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – A. Greene, Vatanen, Butcher, P. K. Subban, Müller, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – J. Boqvist, J. Hughes, Bratt – Coleman, Zacha, N. Gusev – Wood, Zajac, Simmonds.

Rozhodčí: Sutherland, Meier – Gibbons, Murphy

Diváci: 17 240

Průběh zápasu
1. třetina
12:25 NJD 2 J. Hughes, hákování
18:20 EDM 2 Nurse, sekání
Po 1. třetině
2. třetina
21:55 EDM 1:0 Draisaitl (Nugent-Hopkins, Persson)
30:20 EDM 2 Klefbom, sevření puku rukou
33:13 NJD 2 P. K. Subban, sekání
35:45 EDM 2:0 Haas (Benning, K. Russell)
36:51 EDM 3:0 Neal (Chiasson, Persson)
Po 2. třetině
3. třetina
42:40 EDM 2 Haas, příliš mnoho hráčů
45:21 NJD 2 Coleman, krosček
46:02 EDM 4:0 Chiasson (Nugent-Hopkins, McDavid)
48:38 EDM 2 Chiasson, podrážení
Konec

Liga starších žáků ''B''

Vsetín – Uh.Brod 09:00 0:0

Čerti Ostrov – Tachov 09:00 0:0

HC Nová Paka – Mountfield HK 10:15 3:8

HC Turnov – Lomnice n/P 11:00 1:7

Warriors Brno – SHKM Hodonín 11:00 0:0

Frýdlant – HC Varnsdorf 11:00 4:1

Trutnov B – Nový Bydžov 11:00 0:0

SK Černošice – Příbram B 11:00 2:3

Lev Benešov – Neratovice 11:00 8:4

Opočno – Jaroměř 11:00 2:15

Písek – Strakonice 11:00 4:3

Val.Meziříčí – Uh.Ostroh 11:00 4:7

Brumov – Uh. Hradiště 11:00 1:4

Moravská Třebová – Lokomotiva Č. Třebová 11:00 11:2

Ústí n/L – Roudnice 11:00 3:11

Přerov – Opava 11:00 2:8

N.Město nM – Náchod 11:30 7:9

Chrudim – Lanškroun 11:30 1:9

Slaný – Smíchov 1913 11:30 6:3

Litoměřice – Louny 11:45 9:3

Orli Znojmo – Technika Brno 12:00 3:2

Slavia – Spartak Žebrák 12:00 4:2

Kopřivnice – HC Karviná 12:00 1:9

Č. Krumlov – Veselí nLuž. 12:00 2:5

Stadion Cheb B – Klášterec nO 12:00 0:9

ICE DRAGONS Telč – Velké Meziříčí B 12:00 2:4

Berounští Medvědi – Kobra B 12:15 4:3

Č. Lípa – Bílí Tygři Liberec B 12:30 2:7

Pelhřimov – Žďár n/S 13:30 9:0

Tábor – Klatovy 14:00 7:1

Prostějov 1913 – Studénka 14:15 10:1

HC Nymburský Lev – Vlašim 14:30 6:7

Poděbrady – Kralupy n. Vltavou 14:30 1:5

Jindřichův Hradec – Třemošná 16:20 3:1

Dvůr Králové n. L. – ZILVAR 16:25 5:14

Liga mladších žáků ''D'

Val.Meziříčí – Uh.Ostroh 09:00 4:10

Brumov – Uh. Hradiště 09:00 6:6

Moravská Třebová – Lokomotiva Č. Třebová 09:00 3:11

HC Turnov – Lomnice n/P 09:00 7:0

Písek – Pilsen Wolves 09:00 0:0

Ústí n/L – Roudnice 09:00 9:7

Humpolec – Čáslav 09:00 18:1

Chotěboř – Moravská Třebová 09:00 2:8

Přerov – Opava 09:00 5:8

SK Černošice – Příbram B 09:00 3:11

Frýdlant – HC Varnsdorf 09:00 6:1

Lev Benešov – Neratovice 09:00 4:4

Warriors Brno – SHKM Hodonín 09:00 0:0

Litoměřice – Kralupy n. Vltavou 09:00 0:0

Trutnov – Nový Bydžov 09:00 8:4

Písek – Strakonice 09:00 22:2

Opočno – Jaroměř 09:00 12:4

Chrudim – Litomyšl 09:30 3:11

Slaný – Smíchov 1913 09:30 1:11

Litoměřice – Louny 09:30 3:11

Polička – Žamberk 09:30 4:9

N.Město nM – Náchod 09:30 4:18

Děčín – Neratovice 09:45 8:2

Pilsen Wolves – Lev Benešov 09:45 11:2

Kopřivnice – HC Karviná 10:00 17:6

ICE DRAGONS Telč – Velké Meziříčí B 10:00 5:1

Slavia – Spartak Žebrák 10:00 3:8

Orli Znojmo – Technika Brno 10:00 7:2

Stadion Cheb B – Klášterec nO 10:00 4:7

Č. Krumlov – Veselí nLuž. 10:00 4:5

Příbram B – V.Popovice 10:00 6:2

Berounští Medvědi – Kobra B 10:15 4:5

Břeclav – Žihadla Moravské Budějovice 10:15 2:5

Rakovník – Tatran Sedlčany 11:15 3:3

Pelhřimov – Žďár n/S 11:30 6:6

Velká Bíteš B – Blansko 11:30 4:9

Čerti Ostrov – Tachov 11:30 2:13

Světlá nS – Skuteč 11:45 14:1

HC Vimperk – HC Domažlice 11:45 6:2

Tábor – Klatovy 12:00 4:1

Milevsko – Lvi 2009 12:00 3:2

Prostějov 1913 – Studénka 12:15 17:2

HC Nymburský Lev – Vlašim 12:30 10:3

Poděbrady – Kralupy n. Vltavou 12:30 6:2

Opava – Poruba 14:00 1:9

Kopřivnice – Uničov 14:00 0:12

Jindřichův Hradec – Třemošná 14:20 3:5

Dvůr Králové n. L. – ZILVAR 14:25 6:9

Nový Jičín – Vrchlabí 15:30 3:7

Vsetín – Uh.Brod 16:00 11:0

Warriors Brno – Zstávka u Brna 16:30 8:9