4:1

konec (2:0)

09.11.2019, 20:00 • Stade de la Meinau, Štrasburk • 13. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.9 3.44 4.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas začal velkým tlakem týmu Nimes Olympique, který z toho vytěžil snížení po trefě Philippoteauxe. Z pohledu hostí vše zpackal Miguel, který se nechal v 66. minutě vyloučit po druhé žluté kartě. Poté již na hřišti existoval pouze Štrasburk, za který se z přímého kopu rovnou do branky trefil Liénard a všechny své zahozené tutovky zaplašil druhou brankou v utkání Mothiba. V poslední minutě trefil břevno ještě záložník Thomasson. Tři body za výhru 4:1 tedy po zásluze zůstávají ve Štrasburku. Mějte hezký i když pozdní sobotní večer. (21:58:48)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.

90+1

90+1

Nimes dohrává utkání na své útočné polovině hřiště.

90

Rozhodčí nastaví 1 minutu!

90

Bombu vyslanou Adrienem Thomassonem zastavuje pouze břevno hostující branky!

89

Štrasburk si po dnešku připíše tři body do tabulky a vysoké vítězství, to je již jisté.

88

Rozmíška hostujících hráčů s Thomassonem.

87

Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Benjamin Corgnet.

86

86. Lebogang MOTHIBA - 4:1

86

Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Tato akce naprosto rozebrala hostující obranu, Ludovic Ajorque nehamonil poslal míč na lépe postaveného LEBOGANGA MOTHIBU a ten pohodlně zvyšuje již na 4:1!

84

Centr zprava hlavou velmi špatně zakončoval mimo branku soupeře Adrien Thomasson.

83

Kevin Denkey z Nimes Olympique evidentně kulhá, tento hráč se určitě těší na co nejdřívější ukončení utkání.

82

Tentokráte poslal míč Liénard místo do branky přímo do ohně před branku a velké zmatky obrana Nimes přežila bez ´hony na inkasovaných brankách.

81

Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Ibrahima Sissoko.

81

Ze stejné pozice jako při třetí brance měli k dispozici přímý kop domácí hráči Štrasburku.

80

Z velké dálky vyslal svou střelou srdečný pozdrav brankáři Selsovi záložník Nimes Lamine Fomba.

79

Na jistotu a s velkým přehledem to hrají v této pasáži hry hráči Štrasburku.

4:1

konec (2:0)

Branky: 15. Ajorque (Thomasson), 45+2. Mothiba (Ajorque), 70. Liénard, 86. Mothiba (Ajorque) – 48. Philippoteaux (Duljević)

Karty:   16. Thomasson (SSG), 23. S. Mitrović (SSG) – 40. Miguel (NOQ)   66. Miguel (NOQ)

RC Štrasburk: Sels – Lala, S. Mitrović (C) (74. L. Koné), Djiku, Caci – Fofana, Bellegarde (81. Sissoko), Liénard (87. Corgnet) – Thomasson – Mothiba, Ajorque.
Náhradníci: Kamara – Carole, L. Koné, Corgnet, Sissoko, Zohi, Da Costa.

Nîmes Olympique: Dias – Miguel, P. Martinez, Briancon (C), Paquiez – Valls, Sarr (64. Denkey), Fomba – Philippoteaux, Ripart, Duljević (64. Ferhat).
Náhradníci: Rabouille – Alakouch, Sainte-Luce, Landre, Ferhat, Stojanovski, Denkey.

Rozhodčí: Buquet – Debart, Pacelli