1:1

konec (1:1)

08.11.2019, 20:00 • MSH Chrudim • 8. kolo • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.45 4.75 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Plzeň zde klasickým "zaňdourem" ubránila nerozhodný výsledek 1:1 a i nadále zůstává v lize jako jediná neporažena! (21:46:21)

39:31

Tentokrát střela Duia tečována nebyla, hosté si na chvilku oddychnou.

38:55

ERA-PACK kope snad již šestý roh za sebou.

38:40

Chrudim znovu v silném tlaku, Luhový předvedl dva úchvatné zákroky, kterými přiblížil Interobal k bodu!

38:05

Dušan Künstner dostává na střídačce za nesportovní chování žlutou kartu.

37:33

Chrudim je v plném počtu.

36:53

Dechberoucí momenty zde v Chrudimi, po Koudelkově ztrátě před brankou vlétl pod nohy Zdráhalovi, který měl míč před prázdnou brankou, Litviněnko a zachránil tím jasný gól Interobalu!

35:58

Další fantastický zákrok Litviněnka, tentokrát proti ráně Michala Kovácse!

35:36

Chrudimským se i při oslabení tři na čtyři daří držet míč na svých sálovkách.

35:00

Ránu Michala Holého po rozehrané standardní situaci Litviněnko vyráží, Plzeň však bude hrát dvouminutovou přesilovku!

34:53

Únik Tomáše Vnuka ukončil faulem Everton a ač se nejednalo o žádný ostrý zákrok, vyfasoval okamžitě červenou kartu!

34:44

Doša ve skluzu na zadní tyči jen o chloupek minul!

33:22

Evertonovu střelu schytal do slabin Vnuk, vzápětí pálí nad branku David Drozd.

32:35

Sledujeme opravdu drtivou převahu chrudimského týmu, Marek Kopecký si tak vzal time out.

31:57

Duio chytře prostrčil míč na Davida Drozda, který z voleje jen o kousek minul šibenici branky Luhového!

31:39

Plzeňští celé utkání točí jen zhruba šest hráčů, podobné tempo nemohou dlouho vydržet.

31:30

Duio po průniku pálil na zadní tyč, minul.

30:32

Do konce zápasu zbývá deset minut. Sám jsem zvědav, zda Interobal dokáže převaze Chrudimi čelit nebo se mu vydaří jeden z nadějných brejků. Každopádně nás čekají zajímavé minuty!