6:5

konec (4:0, 2:2, 0:3)

08.11.2019, 04:30 • SAP Center, San Jose • Petr Sumbal

Tipsport: 2.07 3.93 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezké ráno. (07:17:22)
Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 1+2, 1 střela, čas na ledě 15:51
Radim Šimek (SJS) 1+0, 4 střely, čas na ledě 19:45
1. Logan Couture (SJS) 1+3
2. Tomáš Hertl (SJS) 1+2
3. Eric Staal (MNS) 1+2
Zápas skončil, San Jose nakonec udrželo těsné vedení a vyhrává na domácím ledě nad Minnesotou 6:5. Zápas přitom vypadal ještě po dvou třetinách naprosto jasně pro Sharks. Ti předvedli zejména skvělou první třetinu, kterou vyhráli 4:0 a vyhnali z branky Wild Stalocka. Ve druhé třetině už se začala prosazovat i Minnesota, ale Sharks pokaždé na její snížení reagovali a stále vedli o čtyři branky – 6:2. Až ve třetí třetině dokázala Minnesota zápas pořádně zdramatizovat. Nejprve se prosadil po špatné Jonesově rozehrávce Brad Hunt, v 50. minutě se prosadil Ryan Donato. Poté Wild ustáli dlouhou přesilovku soupeře a v 56. minutě snížil už na 5:6 Jason Zucker. V závěru to ještě hosté zkoušeli bez brankáře, ale na vytoužené vyrovnání už nedosáhli.

59:36

Minnesota má obrovský tlak, do šance se dostali Staal a po něm Suter, ale gól z toho není!

59:13

San Jose se zatím brání dobře, povedlo se mu dostat puk do střední třetiny.

58:30

Minnesota zkouší power play, Dubnyk už je na střídačce.

57:37

Zach Parise mohl dosáhnout na vytoužené vyrovnání, do šance se dostal po Karlssonově chybě. Ale tu nepotrestal, Jones tentokrát vytáhl perfektní zákrok.

57:16

Klid na hokejky San Jose mohl vrátit Marcus Sörensen, ale svou šanci nevyužil, takže je to i dál pouze o gól.

56:50

Minnesotě se nepovedlo správně projít přes modrou čáru, píská se ofsajd.

55:25

55:25 Jason ZUCKER - 6:5

55:25

Minnesota právě vstřelila branku!
Možná se nám přeci jen rodí velký obrat, protože je to už jen o gól! Zuccarello našel na pravém kruhu zcela volného JASONA ZUCKERA, a ten střelou z první překonal Jonese, který se nestihl přesunout. Asistence: Mats Zuccarello, Eric Staal.

55:10

54:06

Sharks se už druhá část přesilovky moc nedaří, Minnesota často vyhazuje puky.

53:29

Thortonova přihrávka v útočném pásmu nebyla dobrá a Minnesota opět dokázala vyhodit puk.

53:02

Nakonec se přeci jen Wild povedlo dostat k puku a vyhodit ho do bezpečí.

52:42

Logan Couture nahazoval puk před branku, ale tato nabídka se neujala. Talk Sharks však pokračuje.

51:59

Další Dubnykův zákrok, tentokrát proti Burnsově ráně.

6:5

Branky a nahrávky: 1. Couture (E. Kane, Sörensen), 6. Meier (Hertl, E. Karlsson), 17. Sörensen (Marleau, Couture), 19. R. Šimek (Hertl, Meier), 38. Hertl (Couture, Burns), 40. E. Kane (Couture, Burns) – 36. Kunin (J. Eriksson Ek), 38. E. Staal (Hartman), 49. Hunt (Kunin), 50. Donato (E. Staal), 56. Zucker (Zuccarello, E. Staal)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns, Vlasic (A), E. Karlsson, Dillon, Ferraro (C) – E. Kane, Couture, Labanc – Meier, Hertl, Goodrow (A) – Sörensen, J. Thornton, Marleau – Gregor, Gambrell, Bergmann.

Minnesota Wild: Stalock (21. Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise (A), M. Koivu (C), Fiala – Donato, Kunin, Hartman – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway.

Rozhodčí: Rehman, Schlenker – Suchánek, T. Gawryletz

Diváci: 15 764

00:52 SJS 1:0 Couture (E. Kane, Sörensen)
05:56 SJS 2:0 Meier (Hertl, E. Karlsson)
11:42 SJS 2 Gambrell, hákování
16:40 SJS 3:0 Sörensen (Marleau, Couture)