0:4

konec (0:1)

07.11.2019, 16:00 • Bayil Stadium, Baku, Ázerbajdžán • Petr Dejnožka

Tipsport: 21.7 10.2 1.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

České reprezentantky si připsaly druhou výhru v kvalifikační skupině, proti Ázerbájdžánu se příliš nenadřely, kaňkou na výkonu je červená karta Bertholdové. (17:58:55)

90+5

90+4

Zápas se již jen dohrává, o třech bodech pro český tým je naprosto jasno.

90+2

Jednu z posledních akcí českého týmu ukončuje ofsajd Khýrové.

90

Hrát se bude ještě pět minut navíc.

89

Ještě jeden roh pro české fotbalistky.

85

Tak to bylo hodně rychlé! V rozmezí čtyř minut dostává Bertholdová druhou žlutou kartu a do sprch tedy půjde předčasně!

84

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Stašková, přichází Ringelová.

81

Bertholdová si za zákrok odnese z utkání žlutou kartu.

80

Střídající Khýrová se mohla uvést fantasticky, nastřelila ale jen břevno branky soupeře!

77

Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Parlakovová, přichází Mirzalijevová.

75

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází K. Dubcová, přichází Khýrová.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Martínková, přichází Chlastáková.

74

Česko právě vstřelilo branku!
Obrana domácího týmu začíná nestíhat a zdá se, že je založeno na debakl. Čtvrtou branku přidává KAMILA DUBCOVÁ – 0:4!

72

Aktivita našich fotbalistek ani tak neupadá, na řadu přijde další rohový kop.

70

LUCIE VOŇKOVÁ se zapisuje podruhé do střelecké listiny a navyšuje tím náskok českého týmu – 0:3!

68

Naše fotbalistky kontrolují hru a každou minutou se přibližují tříbodovému vítězství.

67

Bakarandzeová je nejaktivnější hráčkou domácího výběru, další její střela ale skončila mimo tři tyče brankářky Votíkové.

64

Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází A. Aljijevová, přichází Sejfatdinovová.