11.10.2019, 18:15 • Pärnu Rannastaadion, Parnu • Skupina 5 • Jakub Kopřiva

Tipsport: 3.26 3.19 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:07:51)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:15.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo vše podstatné v prvním poločase. Domácí ho vyhráli 2:1 a vzhledem k tomu, že ve druhém poločase už branka nepadla, tak Estonsko trochu překvapivě vyhrálo 2:1 a získalo hodně cenné tři body.

90+4

90+3

Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci! Po prvním zakončení skončil míč na hráči ve zdi a po následné dorážce těsně nad břevnem!

90+1

Žlutou kartu dostává Lipp (Estonsko).

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Žlutou kartu dostává Hein (Estonsko).

89

Nyní se dopředu vydali hosté, jenže po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a hrát budou Estonci.

87

Domácí velice dobře brání své vedení a kráčí za třemi body, důležitými body.

87

Žlutou kartu dostává Poom (Estonsko).

85

Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Välja, přichází Kask.

83

Hostující celek se dokázal ubránit, následně se vydal dopředu, ale prosadit se nedokázal.

82

Rohový kop pro domácí.

81

Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.