10.10.2019, 01:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.26 3.89 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Voráček (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:32 (04:19:51)

1. Carter Hart (PHI) 25 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Ivan Provorov (PHI) 1+1
3. Sean Couturier (PHI) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 34-25; Zablokované střely: 10-16; Vhazování: 59%-41%; Hity: 19-24; Přesilové hry: 2/4-0/5; Trestné minuty: 10-8.
Philadelphia navázala na vystoupení z O2 Areny, kde porazila Chicago, a vyhrála druhý zápas v řadě, zatímco New Jersey utrpělo třetí porážku za sebou. Vítězství Flyers dnes zařídili fantastický brankář Carter Hart a Ivan Provorov s Travisem Konecnym. Carter Hart vychytal svůj první shutout v kariéře NHL. Konečný výsledek. Philadelphia Flyers 4 New Jersey Devils 0.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:37

Taylor Hall vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a Carter Hart puk skvěle vykopl levým betonem mimo.

56:35

Shayne Gostisbehere dostal dvě minuty za sekání a Devils si v závěru zápasu ještě zahrají přesilovou hru.

56:05

Dnešní střetnutí už se pouze dohrává a Flyers nyní na levém křídle zastavilo postavení mimo hru. Přerušení.

55:36

Hra byla přerušena a prostor dostává komerční přestávka. Flyers vedou nad Devils vysoko 4:0.

54:38

První hvězdou dnešního zápasu bude vyhlášen Carter Hart, druhou Ivan Provorov a třetí Travis Konecny. Tak to vidím já. Jak to ale vidíte Vy?

53:31

Carter Hart našel volný puk a u své levé tyče brány ho rychle zmrazil pod lapačkou. Hra byla přerušena.

52:43

Devils na levém křídle jedovatě vypálili od modré čáry a klečící Carter Hart kotouč hrudí vyrazil před bránu.

51:46

51:46 Travis KONECNY - 4:0

51:46

Philadelphia právě vstřelila branku!
Kyle Palmieri před vlastní bránou podklouzl a TRAVIS KONECNY zasunul puk mezi betony Coryho Schneidera! Je to 4:0! Bez asistence.

50:40

Jack Hughes na pravém křídle vypálil od modré čáry a Carter Hart puk lapil. Následuje reklamní přestávka.

48:52

Hra byla nyní přerušena a za tříbrankového vedení Philadelphie dostává prostor komerční přestávka.

4:0

Branky a nahrávky: 30. Provorov (Niskanen, Konecny), 41. K. Hayes (Giroux), 41. Couturier (Lindblom, Provorov), 52. Konecny

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Braun, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Niskanen – Giroux (C), K. Hayes, Voráček (A) – Lindblom, Couturier (A), Konecny – J. van Riemsdyk, Laughton, Twarynski – Bunnaman, M. Raffl, Pitlick. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Vatanen, P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, C. Carrick – Hall (A), Hischier, N. Gusev – Bratt, Zajac (A), Palmieri – Coleman, J. Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Pierre Lambert. Čároví: Ryan Gibbons, Steve Barton

Diváci: 19658

09:29 NJD 2 Wood, hrubost
27:59 NJD 2 N. Gusev, sekání
29:52 PHI 1:0 Provorov (Niskanen, Konecny)
31:45 PHI 2 K. Hayes, podrážení