09.10.2019, 20:45 • Signal Iduna Park, Dortmund • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.93 3.8 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera či dobrou noc. (22:38:37)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo dva rozdílné poločasy. Domácí vedli po prvním poločase 2:0 a byli lepším týmem, ale ve druhém dějství Německo přestalo hrát a Argentina nakonec zaslouženě vyrovnala na konečných 2:2.

90+3

90+3

Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází De Paul, přichází Rodríguez.

90+2

Ani jeden celek nechce udělat chybu a nic víc se už nejspíše nestane.

90+1

Rozhodčí přidal dvě minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Hosté jsou znovu u míče a snaží se něco vymyslet.

86

86. Lucas OCAMPOS - 2:2

86

Argentina právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! A nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože Argentina byla v posledních minutách lepším týmem. Domácí tak dlouho kombinovali na své polovině, až o míč přišli. Alario ho zatáhl do vápna, poté se ho zmocnil LUCAS OCAMPOS a s přispěním teče domácího hráče ho dostal za ter Stegena.

85

Žlutou kartu dostává Ocampos (Argentina).

84

Další snažení Argentiny ukončil útočný faul a domácí s rozehrávkou nepospíchají, což je zcela logické.

82

Po rohovém kopu byl ve vápně domácích obrovský závar, ale nakonec to domácí zvládli a ubránili se. Pokusů o zakončení tam ovšem bylo několik.

81

Rohový kop pro Argentinu.

81

Alario se dostal do vápna, cpal míč před branku, ale tam u něj byl jako první německý obránce, který ho hned uklidil do zámezí.

80

Je před námi posledních zhruba deset minutek a vzhledem k tomu, že je to stále pouze o gól, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

78

Tagliafico fauloval na polovině soupeře a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí ho hodně důrazně napomenul, že takhle tedy ne.

76

Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Pereyra, přichází Saravia.

74

Jenže její rozehrávka se domácím vůbec nepovedla a nic z toho nebylo. Už hrají hosté, kterým se velice rychle krátí čas.

73

Amiri byl faulován na rohu velkého vápna soupeře a bude z toho hodně zajímavá standardní situace.

71

Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Gnabry, přichází Serdar.

70

Nyní se do zakončení dostal Peredes, ale s tímto pokusem si ter Stegen dokázal poradit a stav utkání se nemění. Je před námi posledních zhruba dvacet minutek.

68

Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Brandt, přichází Amiri.

66

66. Lucas ALARIO - 2:1

66

Jenže hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Acuña se prezentoval parádním centrem a LUCAS ALARIO hlavou uklidil míč za ter Stegena, 2:1!

65

Domácí se už nikam příliš netlačí, hlavně brání a čekají na chybu soupeře, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

64

Martínez se po centru dostal do zakončení, ale to nezvládl a míč skončil nad brankou ter Stegena, který bude tedy rozehrávat.

62

Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Dybala, přichází Alario.

60

Je před námi posledních zhruba třicet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme a zda dokážou hosté duel ještě zdramatizovat.

58

Z dálky to vyzkoušel Brandt, ale s tímto propagačním pokusem neměl Marchesín žádné problémy.

56

Po bleskové akci se sám před brankářem ocitl Can, ale byl už hodně blízko a nedokázal procpat míč za Marchesína!

55

Ale ani ze svého třetího rohu hosté nic nevymysleli a dopředu už pospíchají hráči německého týmu, který stále vede o dvě branky.

54

Je tu další rohový kop pro hosty.

53

Argentina je ve druhém poločase aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale do zakončení se hráči dostávají pouze sporadicky.

51

Míč poslal do vápna Paredes, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

50

48

Po rohovém kopu zakončoval Waldschmidt, ale třetí branku svého celku přidat nedokázal a od své branky bude rozehrávat Marchesín.

47

Rohový kop pro domácí Německo.

46

Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Rojo, přichází Acuña.
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Correa, přichází Ocampos.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:48 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které nabídlo dost střeleckých pokusů a zajímavých akcí. Lépe to zatím zvládají domácí fotbalisté, kteří po brankách Gnabryho a Havertze vedou nad Argentinou 2:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.

45+1

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Ale ani ze svého třetího rohu domácí nic nevytěžili a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

42

Po zisku míče a rychlé akci budou Němci zahrávat rohový kop.

42

Pereyra se na polovině Nemců dostal k míči, ale okamžitě byl zdvojen a poslán k zemi. Domácí dnes zatím skvěle napadají.

41

Nyní je o něco aktivnější Argentina, která se více tlačí dopředu, ale v zakončení se jí dnes zatím vůbec nedaří.

39

Na stadionu panuje skvělá atmosféra, a to i přesto, že hustě prší. Diváci si ale zápas užívají a nyní tribunou obíhá mexická vlna.

38

Ale ani z rohového kopu nic nebylo a na konci prvního poločasu Argentina stále prohrává o dvě branky.

37

36

Po centru do vápna se k míči prodral Dybala, ale měl to hodně složité a míč poslal vysoko nad branku ter Stegena!

34

34. De Paul orazítkoval tyč

34

Na druhé straně to vzal na sebe De Paul a po jeho nádherné dalekonosné střele skončil míč na pravé tyči!

32

Po faulu zahrávali domácí standardní situaci. K míči se postavil Halstenberg a kulatý nesmysl orazítkoval břevno!

31

Je to sice přípravný duel, ale hráči se vůbec nešetří. Žlutou kartu nyní uviděl De Paul, je to už třetí žlutá karta v tomto utkání. A to je za námi jen třicet minutek.

30

Hosté se snaží, ale dnes se jim příliš nedaří a směrem dopředu zatím nevymysleli vůbec, ale vůbec nic.

28

Po další povedené akce směřoval míč na zadní tyč, tam si naběhl Brandt, ale chyběl mu krok, aby zvýšil na 3:0.

26

Otamendi fauloval a také vyfasoval žlutou kartu.

24

Stále hrají domácí, ale drží míč daleko od branky, kterou střeží Marchesín.

23

Domácí jsou nyní hodně při chuti a stále se tlačí dopředu. Hráči Argentiny vůbec neví, co mají hrát.

21

21. Kai HAVERTZ - 2:0

21

Německo právě vstřelilo branku!
A je to 2:0 pro Německo! Gnabry poslal skvělý míč do vápna, tam si naběhl KAI HAVERTZ, který ho usměrnil za bezmocného brankáře. Povedená akce domácích mladíků.

19

Ale ani z jednoho rohu nic nebylo, takže tentokrát se stav utkání nemění. Německo i nadále vede o jednu branku.

16

A máme tu úvodní branku, kterou dává v posledních týdnech neskutečně hrající SERGE GNABRY! Klostermann vyhrál na kraji souboj, poslal míč do vápna, tam se k němu s velkou dávkou štěstí dostal hráč Bayernu, který ho propasíroval za brankáře, 1:0.

16

Kimmich znovu fauloval a hlavní rozhodčí mu už domlouval, aby trochu ubral, navíc když má žlutou kartu.

15

Hostující De Paul se stále drží za rameno, už byl i ošetřován, tak uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat.

14

Domácí získali míč a hnali se dopředu, ale jejich snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.

12

Kimmich zcela zbytečně zajel do protihráče a zcela zaslouženě vyfasoval žlutou kartu.

11

Domácí to znovu zkusili po pravé straně, ale tentokrát se Gnabry k míči nedostal a Argentina se nakonec v pohodě ubránila.

9

Gnabry dostal parádní míč do pravé strany, postupoval do vápna proti poslednímu hráči, ale kličku nezvládl a dostal se do zámezí.

7

Waldschmidt fauloval a akce domácího celku tedy skončila. Na tahu je Argentina.

6

Nepřesná přihrávka hostů a k míči se dostal ter Stegen, který s rozehrávkou vůbec nepospíchal.

5

Začátek utkání je zatím velmi opatrný. Ani jeden celek se nikam příliš netlačí, nechce udělat chybu a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.

3

Němci nyní napadali v šesti lidech, hosté měli problémy, ale nakonec to zvládli a navíc ještě míč udrželi.

2

Z prvního dlouhého nákopu hostů nic nebylo, domácí se tak vydali dopředu, ale ani z jejich akce se nic neurodilo.

1

Úvodní výkop obstarali fotbalisté Argentiny.

1

Německo: ter Stegen – Klostermann, Koch, Süle, Halstenberg – Kimmich, Can – Gnabry, Havertz, Brandt – Waldschmidt
Náhradníci: Leno – Serdar, Reus, Neuer, Gündoğan, Rudy, Amiri

Argentina: Marchesín – Foyth, Otamendi, Rojo, Tagliafico – Correa, Peredes, Pereyra – Dybala – L. Martínez, De Paul
Náhradníci: E. Martínez, Vargas, Acuña, Musso, Alario, Pezzella, Lamela, Saravia, Rodríguez, Ocampos, Kannemann, Domínguez

Rozhodčí: Turpin – Danos, Gringore.
Oba celky se naposledy utkaly v roce 2014, také v rámci přípravného utkání. Argentina tehdy vyhrála 4:2 a zápas to byl parádní. Nenechte si proto dnešní duel ujít, čeká nás znovu hodně atraktivní zápas.
ARGENTINA skončila v červenci na třetí pozici v Copa Americe a od té doby odehrála dva přípravné zápasy. Nejdříve remizovala 0:0 s Chile a naposledy před měsícem porazila 4:0 Mexiko. V tomto utkání chybělo Argentině několik hvězd včetně Messiho, tak uvidíme, v jaké sestavě nastoupí jihoamerický celek v Německu.
NĚMECKO před tímto kvalifikačním cyklem obměnilo kádr, ale i přesto si v zápasech vede velmi dobře. Když se podíváme na kvalifikační skupinu na blížící se Euro, tak Německo je ve skupině C na první pozici. Za nám je Severní Irsko či Nizozemsko. V posledním utkání za Německo nastoupili Werner, Gnabry, Reus, Kimmich, Kroos, Ginter, Sule, Neuer či třeba Halstenberg.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu je reprezentační přestávka a my budeme dnes sledovat přípravný zápas mezi Německem a Argentinou. Čeká nás tedy hodně zajímavý souboj, který se hraje Signal Iduna Park, což je stadion Dortmundu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.