konec (17:15)

09.10.2019, 18:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 6. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.39 8.72 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek z házené vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký večer. (19:29:51)
Když ve 25. minutě Nové Veselí vedlo 16:9, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Ovšem Lovosice v závěru poločasu výrazně manko snížily a rozhodně se nevzdaly. V 54. minutě šly dokonce do vedení, avšak závěr se lépe vydařil domácím. Ti vítězí nejtěsnějším možným rozdílem 27:26 a zapisují do tabulky cenné dva body!
TJ Sokol Nové Veselí – HK FCC Město Lovosice 27:26 (17:15)
Nejvíce branek: Melichar 5, Bartůněk 4, Turčenko 4/1 – Motl 10, Kupa 7, Trkovský 5/1. Rozhodčí: Horáček, Novotný.. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 4:2.

Konec zápasu. (27:26)

60

Jiří Motl ještě snižuje ze střední spojky, ale více už hosté nestihnout! (27:26)

60

Patnáct vteřin do konce, Lovci rozehrávají devítku. (27:25)

60

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Kristo Voika). (27:25)

60

Lovosice vysunuly obranu a po nepřesné ráně Kocicha získávají balon. (27:25)

60

Oddechový čas pro Nové Veselí 39 sekund před koncem. (27:25)

60

Adrián Šimovček vyráží ránu z levé spojky, odražený míč pro Sokol a tohle už by domácí měli zvládnout! (27:25)

59

Nikola Sekulić se trefuje z pivota mimo dosah Rangla a posouvá Nové Veselí výrazně blíž ke dvěma bodům! (27:25)

59

Při signalizované pasivitě Trkovský zablokován a míč získává Nové Veselí! Důležitý moment zápasu necelé dvě minuty před koncem. (26:25)

58

Kristo Voika výtečně proskočil mezi dvěma obránci na pravé straně a v pádu zakončil do levého horního rohu! (26:25)

57

Jan Kupa a jeho sedmý gól, trefil se rovněž mezi nohy brankáře, z levé spojky vypálil kolem obránce. (25:25)

56

Dmitrij Turčenko propálil Rangla mezi nohy. (25:24)

56

Martin Kocich drze proskočil při signalizované pasivitě a vybojoval sedmičku! (24:24)

55

Jiří Bouček zařídil vyrovnání přesnou ranou z výskoku z pravé spojky. (24:24)

55

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (24:23)

54

Laciná ztráta Lovců a vedení překlápí zpět na stranu Sokola Luboš Bartůněk! (24:23)

27:26

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček, Studený – Veselý, Kocich, Dodica, Bartůněk, Melichar, Parolly, R. Flajsar, Sekulić, Krčál, Mir. Štohanzl, Turčenko, Voika, Ptáčník, Řepa.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Motejl, Bouček, Bičiště, Barth, Trkovský, Semerád, P. Jahn, Nový, Malý.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.